ویدیو رقص بندیکت کامبربچ در پشت صحنه برنامه «زنده شنبه شب» + ویدیو

ویدیو رقص بندیکت کامبربچ در پشت صحنه برنامه «زنده شنبه شب» + ویدیو

یک ویدیوی جالب از پشت صحنه برنامه زنده شنبه شب (Saturday Night Live) پخش شده است، که رقص بندیکت کامبربچ را قبل از معرفی خود به عنوان میزبان نشان می دهد. دنباله فیلم دکتر استرنج (Doctor Strange) این آخر هفته در سینماها اکران شد، که مخاطبان زیادی را برای دیدن جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول به سالن های سینما کشاند. کامبربچ که پروژه بعدی او نقش اصلی داستان شگفت انگیز هنری شوگر اثر وس اندرسون است، برای تبلیغ دکتر استرنج در چند جهانی جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) میزبانی جدیدترین قسمت برنامه زنده شنبه شب را بر عهده گرفت.

رقص بندکیت کمبربچ در پشت صحنه برنامه جیمی فلن + ویدیو

فیلم دکتر استرنج که قسمت اول آن در سال ۲۰۱۶ اکران شد، داستان یک جراح مغز و اعصاب برجسته است که در سفری برای شفای جسمی و روحی به دنیاهای عجیبی قدم می گذارد. موفقیت این شخصیت و قسمت اول این فیلم موجب شد تا قسمت دوم این فیلم ساخته شود که در ۶ مه ۲۰۲۲ اکران شد.

رقص بندکیت کمبربچ در پشت صحنه برنامه جیمی فلن

برنامه زنده شنبه شب از سال ۱۹۷۵ در حال اجرا است و هر هفته میزبانان، مهمانانی را به همراه می آورند که بخش های کمدی را با مجریان با استعداد برنامه اجرا می کنند. اپیزود این هفته دومین حضور کامبربچ به عنوان مجری در این برنامه بود. پیش از این او برای تبلیغ قسمت اول دکتر استرنج در آخر هفته افتتاحیه فیلم در سال ۲۰۱۶ میزبان این برنامه بود.

رقص بندکیت کمبربچ در پشت صحنه برنامه جیمی فلن

این ویدیو از رقص بندیکت کامبربچ در پشت صحنه برنامه زنده شنبه شب توسط Cumberbatch Videos در توییتر به اشتراک گذاشته شده است. در این ویدیو او را قبل از معرفی خودش در برنامه به عنوان میزبان در حال رقصیدن می بینیم. در حالی که گروه موسیقی، آهنگ تم برنامه را همراه با تیتراژ آغازینی می نوازد که نام هر یک از بازیگران را اعلام می کند، کامبربچ با موسیقی می رقصد و خود را برای ورود به برنامه آماده می کند. او تا زمانی که اسمش را برای ورود اعلام کنند به رقصیدن ادامه می دهد. ویدئوی رقص بندیکت کامبربچ را در پشت صحنه برنامه پخش زنده شنبه شب در ادامه ببینید.

بیشتر بخوانید:

رقص ایرانی بازیکن آمریکایی تیم بستکبال گرگان پس از قهرمانی + ویدئو

ماجرای کلیپ جنجالی رقص و خوانندگی بازیگر لبنانی سریال «نجلا» چیست؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود