جزئیات جدید از فیلم «ماینکرفت»؛ جیسون موموآ به عنوان بازیگر انتخاب شد

جزئیات جدید از فیلم «ماینکرفت»؛ جیسون موموآ به عنوان بازیگر انتخاب شد

جیسون موموآ (Jason Momoa) ستاره فیلم آکوامن به جمع بازیگران کمپانی برادران وارنر پیوست. فیلم لایو اکشن ماینکرفت (Minecraft) را قرار است جرد هس، کارگردان فیلم ناپلئون دینامیت کارگردانی کند.

جیسون موموآ که قرار است در فیلم ماینکرفت بازی کند پیش از این در آثاری نظیر آکوامن، تل ماسه و سریال علمی تخیلی دیدن (See) نقش‌آفرینی کرده و همچنین چندین پروژه پرمخاطب دیگر از او در راه است. او اخیرا قرارداد بازی در فیلم سریع و خشن ۱۰ را نیز امضا کرده است.

حالا اعلام شده که موموآ قرار است در فیلم ماینکرفت که مدت‌هاست در دست ساخت است نیز بازی کند اما هنوز جزئیاتی در مورد شخصیت او در این فیلم ارائه نشده است. به جز موموآ و هس که کارگردانی فیلم ماینکرفت را برعهده دارد هنوز هیچ بازیگر یا عوامل دیگری برای این اثر سینمایی اعلام نشده است.

جیسون موموآ برای بازی در فیلم ماینکرفت انتخاب شد

فیلم Minecraft از اوایل سال ۲۰۱۴ در حال توسعه بوده است. در ابتدا اعلام شد روی لی، تهیه‌کنننده فیلم لگو و شاون لوی کارگردان کانادایی فیلم پروژه آدام قرار است فیلم ماینکرفت را تولید کنند. در نهایت لوی که مطمئن نبود ماینکرفت چطور قرار است به قالب یک لایو اکشن دربیاید کنار کشید اما لی همچنان در این پروژه باقی مانده است.

پیوستن موموآ و هس به فیلم ماینکرفت وزن قابل توجهی به این پروژه می‌دهد زیرا پس از هربار دست به دست شدن این پروژه بین افراد مختلف، بخشی از آن از بین می‌رفت. موموآ و هس هردو روحیه و جذابیتی دارند که با توجه به آثار قبلی خود می‌توانند این فیلم را به اثری خاص تبدیل کنند. این دو پیش از این در فیلم‌های با بودجه‌های کلان و کم‌هزینه کار کرده‌اند و مطمئنا درک دقیق‌تری از آنچه ماینکرفت به دنبال آن است دارند. با این حال با توجه به وضعیت متزلزلی که ساخت و توسعه ماینکرفت تا کنون داشته بعید نیست که باز هم شاهد تغییر بازیگران یا کارگردان این اثر باشیم.

جیسون موموآ برای بازی در فیلم ماینکرفت انتخاب شد

Minecraft یک بازی محبوب ویدیویی است که توسط موجانگ استودیوز ساخته شده است. دنیای سه‌ بعدی این بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد ساختارهای پیچیده و عظیمی بسازند. آنها همچنین می‌توانند در حالت‌های مختلفی از تلاش برای بقا گرفته تا خلاقیت و فراتر از آن به بازی بپردازند؛ ویژگی منحصربه‌فردی که ماینکرفت را به یکی از همه‌کاره‌ترین بازی‌های موجود تبدیل می‌کند. این بازی مورد تحسین بسیاری از منتقدان قرار رفته و به عنوان یکی از برترین بازی‌های ویدیویی تمامی اعصار معرفی شده است.

بیشتر بخوانید:

جیسون موموآ شایعه رابطه عاشقانه با کیت بکینسیل را رد کرد

دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • امیر اردیبهشت ۳, ۱۴۰۱

    اصلا نمیتونم قیافه جیسون موموآ رو پیکسلی تصور کنم

  • منتقد فیلم وسریال اردیبهشت ۶, ۱۴۰۱

    مطمعناً فیلم پر ترفداری خواهد بود، هرچند من از این فیلم تا به حال خبری نشنیدم ولی به نظرم جالب خواهد بود
    درود بر سازندگان این فیلم و درود به مسئولین اطلاع رسانی این سایت، خدانگهدارتان باشد