اعتراف امبر هرد به خرابکاری در رختخواب جانی دپ / آیا هرد از دنباله آکوامن حذف می‌شود؟

اعتراف امبر هرد به خرابکاری در رختخواب جانی دپ / آیا هرد از دنباله آکوامن حذف می‌شود؟

یکی از محافظان جانی دپ در دادگاه جنجالی جانی دپ و امبر هرد شهادت داد که امبر هرد مسئولیت مدفوع کردن در رختخواب مشترکش با جانی دپ پس از دعوای شدیدشان را بر عهده گرفته و گفته بود این یک شوخی زننده و وحشتناک بود.

استارلینگ جنکینز، یکی از اعضای تیم امنیتی دپ در جریان محاکمه امبر هرد و جانی دپ درباره مشاجره‌ای که شب تولد ۳۰ سالگی هرد در ۲۱ آوریل ۲۰۱۶ بین این زوج درگرفته بود شهادت داد. پیش از این دپ در دادگاه گفت به خاطر جلسه مهمی که با مدیر مالی خود داشت دیر به مهمانی شام تولد هرد در منزلشان رسیده بود و مدعی شد هرد او را مورد ضرب و شتم قرار داده بود.

آیا امبر هرد از بازی در دنباله فیلم آکوامن محروم می‌ شود؟

پس از این دعوا دپ ، هرد را به مقصد خانه‌اش در هالیوود هیلز ترک کرد و صبح روز بعد پس از آنکه هرد به سفر از پیش برنامه‌ریزی‌شده‌اش به کواچلا رفت، خدمتکار خانه در رختخواب این دو و جایی که دپ می‌خوابید تکه‌های مدفوع پیدا کرد. دپ گفت اولین واکنشش هنگام دیدن عکس مدفوع در رختخوابش، خنده بود. او گفت: «آنقدر عجیب و غیرمنتظره بود که فقط می‌توانستم بخندم.»

دپ گفت هرد سگ‌هایش را مقصر مدفوع می‌دانست اما به نظر او این بهانه اصلا قابل قبول نبود چون او پیش از این هم مدفوع سگ‌هایش را جمع کرده و می‌داند مدفوع سگ چه شکلی است.

آیا امبر هرد از بازی در دنباله فیلم آکوامن محروم می‌ شود؟

درخواست برای حذف امبر هرد از دنباله فیلم آکوامن

طومار حذف امبر هرد از میان بازیگران فیلم آکوامن ۲ روز شنبه به بیش از دو میلیون امضا رسید. با پایان هفته سوم محاکمه پرسروصدای جانی دپ و امبر هرد، امضاکنندگان از مدیران شرکت برادران وارنر می‌خواهند کار درست را انجام داده و هرد را از دنباله آکوامن حذف کنند. این بازیگر نقش میرا را در این فیلم بازی می‌کند.

آیا امبر هرد از بازی در دنباله فیلم آکوامن محروم می‌ شود؟

درخواست برای حذف امبر هرد از این فیلم در سال ۲۰۲۰ و به دنبال حذف دپ از مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت انگیز شروع شد. هدف این کارزار که توسط جین لارسون، نویسنده و هنرمند سازماندهی شده رسیدن به سه میلیون امضاست و طرفداران می‌خواهند او هم به اندازه جانی دپ در حرفه‌اش لطمه ببیند. مجموعه فیلم‌های Aquaman مسلما یکی از موفق‌ترین سری فیلم‌های کمپانی برادران وارنر است.

آیا امبر هرد از بازی در دنباله فیلم آکوامن محروم می‌ شود؟

حالا برخی گزارش‌ها از نمایش این فیلم برای برخی اهالی رسانه حاکی از آن است که امبر هرد تنها در ۱۰ دقیقه از دنباله آکوامن حضور دارد. با توجه به اینکه کمپانی برادران وارنر علاقه‌مند به جذب هرچه بیشتر تماشاگران است و برای این هدف دست به هر کاری می‌زند باید دید در نهایت چه تصمیمی در مورد نقش‌آفرینی امبر هرد در دنباله فیلم آکوامن از سوی مدیران این شرکت گرفته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

شکست بزرگ برای امبر هرد؛ افسر پلیس لس آنجلس: «او قربانی خشونت خانگی نیست»

جیسون موموآ نیز حمایت ضمنی خود را از جانی دپ اعلام کرد

دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • یه نفر اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۱

    خدا کنه محرومش کنن

    • صادق اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۱

      منتطر نظرات احمقانه ریحانه و فضول شناس و سارا هستم بیان ماسمالی کنن