مارتین فورد: «در همان دبی گفتم مبارزه‌ای در کار نیست. نگران خودکشی سجاد غریبی بودم»

مارتین فورد: «در همان دبی گفتم مبارزه‌ای در کار نیست. نگران خودکشی سجاد غریبی بودم»

مارتین فورد پیش از این نیز گفته بود که علت لغو مسابقه او با سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی این بوده که فکر می کرده غریبی بعد از این مسابقه دست به خودکشی خواهد زد. فورد گفته است او اولین بار پس از رویارویی با هالک ایرانی در دبی نسبت به سلامتی این سلبریتی ایرانی نگران شده است: «این اتفاق زمانی افتاد که به دبی رفتیم و با هم روبرو شدیم. نگرانی های واقعی در مورد سلامت روانی او و این که چه احساسی دارد دارم. من اینطوری هستم. نمی توانم با کسی مبارزه کنم که قویاً اعتقاد دارم بعد از مبارزه دست به خودکشی می زند. به عنوان افرادی که از بیرون نگاه می کنند، شاید مردم بگویند حرف بیخود می زنم اما برای کسی که آنجا بود، کسی که او را دیده باشد و شیوه لرزیدن او».

مارتین فورد می گوید سجاد غریبی بعد از شکست خودکشی می کرد

این ورزشکار و بازیگر بریتانیایی در ادامه در مورد ترس خود از خودکشی سجاد غریبی و لغو مبارزه می گوید: «ما یک رویارویی داشتم و کمی هل دادن. در چشم هایش نگاه کردم و سپس برگشتم و گفتم رفقا مبارزه ای در کار نیست. اتفاقاتی که پس از آن افتاد، از قبل احساس بدی در موردشان داشتم. لحظه ای که مورد اذیت و آزار و انتقاد قرار گرفت و واکنش او که نسبت به این اذیت و آزارها [در شبکه های اجتماعی] در مقابل تلویزیون ملی به گریه افتاد. سپس والدینش وارد ماجرا شدند و گفتند که ما دیگر کاری با تو نداریم، تو ضعیف هستی. سپس در لایو اینستاگرامی وقتی این طرف و آن طرف می رفت و می گفت که از ایرانیان متنفر است و می خواهد به زندگی اش پایان دهد. با خودم فکر کردم که نه من نمی توانم بخشی از این ماجرا باشم».

مارتین فورد می گوید سجاد غریبی بعد از شکست خودکشی می کرد

مارتین فورد می گوید که از کنسل شدن مبارزه اش با سجاد غریبی ناراحت است اما به تمرینات خود ادامه داده و به دنبال یافتن رقیبی جدید و کسب اولین تجربه در رینگ بوکس است. فورد تصریح می کند :«کمی خسته و بی حوصله هستم. اما همچنان ادامه می دهم و کاری که می توانم را انجام می دهم تا خودم را فعال و مشغول نگه دارم. تمرکز مهم ترین چیز است. وقتی برای چیزی آماده شده باشید و نتوانید بروید و آن کار را با توجه به تلاشی که من کرده بودم انجام دهید، خسته تان می کند. برای من، سعی ام بر این است که تلاش کنم و هر چه زودتر چیزی را پیدا کنم که بتوانم این انرژی را به آن اختصاص دهم. هنوز هم دارم تمرین می کنم. تنها چیزی که انجام نمی دهم تمرینات فعال کشتی و گلاویز شدن است. بار دیگر سراغ تمرینات استقامتی و قدرت انفجاری رفته ام. اگر اتفاقی رخ دهد امیدوارم به زودی بتوانم ثبت نام کنم [برای مبارزه ای جدید]، برای چنین مسابقه ای بسیار تمرین کرده ام و وقت زیادی به آن اختصاص داده ام».

بیشتر بخوانید:

تمرین ترسناک مارتین فورد با یک دست و از جا کندن دستگاه بدنسازی + ویدیو

واکنش سجاد غریبی به لغو مسابقه با مارتین فورد: «از زنش اجازه ندارد، شکایت می کنم» + ویدیو

توهین مارتین فورد به سجاد غریبی : «او مثل بال مرغ است و من استیک بزرگ می خواهم»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۷ نظر

ورود

 • محمد اکبری اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  از اول هم مشخص بود مبارزه ای در کار نیست و این وسط بقیه داشتند سر کار می‌رفتند، معلوم بود این مسابقه نمیتونه پایاپای باشه، اگه فرض کنیم مارتین فورد علت کناره گیریش از مسابقه همون چیزی باشه که گفته، کار درستی انجام داده، نمیشه که یک ببر نر بالغ رو با یک شیر نر نوجوان به مبارزه انداخت

  • پژمان اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

   دوتا آدم شیوید یه ملت رو سرکار گذاشتن
   کاملا با هم هماهنگ هستن

 • ایرجi اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  من به آقای غریبی و اعتماد بنفس شأن احترام میگزارم وتحسین میکنم ولی دوستانه برادرانه با حفظ تعصب نصب به ایرانی بودن ایشان عرض میکنم دادش سجاد فکر نمیکنی بطور ( خدادادی وله ازن خدا) آقای مارتین فورد حریف خیلی خیلی قوی وغدر ی است نسبت به شما؟؟؟

  • Ehsan اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

   نه بابا خودکشی نمیکرد ، ایشون زیر بغلش عرق سوز شده و پر رو تر از این حرفاس احتمالا به آدمای معروف دیگه درخواست مبارزه میداد مه فاللوراش زیاد تر بشه، اونایی هم که فکر میکنن که سجاد فتوشاپی میبرده احتمالا یا کلیپ داخل دبی رو قبل مسابقه ندیدن یا معذرت میخوام خیلی … هستن، این ادما همونایی هستن که احتمالا تیم ملیم فکر میکنن سعود میکنه یک پایی فیناله،

 • بهزاد اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  بمیر بابا انگلیسی تو خالی هیکل گنده کردی که ازت بترسن شاید زور داشته باشی ولی حریفات یا اینه بود یا دوربین مبارزه وجود میخواد که تو نداری

 • saeed اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  سجاد هنوز خامی.. هنوز یک بچه.. کلی احساسی.. باداد.. بشقاب رو دولا میکنی.. این حرکتت یعنی. چی؟؟

 • محسن اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  لعنت به جفتتون به بالاف همه رو یر کار کذاشتین.

 • محمد اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  مردی ، دمت گرم

 • فرهاد اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  واقعا ابروی مارو در سطح جهانی بردی اقای فوتوشاپیییی

  • مهرداد اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

   سلام مارتین جان انگلیسی
   دادارقیبتو پیدا کردم
   ریچارد ریشتر آلمانی که یه بیست سانت ازت بلندتره اگه قد بلند می خوای اینم آلمانیش اگه بخواد باهات فایت کنه.

 • فرهاد اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  ابروی مان را در سطح جهانی بردی اقای فوتوشاپیییی خااااک برو بمیر خودکشی برازندته

 • binam اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  ترسید سجاد نابودش کنه مردک یانکی،همیشه در هر رشته اد از جوونای باغیرت ما خوردن،ولی حیف که آقایون قدر جوونای مارو نمیدونن!!!؟

  • رضا اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۱

   اون سجاد غریبی با اینکه خیلی بهش احترام میزارم یه جوجه ای بیش نیست تو بدن مارتین فورد رو با سجاد غریبی یکی میکنی؟؟؟؟

 • binam اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  اوناد که میگن آبروی مارو برده،مگه شماها هم ایرانی هستین؟

 • مهرداد اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  سلام رقیب مارتین فورد
  ریچارد ریشتر از آلمان

 • اسد اله اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  اول که بر خلاف قوانین فیس تو فیس اونطور با نامردی از بی خبری سجاد سو استفاه کرد و او را هل داد بعد هم تا توانست کار تبلیغاتی کرد ، اما وقتی دید سجاد پای مبارزه ایستاده و با تمام مکر و انگلیسی بازیهای مارتین ، کنار نکشید چون جرات مبارزه نداشت اون حرفهای الکی رو می زنه حالا هم حرفهای گنده می زند .

 • محسن اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۱

  دمش گرم خدایی ، این خارجیا خیلی انسانهای پاکی هستن ، ما تو کشوری زندگی میکنیم که خودمون به خودمون رحم نمی‌کنیم ، بازم دمش گرم که انسانیتشو ثابت کرد ، مهم انسانیته نه ملیت یا…
  کشوری که نه تنها به فکر مردمانش نیست بلکه تلاش میکنن همرو فقیرو فقیرتر کنن 😔