ارتباط شتر بدون کوهان آمریکایی با دادگاه جانی دپ و امبر هرد چیست؟!

ارتباط شتر بدون کوهان آمریکایی با دادگاه جانی دپ و امبر هرد چیست؟!

وکلای جانی دپ با دو شتر بدون کوهان آمریکایی که آلپاکا (alpaca) نام دارند و بیرون از دادگاه او با امبر هرد ایستاده بودند عکس گرفتند. در ویدیوها و تصاویر منتشر شده، می توان کامیل واسکز و بن چو را دید که در بیرون از دادگاه فایرفاکس کانتی در حال خوش و بش با طرفداران جانی دپ هستند. در میان این طرفداران می توان دو آلپاکا به نام های تدی و تروفل را دید که برای عکس گرفتن با وکلای جانی دپ انتظار می کشیدند. در ادامه وکلای جانی دپ با این دو حیوان بامزه که کلاه های دزدان دریایی به سبک فیلم دزدان دریایی کاراییب به سر داشتند عکس گرفته و با طرفداران صحبت کردند. این دو آلپاکا متعلق به آندرآ دیاز هستند که موسس و مالک کمپانی My Pet Alpaca است، کمپانی که در جریان همه گیری کرونا راه اندازی شده و هدف آن ارتباط برقرار کردن ارتباط بین کودکان و این حیوانات برای ایجاد شرایط و احساس بهتر در کودکان در دوران شیوع کرونا اعلام شده است.

ارتباط شتر بدون کوهان آلپاکا با دادگاه جانی دپ و امبر هرد

او اکنون امیدوار است که همین اتفاق برای جانی دپ بیفتد. دیاز در این باره گفته است: «وقتی پای کمک کردن در شرایط بد به میان می آید، حیوانات خانگی من بهترین چیزی هستند که برای ارائه دارم. آن ها بهترین ها در عوض کردن حس و حال افراد بوده و بسیار بامزه هستند». دیاز که هفت آلپاکا دارد، تدی و تروفل ۳ ساله را با خود به دادگاه آورده بود اگر چه آن ها دستکم برای ده بار در دادگاه جانی دپ حضور داشته اند. البته نقش آلپاکاها در دادگاه جانی دپ و امبر هرد تنها به حضور در بیرون از دادگاه خلاصه نمی شود.

ارتباط شتر بدون کوهان آلپاکا با دادگاه جانی دپ و امبر هرد

ارتباط شتر بدون کوهان آلپاکا با دادگاه جانی دپ و امبر هرد

ارتباط شتر بدون کوهان آلپاکا با دادگاه جانی دپ و امبر هرد

در تلاش برای اثبات این موضوع که رابطه بین جانی دپ و استودیو دیزنی پیش از مقاله بحث برانگیز امبر هرد در روزنامه سان نیز شکرآب شده بود، تیم وکلای هرد در ماه آوریل از دپ پرسیده بودند که آیا واقعیت دارد که وی گفته است حتی اگر دیزنی با پیشنهاد ۳۰۰ میلیون دلار و یک میلیون آلپاکا به سراغ او بیاید و خواهان بازگشتش به نقش جک اسپارو در سری فیلم های دزدان دریایی کاراییب شود نیز او نمی پذیرد و او گفته است که به هیچ وجه دیگر در این نقش بازی نخواهد کرد. پاسخ جانی دپ نیز به این سوال مثبت بود. بدین ترتیب وکلای امبر هرد معتقدند که مدیران دیزنی پیش از انتشار مقاله هرد در روزنامه سان نیز با جانی دپ به مشکل برخورده و دپ نیز در صحبت های خود با مشاورش به این موضوع اشاره کرده است. وکلای هرد شروع مشکلات دپ با مدیران دیزنی برای ادامه حضور وی در فرانچایز دزدان دریایی کاراییب را بدرفتاری و اعتیاد دپ به الکل و مواد مخدر عنوان می کنند در حالی که دپ از ضعف فیلمنامه شکایت داشته است.

بیشتر بخوانید:

ماجرای رابطه جانی دپ با وکیل جوانش چیست؟ + ویدیو

کدام سلبریتی‌ها در دادگاه طرف جانی دپ را می‌گیرند و کدام طرف امبر هرد؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود