سازنده سریال «Squid Game» اسپین آف این سریال کره ای محبوب را می سازد

سازنده سریال «Squid Game» اسپین آف این سریال کره ای محبوب را می سازد

سازنده «بازی مرکب»، هوانگ دونگ هیوک، در پی ساخت اسپین آف Squid Game به نام The Best Show on the Planet است. بازی مرکب که سال گذشته در نتفلیکس منتشر شد، به سرعت به یک پدیده جهانی تبدیل شد. این سریال کره جنوبی زندگی چند شرکت کننده منتخب را روایت می کند که برای برنده شدن یک جایزه نقدی بزرگ در یک سری بازی های کودکانه با خطرات مرگبار شرکت می کنند. دونگ هیوک در حال حاضر سخت مشغول ساخت فصل ۲ بازی مرکب برای نتفلیکس است. او قبلاً تأیید کرده است که در فصل دوم، بازی‌های جدید هیجان انگیزتری را ارائه می‌کند. گفته می شود فصل دوم این سریال محبوب، در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

اسپین آف «بازی مرکب» ساخته می شود

در حالی که جزئیات کمی در مورد اسپین آف بازی مرکب ارائه شده است، دانگ هیوک تایید می کند که این سریال در مراحل اولیه برنامه ریزی است. دقیقاً مشخص نیست که داستان سریال جدید چه خواهد بود یا چه کسی در آن بازی خواهد کرد، اما مطمئناً به نظر می رسد که طرفداران بازی مرکب در کاوشی جالب در مورد سریالی خواهند بود که به شدت مورد توجهشان است. بازی مرکب به دلیل پیام‌های اجتماعی‌اش به شدت مورد تحسین قرار گرفت، روندی که به نظر می‌رسد دونگ هیوک قصد دارد با The Best Show on the Planet ادامه دهد.

اسپین آف «بازی مرکب» ساخته می شود

در حال حاضر، به نظر می رسد فصل ۲ بازی مرکب تمرکز اصلی هوانگ دونگ هیوک باشد. با توجه به اینکه انتظار می‌رود فصل دوم این سریال در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ در نتفلیکس منتشر شود، این احتمال وجود دارد که بیش از اینها با پخش The Best Show on the Planet فاصله داشته باشیم. باید دید آیا فصل ۲ بازی مرکب یا The Best Show on the Planet می توانند به همان سطح محبوبیتی برسند که فصل اول Squid Game در سال گذشته داشت یا نه.

بیشتر بخوانید:

خالق سریال «بازی مرکب» از چالش‌های بازی های فصل دوم این سریال کره ای می گوید

انتشار جزئیات جدید و هیجان انگیز از فصل دوم سریال Squid Game

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود