دلیل استفاده دنیس رادمن از گوشی تاشو: FBI فکر می کند رهبر کره شمالی به او زنگ می زند

دلیل استفاده دنیس رادمن از گوشی تاشو: FBI فکر می کند رهبر کره شمالی به او زنگ می زند

دنیس رادمن (Dennis Rodman) ملقب به «کرم» یکی از ۶۰ درصد بازیکنان بسکتبال سابق NBA است که بعد از دوران کاری ورشکست شد. او بدترین الگو برای هر ورزشکار یا اصلا هر انسان است. رادمن در زمان بازی در NBA و بازنشستگی مجموعا از تمام فعالیت هایی که داشته است، نزدیک به ۵۰ میلیون دلار سرمایه کسب کرده بود. امروز ثروت رادمن تنها ۵۰,۰۰۰ دلار است. او حتی نمی تواند از گوشی هوشمند استفاده کند.

ارتباط دنیس رادمن با کیم جونگ اون چیست؟

مهاجم سابق تیم شیکاگو بولز پس از تجربه داشتن یک زندگی مجلل حالا در آستانه ۶۰ سالگی بدترین سال های بازنشستگی خود را سپری می کند.  وضعیت فعلی او کاملاً نتیجه انتخاب های بد او در طول زندگی حرفه ای و همچنین برخی از ایدئولوژی های اشتباهش است. البته این تمام ماجرا نیست.

ارتباط دنیس رادمن با کیم جونگ اون چیست؟

دنیس رادمن نمی تواند از گوشی های هوشمند استفاده کند، چرا که FBI می خواهد تماس های او با کیم جونگ اون را ردیابی کند. به هیچ عنوان نمی توان از او به عنوان یک اسطوره یاد کرد. وقتی تمام جهان جنایات وحشتناکی که در کره شمالی انجام می شود را تقبیح می کنند، او روابط دوستانه ای با کیم جونگ اون برقرار کرده است.

ارتباط دنیس رادمن با کیم جونگ اون چیست؟

رادمن از سال ۲۰۱۳ بر روابط کره شمالی با ایالات متحده تأثیر گذاشته است و به این کشور منزوی سفر می کند تا با رهبر دیکتاتور و در عین حال هوادار مشهور بسکتبال دیدار کند. او که درگیر تصمیم های غلط بسیاری بعد از دوره حرفه ای خود در NBA وارد مسیر تیره و تاری شد که پایان خوشی برایش نداشت.

ارتباط دنیس رادمن با کیم جونگ اون چیست؟

رادمن در سال ۲۰۱۹ مجبور شد از تلفن هوشمند استفاده کند زیرا FBI می خواست تماس های او با رهبر کره شمالی را ردیابی کند. رادمن می گوید: «دلیل اینکه من این تلفن های تاشو را گرفتم این است که FBI تلفن های من را چک می کند؛ چون فکر می کنند کیم جونگ اون هر روز با من تماس می گیرد.»

بیشتر بخوانید:

چاقی دوباره کیم جونگ اون بعد از مدتی لاغری؛ رهبر کره شمالی در حال سیگار کشیدن!

چهره افسانه ای بسکتبال آمریکا می گوید که گوریل ها هم از جثه بزرگ او می ترسند

منبع: the sports rush
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • رامین اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

    خیلی با هال بود و خنده دار بود