«ثروتمندترین بچه آفریقا» که برای تولدش لامبورگینی کادو گرفت

«ثروتمندترین بچه آفریقا» که برای تولدش لامبورگینی کادو گرفت

محمد اول مصطفی، ثروتمندترین بچه آفریقا که در اینستاگرام با نام مومفا جونیور شناخته می‌شود، ماه گذشته تولدش بود و در شبکه‌های اجتماعی روز چهارشنبه ابر ماشین زرد رنگ جدید خود را به نمایش گذاشت. لامبورگینی آونتادور ۳۰۰,۰۰۰ پوندی او یکی از جدیدترین تصاویر صفحه اینستاگرامش است. در تصاویر دیگر صفحه اینستاگرامش، لباس های برندهای درجه یک دنیا را به تن کرده و در حال پرواز با یک جت خصوصی است.

پسر 10 ساله آفریقایی برای تولدش یک لامبورگینی کادو گرفت

اسماعیلا مصطفی، پدر محمد، عکسی از او به اشتراک گذاشت که بند های زرد کفش هایش هم رنگ رنگ لامبورگینی پشت سرش بود. پدر مولتی میلیونر او زیر این عکس برای ۱.۲ میلیون دنبال کننده اش نوشته است که داشتن پسری مثل مومفا دلیل اصلی پیش رفتن در زندگی است. ثروت خیره کننده پدر او از مدیر عاملی Mompha Bureau De Change در جزیره لاگوس بدست امده است.

پسر 10 ساله آفریقایی برای تولدش یک لامبورگینی کادو گرفت

ظاهراً پدر اسماعیلا، مرتکب کلاهبرداری اینترنتی و پولشویی شده است. اسماعیلا که بعداً این تجارت را از پدرش به ارث برد او را به یک مرد جوان ثروتمند تبدیل کرد. اما او اکنون با اتهامات جدی پول شویی مبالغی بیش از ۱۰ میلیون پوند مواجه است. دفتر منطقه ای کمیسیون لاگوس، مومفا را به همراه شرکتش تحت تعقیب قرار داده است.

پسر 10 ساله آفریقایی برای تولدش یک لامبورگینی کادو گرفت

ثروتمندترین بچه آفریقا اغلب تصاویری از سبک زندگی مجلل خود را به اشتراک می گذارد. مومفا از زمانی که عکسی از رولز رویس جدید خود را در فوریه ۲۰۱۸ به اشتراک گذاشت، دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی او افزایش یافتن. اسماعیلا مصطفی تصاویر ابرخودروها، جت های شخصی و عمارت های مجلل خود را که در سراسر جهان از جمله در دبی و نیجریه هستند را منتشر می کند. ثروت او و هزینه هایی که در زندگی کرده و انتشار آنها باعث شده که در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام، دنبال کننده های زیادی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

نگاهی به کلکسیون جذاب ماشین های ثروتمندترین فرد جهان

ثروتمندترین فرد جهان خانه ندارد و شب‌ ها در خانه دوستانش می‌ خوابد

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود