«مرد گرگ نما»؛ پرموترین مرد دنیا که ۹۸ درصد بدنش را مو پوشانده است!

«مرد گرگ نما»؛ پرموترین مرد دنیا که ۹۸ درصد بدنش را مو پوشانده است!

لری گومز پرموترین مرد جهان است که ۹۸ درصد بدنش، پوشیده از گوله های کرکی موی تیره است که به او لقب «مرد گرگ نما» را داده. او با یک بیماری خیلی نادر به نام هیپرتریکوزیس به دنیا آمده است که باعث رشد بیش از حد مو می‌شود. حتی صورت او در یک پوشش ضخیم مو، پنهان شده است. بعضی از اعضای خانواده او نیز این اختلال ژنتیکی معروف «سندرم گرگ نما» را دارند. در حال حاضر کمتر از ۱۰۰ نفر در سراسر جهان درگیر این سندرم مبتلا هستند.

پرموترین مرد جهان کیست؟

لری که اهل سن برناردینو، کالیفرنیا است، علیرغم سال‌ها تمسخر، بالاخره یاد گرفته است که عاشق پوستش باشد. او که قبلا بازیگر سیرک بوده است، اکنون می گوید پذیرفتن خودش به عنوان پرموترین مرد جهان به او احساس خاص بودن می دهد. او می گوید که افراد زیادی در جهان این عارضه را ندارند؛ حدود شش یا هشت نفر هستند و لری پرموترین آنها است. او معتقد است پرموترین مرد جهان بودن علاوه بر اینکه او را خاص می کند، باعث معروف شدن او هم می شود.

پرموترین مرد جهان کیست؟

اما احساس خوب لری به خودش باعث نمی شود که واکنش مردم و سوال های عجیبشان تغییر کند. مردم اغلب از او می پرسند که آیا او خارش دارد یا نه. لری می گوید او با بقیه فرقی نمی کند و زندگی عادی ای دارد. خیلی ها درباره مادرزادی بودن شرایطش از او سوال دارند و برخی سوال عجیب تری می پرسند : «آیا می تونی با این شرایط زندگی کنی؟» پاسخ لری به آنها این است که راه دیگری سراغ ندارد غیر از اینکه با وجود این تفاوت، زندگی خود را ادامه دهد.

پرموترین مرد جهان کیست؟

ظاهر متفاوت او، همسرش آلیسیا مارتینز را که در سال ۲۰۱۱ هنگام جستجوی آپارتمان با او ملاقات کرد، نترساند. لری امیدوار است  داستان او و شرایطش برای افرادی که با بدن خود احساس راحتی نمی کنند، الهام بخش باشد. او در کانال یوتیوب خود، ماجراهای زندگی خود را به اشتراک می گذارد. سه عضو دیگر خانواده لری در پنج نسل مختلف از این عارضه رنج می بردند.

بیشتر بخوانید:

مردی هندی که در حال حاضر بدترین اسم دنیا را دارد!

آنتونی لوفردو ملقب به «بیگانه سیاه» این بار می‌خواهد پایش را قطع کند!

منبع: The Sun
بدون نظر

ورود