تصاویر آلبوم عروسی بروکلین بکهام و نیکولا پلتز منتشر شد

تصاویر آلبوم عروسی بروکلین بکهام و نیکولا پلتز منتشر شد

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز تصاویر رسمی مراسم عروسی ۳/۵ میلیون دلاری خود را منتشر کردند.

این تازه عروس و داماد حق انتشار تصاویر مراسم ازدواج خود را به نشریه ووگ فروخته بودند. به همین دلیل مهمانان اجازه ی گرفتن عکس با تلفن همراه خود در مراسم و انتشار آن ها در شبکه های اجتماعی را نداشتند.

با این حال پاپاراتزی ها تلاش زیادی کرده بودند تا از دور تصاویری از این عروسی تهیه کنند. به همین دلیل در ابتدا عکس هایی غیر رسمی از مراسم ازدواج این زوج جوان منتشر شده بود که عروس و داماد در آن ها چندان مشخص نبودند و تنها مهمانان مراسم هنگام ورود و خروج شکار دوربین ها شده بودند.

گفته شده ولنتینو، برندی که طراح لباس عروسی نیکولا بوده، به خواست مادر نیکولا، یک نماد چشم زخم را به همراه یک پیام با نخ آبی رنگ به لباس عروسی نیکولا دوخته بود.

مدل موهای نیکولا با الهام از مد دهه ۱۹۹۰ طراحی شده بود.

بروکلین تاکسیدویی از برند دیور به تن کرده بود و زنجیر کتش یک رشته الماس بود که آن را از والدین همسرش هدیه گرفته بود.

عروسی بروکلین بکهام

عروسی بروکلین بکهام

عروسی بروکلین بکهام

عروسی بروکلین بکهام

بر اساس گزارشات، دیوید بکهام سخنرانی احساسی ای در مراسم عروسی پسرش داشت. چشمان دیوید هنگام صحبت پر از اشک شده بود. او گفته بود از لحظه ی تولد پسر اولش همواره تلاش داشته تا مراقب او باشد. دیوید همچنین عروس خود را «فوق العاده» توصیف کرده و خطاب به نیکولا گفته بود: «ما بسیار دوستت داریم و از اینکه عضوی از خانواده مان شده ای بسیار هیجان زده ایم.»

گفته شده دیوید و ویکتوریا بکهام به عنوان کادوی عروسی به پسر و عروس شان یک خودروی جگوار کلاسیک ۵۰۰ هزار دلاری هدیه دادند.

ویکتوریا بکهام لباسی طراحی شده توسط خودش از برند خودش را پوشیده بود. به گفته ی او، دوخت این لباس به مدت ۵ روز طول کشیده و توسط ۶ خیاط ماهر در لندن انجام شده بود.

خواهر و برادرهای کوچک تر بروکلین، یعنی کروز، رومئو و هارپر، جزء ساقدوش های عروس و داماد بودند.

عروسی بروکلین بکهام

عروسی بروکلین بکهام

بروکلین و نیکولا در بخشی از مراسم عروسی خود مهمانان شان را به اهدای پول برای مردم جنگ زده ی اوکراین دعوت کردند. والدین نیکولا از جمله کسانی بودند که مبلغ قابل توجهی را اهدا کردند. این مبالغ از طریق مؤسسه ای که فعالیت های بشردوستانه دارد صرف این کار خواهد شد.

اجرای موسیقی عروسی برعهده ی یک گروه ۱۲ نفره بود و شام مراسم زیر یک چادر بزرگ رو به دریا سرو شد.

پس از برگزاری عروسی، بروکلین ضمن انتشار عکسی از مراسم اعلام کرد که از این به بعد نام او بروکلین جوزف پلتز بکهام خواهد بود و نام همسرش نیز به نیکولا پلتز بکهام تغییر کرده است.

اما اولین پست اینستاگرامی ویکتوریا بکهام پس از برگزاری مراسم عروسی بروکلین و نیکولا اندکی حاشیه ساز شد.

او در این پست عکسی از این تازه عروس و داماد در مراسم ازدواج شان منتشر کرده و در کپشن آن نوشته بود: «تبریک به آقا و خانم بکهام. به خانواده ی ما خوش آمدی.» این جمله با چند ایموجی قلب صورتی به پایان رسیده بود.

پیام ویکتوریا بکهام گرچه گرم و صمیمانه بود اما مخاطبان صفحه ی ویکتوریا به حذف نام فامیلی نیکولا از این پیام واکنش نشان دادند و این موضوع را به او یادآور شدند.

با این حال به نظر نمی رسد نیکولا خود چندان از این اتفاق جا خورده باشد. او در کامنتی برای این پست از ویکتوریا تشکر کرده و یک ایموجی قلب صورتی برای او گذاشته است.

منبع: vogue ، elle ، dailysabah ، dailymail ، hellomagazine
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

 • HH فروردین ۲۴, ۱۴۰۱

  باورم نمیشه کار روزیاتو به اینجا کشیده که مطالب سایتش پر شده از حواشی زندگی سلبریتی ها. بابا به خودتون بیاید اون روزیاتوی سابق رو برگردونید. اعتبار سایتتون رو با دستای خودتون آوردید پایین. این همه مطلب چرت و پرت به چه کار من مخاطب میاد؟؟

 • هانا فروردین ۲۵, ۱۴۰۱

  کاش دخترای جوون ما سادگی ظاهر رو از عروس یاد بگیرن که عروس های دور قوز اباد ماهم اینقدر ساده نیستن! رنگ مژه ولنز بوتاکس وخط چشم وخط لب و….. موها که نگو! ادم عروس رو نمیشناسه فردای عروسی ازبس بهش چیزی مالیده بودن.

  • یگانه فروردین ۲۵, ۱۴۰۱

   موافقم …
   تازه به دوران رسیده نیست انقد داشته و دیده که جلوش جلوه نداره

  • ماهک ادیب فروردین ۲۹, ۱۴۰۱

   عزیز من اینا کاملا ماهرانه لب و دندون و بینی و ساختمان صورت و عمل میکنن اما خیلی حرفه ای و طبیعی نه مثل دکترای اینجا که تابلو جراحی میکنن تازه باعث زشت شدن فرد میشن.. بنابراین این هالیوودیا و کلا اونوریا با این کارا بایدم ساده تر آرایش کنن در ثانی اینا گریم دارن آرایش غلیظ نمیکنن…دیگه چکار باید بکنه با این همه خرج شما میگی سااااااده …غرب گرایی تا چه حددددد