چاقی دوباره کیم جونگ اون بعد از مدتی لاغری؛ رهبر کره شمالی در حال سیگار کشیدن!

چاقی دوباره کیم جونگ اون بعد از مدتی لاغری؛ رهبر کره شمالی در حال سیگار کشیدن!

تصویر دیکتاتور تپل کره شمالی، کیم جونگ اون ، در هنگام افتتاح یک آسمان خراش ۸۰ طبقه ای جدید در این کشور، در حالی که پک به سیگار می زند، نشان می دهد که اضافه وزن پیدا کرده است.

ویدئوی یک رسانه دولتی از سیگار کشیدن غیرقانونی کیم جونگ اون، نشان می دهد که رهبر کره شمالی، به چاقی معمولی خود بازگشته است؛ آن هم تنها چند ماه پس از اینکه “به خاطر کشور” لاغر شده بود.

خبرگزاری مرکزی کره (KCNA) ویدئویی از حضور این دیکتاتور درشت هیکل در مراسم تکمیل پروژه بزرگ مسکن در پیونگ یانگ منتشر کرد.

کیم جونگ اون

رسانه ها در حالی که نمی‌توانستند بازگشت شکم بیرون زده او را پنهان کنند، تصمیم گرفتند در جشن‌های تکمیل ۱۰۰۰۰ واحد مسکونی، از جمله یک ساختمان ۸۰ طبقه، کلیپی از سیگار کشیدن او را در حین گفتگو با ژنرال‌هایش نشان دهند.

کیم جونگ اون

این سرزمین جداافتاده، که آقای کیم را خدایی بی عیب  و نقص می بیند، همین ۱۸ ماه پیش قانون جدید سختی را تصویب کرد که سیگار کشیدن در مکان های عمومی را ممنوع می کرد، بنابراین، این تصاویر رهبر عزیز آنها را در حال نقض قانون به تصویر می کشد.

کیم جونگ اون

مقامات دولتی سال گذشته گفتند، علاوه بر مشکل بهداشت عمومی در مورد سیگار کشیدن، کره شمالی با کمبود شدید مواد غذایی دست و پنجه نرم می کند و باعث شده است که کیم به خاطر کشور کمتر غذا بخورد.

زمانی که عکس‌ها و ویدیوهای این مستبد معمولاً چاق در دسامبر گذشته، با گمانه‌زنی‌هایی در مورد سلامتی‌اش پس از ماه‌ها ناپدید شدنش از دید عموم، ظاهر شد، ابروها به نشان تعجب بالا رفت.

کیم جونگ اون

آقای کیم بین ژانویه تا مه سال گذشته از دید عموم ناپدید شد. به گفته تلویزیون دولتی خود، او حدود ۱۸ کیلوگرم لاغرتر به نظر می رسد . همین باعث گمانه زنی هایی شد که آیا کاهش وزن عمدی بوده یا به دلیل بیماری است.

اما به نظر می رسد که این تصاویر جدید از یک آقای کیم چاق، نظریه هایی را مبنی بر اینکه این مرد قوی عمل بای پس معده انجام داده است، رد می کند.

کیم جونگ اون

وزن آقای کیم بلافاصله پس از به قدرت رسیدن در سال ۲۰۱۳ و پس از مرگ پدرش به ۱۳۶ کیلوگرم رسید، که تصور می‌شود تا حد زیادی ناشی از عشق او به پنیر سوئیسی است که از مدرسه‌اش در سوئیس به یادگار مانده است.

این مستبد کره‌ای با قد ۱.۷۴ متر از چاقی مفرط رنج می برد. همین باعث نگرانی در مورد بیماری های مرتبط مانند بیماری قلبی، دیابت ثانویه، آپنه انسدادی خواب، فشار خون بالا و کلسترول بالا می شود.

علاوه بر این، پدرش، کیم جونگ ایل، و پدربزرگش، کیم ایل سونگ، هر دو بر اثر سکته قلبی درگذشتند. سلامتی دیکتاتور همیشه یک راز دولتی است که از نزدیک محافظت می شود.

کیم جونگ اون

این کشور جداافتاده فقیر که مجهز به سلاح هسته‌ای است در سال‌های اخیر تحت تأثیر سیل شدید قرار گرفته و خانواده‌ها را بدون خانه رها کرده است. کره شمالی در حال حاضر با بحران غذایی دست و پنجه نرم می‌کند، زیرا در تلاش برای سیر کردن شهروندان خود در میان همه‌گیری کووید-۱۹ است.

یکی از ساکنان کره شمالی که نخواست نامش فاش شود، گفت: «به ما بگویند تا سال ۲۰۲۵ سختی را تحمل کنیم، مانند این است که بگوییم از گرسنگی بمیریم».

منبع دوم ادعا کرد که دولت کره شمالی در نتیجه استراتژی موثر کووید-۱۹ خود که به گفته آنها به خوبی عمل کرده است، در تلاش است تا کمبود مواد غذایی را کاهش دهد.

کیم جونگ اون

دولت عوامل خارجی را عامل کمبود مواد غذایی آنها دانسته است و تحریم‌های اعمال شده بر آنها، بلایای طبیعی و همه‌گیری جهانی کروناویروس را ذکر کرده است.

رسانه های دولتی و مقامات دولتی گفته اند که کاهش وزن ظاهری کیم جونگ اون نشانه تمایل او به “کم خوردن غذا برای کمک به کشور” در دوران کمبود مواد غذایی است. در ماه آگوست، شهروندان از بحث در مورد این موضوع منع شدند و شایعات را “عملی ارتجاعی” توصیف کردند.

تحلیلگران می گویند این اظهارات نشان می دهد که مقامات به دنبال استفاده از تغییر وزن کیم برای تقویت وفاداری به رژیم در زمان های ناامید هستند.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

تصاویر نگران کننده از راه رفتن کیم جونگ اون رهبر کره شمالی + ویدیو

چرا تحمل دوری از دیکتاتوری «کیم جونگ اون» برای برخی فراری‌های کره شمالی دشوار است؟

مقلد کیم جونگ اون می‌گوید که با وجود تهدیدهای جانی همچنان ادای او را در خواهد آورد

کیم جونگ اون لاغرتر و غمگین تر از همیشه در تازه ترین حضور در انظار عمومی

ادامه گمانه‌زنی‌ها درباره وضعیت سلامت کیم جونگ اون؛ آیا رهبر کره شمالی از بدل استفاده می‌کند؟

شباهت بیش از پیش کیم جونگ اون به پدربزرگش پس از کاهش وزن ۲۰ کیلوگرمی

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود