لحظه ترسناک گاز گرفتن انگشت کارگر باغ وحش توسط شیر + ویدیو

لحظه ترسناک گاز گرفتن انگشت کارگر باغ وحش توسط شیر + ویدیو

ویدیویی که به تازگی وایرال شده لحظه خارق‌العاده‌ای را به تصویر می‌کشد که در آن یک شیر در قفس انگشت کارگر باغ وحش را که ظاهرا سعی در نوازشش داشت گاز گرفته و از بدنش جدا می‌کند.

این حادثه وحشتناک روز جمعه در باغ وحش جامائیکا در بخش سِنت الیزابت رخ داد؛ زمانی که کارگر باغ وحش که سعی در لمس شیر داشت، دستش را به داخل قفس این حیوان برد؛ گویی بخواهد با یک گربه بازی کند.

به گفته یکی از شاهدان این حادثه، شیر قسمت بالایی انگشت این مرد را از مفصل اول گاز گرفت و جدا کرد. او به نشریه جامائیکا آبزرور گفت حدودا ۱۵ نفر در آن لحظه در حال تماشای این صحنه بودند. این زن توضیح داد که تور باغ وحش به پایان رسیده بود و این کارگر سعی داشت جمعیت حاضر را تحت تاثیر قرار دهد.

لحظه هولناکی که شیر، انگشت کارگر باغ وحش را از بدنش جدا می‌کند + ویدیو

او گفت: «وقتی این اتفاق افتاد فکر کردم یک شوخی است. فکر نمی‌کردم جدی باشد. متوجه جدی بودن اتفاق نبودم، چون این نمایش‌ها بخشی از کار آنهاست. بدیهی است که وقتی او به زمین افتاد تازه همه متوجه شدند که موضوع جدی بوده و وحشت کردند.»

در فیلم دیده می‌شود که این کارگر در حالی که برای رها کردن انگشتش از دهان شیر در تقلاست، پیش از آنکه رها شده و به زمین بیفتد، فریاد می‌کشد.

این بازدیدکننده گفت او و سایرین از دیدن این حادثه بهت‌زده شدند. او گفت: «کل پوست و اولین مفصل انگشت او از بین رفته بود. من سریعا فرار کردم، چون اصلا دوست ندارم خون ببینم.»

لحظه هولناکی که شیر، انگشت کارگر باغ وحش را از بدنش جدا می‌کند + ویدیو

گفته می‌شود که کارگر حادثه‌دیده پیش از ترک باغ وحش از زمین بلند شده و به سمت یک وسیله نقلیه رفته است. این بازدیدکننده گفت: «حالت صورتش هنگام راه رفتن شبیه به این بود که هنوز دردش شروع نشده بود.»

لحظه هولناکی که شیر، انگشت کارگر باغ وحش را از بدنش جدا می‌کند + ویدیو

پاملا لاوسون، مدیرعامل انجمن جلوگیری از خشونت علیه حیوانات گفت سازمان او در حال بررسی اتفاقات رخ داده است. او گفت: «این اولین باری نیست که در مورد رفتارهای این چنینی با حیوانات در باغ وحش جامائیکا شنیده می‌شود.» او با انتقاد از عمل این کارگر باغ وحش گفت: «آیا این چیزی است که از نظر بازدیدکنندگان باغ وحش قابل قبول باشد؟ اگر یک کودک از این فرد نادان تقلید کند و به شدت مجروح شده یا بمیرد، چه می‌کنید؟»

در همین حال باغ وحش دیگری در جامائیکا با انتشار این ویدیو در حساب توییتر خود نوشت: «قطعا سوء استفاده از حیوانات برای سرگرمی مهمانان برای ما پذیرفته‌شده نیست. تمام حیوانات باغ وحش مثل خانواده برایمان عزیزند. ما همیشه سعی می‌کنیم آنها را آرام و شاد نگه داریم و هرگز برای سرگرمی مردم به آنها استرس وارد نمی‌کنیم.»

بیشتر بخوانید:

کایوتی پترسون؛ ماجراجوی عاشق حیات وحش که نیش‌های دردناک را دوست دارد + ویدیو

حذف چند طوطی از پارک حیات وحش انگلیس به خاطر ناسزاگویی به بازدیدکنندگان!

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود