شکست بزرگ برای امبر هرد؛ افسر پلیس لس آنجلس: «او قربانی خشونت خانگی نیست»

شکست بزرگ برای امبر هرد؛ افسر پلیس لس آنجلس: «او قربانی خشونت خانگی نیست»

در نهمین روز از دادگاه جنجالی جانی دپ و امبر هرد ، تارا لی رابرتز که مدیر املاک جانی دپ در باهاماست درباره حادثه‌ای گفت که زمانی که این زوج در این جزیره بودند اتفاق افتاد.

جانی دپ در سال ۲۰۱۴ به تجویز پزشک برای ترک اعتیاد به ملک خود در باهاما رفته بود. خانم رابرتز به دادگاه گفت امبر به دنبال جانی به دفترش رفته بود و او شنید که امبر گفت: «متاسفم، لطفا برگرد به خانه.» جانی سپس بیرون رفت و سوار یک ماشین شد اما امبر جلوی ماشین ایستاد تا او را متوقف کند. او به دادگاه گفت امبر در نهایت سوار خودرو شد و این زوج به خانه برگشتند و خودش هم با خودرویی دیگر به دنبال آنها رفت.

به گفته افسر پلیس لس انجلس امبر هرد قربانی خشونت خانگی نیست

وقتی به خانه رسیدند خانم رابرتز صدای جر و بحث این دو را شنید که در آن امبر به جانی گفت: «تو یک بازیگر از کار افتاده‌ای… یک پیرمرد چاق که تنها خواهی مُرد.» خانم رابرتز گفت جانی پاسخ داد:‌ «تو منو با یک قوطی زدی.» او گفت امبر یک بطری در دست داشت و حواسش نبود که رابرتز در حال تماشای این صحنه‌هاست. خانم رابرتز گفت امبر لباس‌های جانی را چنگ می‌گرفت و سعی می‌کرد او را هل دهد. اما جانی واکنشی نشان نمی‌داد و بی‌حرکت آنجا ایستاده بود.

به گفته افسر پلیس لس انجلس امبر هرد قربانی خشونت خانگی نیست

رابرتز گفت او و همراهش سرآخر این زوج هالیوودی را از هم جدا کردند و او سپس جانی را به یک کافه برد. در آنجا خانم رابرتز متوجه کبودی بینی جانی شد و یک کیسه یخ به او داد و جانی بقیه صبح را روی مبل کافه خوابید. او گفت نشانی از جراحت در امبر ندید.

به گفته افسر پلیس لس انجلس امبر هرد قربانی خشونت خانگی نیست

به گفته افسر پلیس لس انجلس امبر هرد قربانی خشونت خانگی نیست

شاهد بعدی ملیسا سائنز، افسر پلیس لس آنجلس بود که پس از مشاجره جانی دپ و امبر هرد در ۲۱ می ۲۰۱۶ در پنت هاوس این زوج حاضر شده بود. این افسر پلیس گفت: «آثار روی صورت امبر با گریه مطابقت داشت و نه ضربه ناشی از پرتاب تلفن همراه و او قربانی خشونت خانگی نیست.»

به گفته افسر پلیس لس انجلس امبر هرد قربانی خشونت خانگی نیست

ملیسا سائنز در شهادتی از پیش ضبط‌شده به دادگاه گفت هر روز به محل حوادث تماس‌های خشونت خانگی زیادی می‌رود و تا زمان حاضر شدن در منزل امبر و جانی در حدود ۱۰۰ پرونده خشونت خانگی شرکت کرده بود. او گفت زمانی که به همراه یک افسر پلیس دیگر در محل حاضر شد جانی در آپارتمان حضور نداشت و هیچ یادداشت، عکس یا چیزی از محل حادثه ادعایی ضبط نشد.

این افسر پلیس گفت هرد گریه می‌کرد و هنگام حرف زدن با ما تماس چشمی برقرار نمی‌کرد. او همچنین گفت هیچ چیز غیرعادی، شکسته‌شده یا آسیب‌دیده در آپارتمان این زوج مشاهده نکرد.

به گفته افسر پلیس لس انجلس امبر هرد قربانی خشونت خانگی نیست

هنگامی که از سائنز درباره قرمزی صورت هرد در عکس‌ها پرسیده شد او گفت به نظرش این عکس‌ها بیشتر با گریه مطابقت دارند و به نظر نمی‌رسد آسیب ناشی از ضربه تلفن همراه باشد.

به گفته افسر پلیس لس انجلس امبر هرد قربانی خشونت خانگی نیست

این موضوع به دنبال ادعای دکتر شنون کوری، روانشناس بالینی و پزشک بالینی اتفاق افتاد که به دادگاه گفت امبر هرد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی و اختلال شخصیت نمایشی است و نقش قربانی را بازی می‌کند. این پزشک گفت: «این یک عامل قابل پیش‌بینی در زنانی است که علیه شریک زندگی خود خشونت اعمال می‌کنند و با تاکتیک حمله فیزیکی و سپس آسیب رساندن به خود از قانون برای دفاع از خود استفاده می‌کنند.»

بیشتر بخوانید:

آخرین اخبار دادگاه زوج هالیوودی؛ انتشار ویدیوی خشم جانی دپ و ادعای دروغ امبر هرد

فایل صوتی جانی دپ خطاب به امبر هرد: «همه چیزم را گرفته ای، خونم را هم بریز!» + ویدیو

ادامه دادگاه جانی دپ و امبر هرد؛ این بار عکس صورت زخمی جانی دپ به نمایش درآمد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۲ نظر

ورود

 • 👀 اردیبهشت ۸, ۱۴۰۱

  .In your face mother efer

 • حاتم رحیمی اردیبهشت ۸, ۱۴۰۱

  «این یک عامل قابل پیش‌بینی در زنانی است که علیه شریک زندگی خود خشونت اعمال می‌کنند و با تاکتیک حمله فیزیکی و سپس آسیب رساندن به خود از قانون برای دفاع از خود استفاده می‌کنند.»
  خوبه حالا این همه شواهد علمی هست درمورد احتمال نه چندان کم دروغگویی قربانی ها، بعد هنوز یک عده از جنبش هایی مثل “می تو” حمایت می کنند. ازشون هم می پرسی منطقتون چیه، در مورد حمایت از قربانی برات داستان سرایی می کنند 🙄 انگار مایی که میگیم بگذارید قربانی از طریق مجاری قانونی به حقش برسه دیو دوسر هستیم و اونها فرشته نگهبان مظلومان 😐 در اصل اینها دارند جای پای خودشون رو محکم می کنند که وقتی خواستند نقش قربانی رو بازی کنند، بقیه هم پشتشون بایستند و کسی ازشون شاهد و مدرکی نخواد.
  در همین جریان جانی دپ و امبرهرد، بیشتر زنهایی که الان شدند مدافع دپ، اولش پشت امبر بودند و از تصمیم کمپانیها برای لغو قراردادهای جانی دپ حمایت می کردند. تازه جانی دپی که کلی فن کشته مرده داشت. بعضیها هم معتقدند این یک مورد خاصه و نباید تعمیمش داد به بقیه مردها. اتفاقا باهاشون موافقم این مورد خیلی خاص بود که حقیقت مشخص شد. در اکثر موارد مرد متهم شده یک آدم معمولیه یا یک پولدار یا سلبریتی که احتمالا بقیه هم زیاد ازش خوششون نمیاد. اونها اینقدر تحت فشار توهین مردم و رسانه ها قرار می گیرند که اصلا به فکرشون خطور هم نمی کنه بخوان از حقشون دفاع کنند. هرچند بخوان هم هیچ مدافع و پشتیبانی ندارند حتی در چشم قاضی و هیئت منصفه هم از پیش محکوم هستند.

  • ریحانه اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

   کی گفته حقیقت مشخص شده؟!!! دادگاه هنوز ادامه داره. با فیلم ها و اس ام اس هایی که از جانی رو شده، مشخص شده که همچین هم بی گناه نبوده. ده ها نفر دیگه هم شهادت دادن که جانی آمبر رو زده.

   • میلاد اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

    دختر خاله پسرخالتن…انبر و جانی؟!😅

 • آریانا اردیبهشت ۸, ۱۴۰۱

  امبر مرض داره

 • ممممث اردیبهشت ۸, ۱۴۰۱

  جانی دپ واقعا بیگناهه ، نمیفهمم چرا بعضیا فقط بخاطر اینکه جانی مرده باورش نمیکنن و میگن مردا نیمتونن قربانی خشونت بشن . چرا فک میکنید مردا همشون وحشین و قربانی نمیشن؟؟
  اینهمه مدرک وجود داره که جانی دپ تاحالا امبرو نزده و امبر زدتش ، امبر واقعا بیماری روانی داره ، جانی بیگناهه

  • ریحانه اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

   از کجا فهمیدی بی گناهه؟؟!! دادگاهش رو کامل دیدی یا فقط سایت های زرد ایرانی رو میخونی؟! اس ام اس هایی که راجع به آمبر به دوستاش داده رو دیدی؟! گفته میخوام آمبر رو غرق کنم، و بعد از غرق شدنش جسدش رو بسوزونم، و بعد به جسد سوخته شده اش تجاوز کنم تا مطمئن بشم که مرده!!! جانی تابحال دوتا همسر و چهارتا شریک زندگی داشته!!! به آخرین شریکش که مادر دوتا بچه اش هم بود با آمبر خیانت کرد و ولش کرد و توی ایمیل به دوستش گفت خیلی خوشحالم که از شر اون “هرزه ی کلاش فرانسوی” خلاص شدم! آمبر خیلی خوبه و بچه هام دوستش دارن! سابقه ی خودزنی داره و بشدت مواد و مشروب مصرف میکنه. دوتا فیلم جدیدی که ازش اومده داره اول صبح یه پارچ شراب میخوره و به مادر آمبر فحاشی میکنه و شیشه های کابینت رو میشکنه.

   • آرمی اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

    خیلی فشارخوردی نه؟ من دادگاهشون رو کامل دنبال کردم. حتی یک مورد هم مدرک و شاهدی ارائه نکردند که جانی دپ نسبت به امبر هرد خشونت فیزیکی کرده باشه. غیر از عکسی که خود هرد از مثلا جراحاتش منتشر کرد هیچ شاهدی وجود نداره که جراحات هرد رو دیده باشه. نه پلیس نه هیچکدوم از کارکنانشون هیچکس جراحات ادعایی اون رو ندیده. در مقابل ولی هم فایل صوتی اعتراف صریح هرد به زدن دپ وجود داره. هم تا حالا چندین نفر شهادت دادند که جراحات اون رو دیدند و خود اونها از جراحات دپ عکس گرفتند. بعلاوه انگشت قطع شده دپ. اون پیغامها هم که میگی دپ برای دوست خودش فرستاده نه به عنوان تهدید هرد فقط برای خالی کردن خودش (برای قربانیان خشونت خانگی طبیعیه در فانتزی هاشون خودشون رو در حال انتقام از طرف ببینند). مصرف مواد و مشروب هم ربطی به قضیه نداره هرچند وکلای هرد خیلی سعی کردند ربطش بدن ولی به هیچ وجه موفق نشدند. شکستن کابینت هم باز ربطی نداره همون موقع که دپ به دلیل مشکلی که براش پیش اومده عصبانیه و به کابینت ضربه میزنه هرد اونجا وایساده و به جای کمک و آروم کردن اون داره یواشکی فیلم میگیره ولی دپ بااینکه میفهمه ولی حتی یک انگشت روی هرد بلند نمیکنه.
    شماهایی که هنوز دارید از هرد طرفداری می کنید دیگه واقعا هیچ امیدی بهتون نیست. زن سالاری و مردستیزی کورتون کرده.

    • صبا اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

     😂 خیلی خوب گفتید، الان همه فمینیسما دارن فشار میخورن :)) و بزورررر میخوان بازم جانیو مقصر نشون بدن، با این حجم از وحشی بودن آمبر بازم خودشونو میزنن به اون راه، اگر بجای آمبر، جانی زده بود انگشت آمبرو قطع کرده‌ بود تا نمیکشتنش خیالشون راحت نمیشد :)) مشروبم بهونه کردن ک بگن جانی مشکل اخلاقی داره، اینکه مشروب میخوره مهم نیست، دوست داره میخوره. مهم اینه که حتی وقتیم ک میخوره به کسی آسیبی نمیزنه…..

   • ‌ ‌ اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

    ای فمینیسم فشار بخور

 • فضول شناس اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

  چهره همه چیزو نشون میده چهره جانی دپ با سابقه اعتیادش واضحا نشون میده که دست بزن شدید داره و عوضیه، و اتفاقا همین که متقابلا مدعی زد و خورد شده، برای فرار از مسولیت کتک زدن زنشه، همین که انقدر نفهمه جزمشو قبول نمیکنه بسه

  • آرمی اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

   متقابلا مدعی زد و خورد نشده. اصلا جانی دپ تا حالا یک بار هم هرد رو نزده. الان هم دادگاه اعاده حیثیته برای اثبات اینکه ادعاهای هرد همش الکی بوده و در اصل قضیه کاملا برعکس بوده و هرد نسبت به اون خشونت فیزیکی داشته. چقدر شماها رقت انگیزید که اینطوری دروغ میگید. چهره جانی دپ هم از چهره شیطانی امبرهرد خیلی بهتر و آرامش بخش تره. حالا اینقدر فشاربخورید تا بترکید.