شغل های رویایی که نمی دانستید وجود دارند

شغل های رویایی که نمی دانستید وجود دارند

در میان گزینه های فراوانی که برای دست و پا کردن یک شغل تمام وقت در اختیار داریم، شغل هایی هم هست که با همه فرق دارند و آنقدر رویایی اند که بیشتر به یک خواب می مانند.

در ادامه با این شغل های جالب و متفاوت آشنا خواهیم شد.

۱- تیستر بستنی

این شغل مخصوص عاشقان بستنی است! تیسترهای بستنی به کیفیت، طعم، قوام، رایحه و ظاهر بستنی ها امتیاز می دهند. برای استخدام شدن در این شغل باید دست کم یک مدرک لیسانس در حوزه ی مواد غذایی یا لبنیات، تجربه ی کار در صنعت بستنی سازی و قدرت چشایی سالمی داشته باشید.

۲- نقد نویس فیلم هایی با موضوع سگ ها

بعضی مؤسسات حمایت از سگ ها یک نقد نویس استخدام می کنند تا فیلم های شادی آوری که درباره ی سگ ها هستند را تماشا کند و نقد آن ها را برای وبسایت مؤسسه بنویسد. برای استخدام شدن در این شغل باید سگ ها را دوست داشته باشید و لزومی ندارد خودتان حتماً سگ داشته باشید. به علاوه باید توانایی نوشتن نقدهای هزار کلمه ای برای این فیلم ها را داشته باشید.

۳- پری دریایی حرفه ای

پری دریایی ها وجود دارند، دست کم به عنوان یک شغل. پری دریایی های حرفه ای در مهمانی های کودکان، جشنواره ها و برنامه هایی که در استخرها و سواحل برگزار می شوند، به اجرای نمایش می پردازند. برای استخدام شدن در این شغل باید شناگر خوبی باشید، گواهینامه هایی مرتبط با شنا و غریق نجاتی داشته باشید و به علاوه، بتوانید زیر آب ژست بگیرید.

۴- بازیگر شخصیت های داستانی در پارک های دیزنی

کار در پارک های موضوعی می تواند جالب باشد، اما کار در نقش یک پرنسس دیزنی، برای بسیاری می تواند یک رویا به حقیقت پیوسته باشد. کار بازیگران شخصیت های داستانی در پارک های دیزنی به پوشیدن لباس های این شخصیت ها محدود نمی شود. آن ها باید از نظر فیزیکی هم به شخصیت مورد نظر شبیه باشند، در برابر جمعیت زیادی بازی کنند و توانایی برقراری ارتباط با خانواده ها و کودکان را داشته باشند.

۵- تستر بازی های ویدئویی

قبل از عرضه ی هر بازی ویدئویی برای مردم، افرادی هستند که این بازی ها را امتحان می کنند. این افراد با انجام بازی های ویدئویی نواقص آن ها را شناسایی و به برنامه نویس ها گزارش می دهند تا این نواقص را برطرف سازند. از سال ۲۰۲۰، حقوق سالیانه ی تسترهای بازی های ویدئویی حدود ۵۳ هزار دلار است. برای استخدام شدن در این شغل همیشه نیاز به داشتن مدرک تحصیلی نیست، گرچه داشتن مدرکی در زمینه ی طراحی بازی های ویدئویی یا برنامه نویسی می تواند کمک کننده باشد.

۶- کسانی که شغل آن ها بغل کردن است

بغل کننده های حرفه ای پول می گیرند تا افراد غریبه را به شکلی دوستانه و عاری از شهوت در آغوش بگیرند. این کار را نوعی لمس درمانی برای افرادی می دانند که از مشکلات تروماتیک، انواع معلولیت یا آشفتگی هیجانی رنج می برند.

۷- ساقدوش حرفه ای

برنامه ریزی برای مراسم عروسی آنچنان کار پر زحمت و دردسری است که می تواند حس یک کار تمام وقت را داشته باشد و اینجا است که پای ساقدوش های حرفه ای به میان می آید. ساقدوش های اجاره ای می توانند به شما در برنامه ریزی مراسم عروسی تان کمک کنند و در مراسم حضور یابند و شما را همراهی کنند.

۸- کسانی که شغل آن ها خوابیدن است

بله حتی از خوابیدن هم می توان پول درآورد. کسانی که کارها آن ها خوابیدن است پول می گیرند تا به پژوهشگران در انجام تحقیقات شان و دیگر کسب و کارها کمک کنند. مثلاً شرکت های تولید کننده ی وسایل خواب مانند بالش ممکن است این افراد را استخدام کنند تا به راحتی محصولات شان امتیاز دهند. در تحقیقات علمی هم این افراد به پزشکان کمک می کنند تا عملکردهای شناختی و ملزومات پایه ای بیولوژیک انسان در حالت خواب و استراحت را مورد ارزیابی قرار دهند.

۹- تستر سرسره های آبی

امتحان کردن سرسره های آبی شغل رویایی عشق آدرنالین ها است. این افراد باید از بی خطر بودن سرسره های آبی برای مردم پیش از افتتاح آن ها مطمئن شوند. برای استخدام شدن در این شغل باید آموزش کمک های اولیه و نجات غریق دیده باشید.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • عسل فروردین ۲۰, ۱۴۰۱

  👍

 • خیته نباشید فروردین ۲۰, ۱۴۰۱

  خسته نباشید

 • فاطمه امیری فروردین ۲۰, ۱۴۰۱

  مسخره🤔

 • آرتینا فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

  شغل آخریه باحال بود 😁🌹

 • من فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

  داداش این شغل خواب کدوم کشور پیدا میشه بدویم برویم

 • سارا فروردین ۲۳, ۱۴۰۱

  پری دریایی‌ زیر آب باید نفسش رو نگه داره و مدتها شنا کنه و کمبود اکسیژن رو تحمل کنه که جدا از عوارضش تا مرز خفگی رو تجربه میکنه…. ظاهرش قشنگه اونم واسه دیگران