همه چیز در مورد فیلم Mad Max: The Wasteland از زبان جرج میلر

همه چیز در مورد فیلم Mad Max: The Wasteland از زبان جرج میلر

«مکس دیوانه: جاده خشم» (Mad Max: Fury Road) در سال ۲۰۱۵ که به عنوان چهارمین قسمت از Mad Max از سری فیلم های فرانچایز (franchise) اکران شد، که اولین بار در سال ۱۹۷۹ با حضور مل گیبسون در نقش اصلی به نمایش درآمد، موفقیت غیرقابل انکاری داشت. علاوه بر این که این فیلم، برخی از بهترین نقدها را به خود اختصاص داد، جاده خشم در باکس آفیس نیز موفقیت بزرگی داشت و با بودجه تولیدی که حدود ۱۸۵ میلیون دلار تخمین زده می شود، بیش از ۳۷۵ میلیون دلار به دست آورد. این موفقیت طرفداران این فیلم را به ساخت Mad Max 5 امیدوار کرد.

آیا Mad Max 5 ساخته می شود

از زمانی که تام هاردی و شارلیز ترون در این فیلم درخشیدند، طرفداران این فیلم منتظر قسمت بعدی بودند. دنباله ای برای این فیلم با عنوان مکس دیوانه: زمین بایر (Mad Max: The Wasteland) که مدت کوتاهی پس از اکران فیلم Mad Max: Fury Road ساخت آن اعلام شد. حتی جرج میلر، کارگردان این اثر، اعلام کرد که فیلمنامه کامل شده است. با این حال، از آن زمان به بعد، به سختی خبری پیرامون ساخت این فیلم منتشر شد.

آیا Mad Max 5 ساخته می شود

پس از تاخیرهایی که به دلیل اختلاف حقوقی بین میلر و برادران وارنر و برنامه کاری پر مشغله تام هاردی به وجود آمد، بسیاری از طرفداران در این فکر هستند که آیا Mad Max 5 : The Wasteland اصلاً ساخته خواهد شد؟ بعد از مدت ها که خبر تازه ای از ساخت این فیلم منتشر شده هم ظاهرا امیدوار کننده به نظر نمی رسد. در وهله اول با این که ساخت این پروژه کنسل نشده است، به احتمال زیاد این فیلم به این زودی ها ساخته نخواهد شد. خبر بدتر شاید این باشد که معلوم نیست، تام هاردی دوباره نقش اصلی این فیلم را بازی کند.

آیا Mad Max 5 ساخته می شود

Mad Max: Fury Road عشق به فرنچایزی را که اکنون بیش از ۴۰ سال از عمرش می گذرد، دوباره زنده کرد و به آن جان تازه ای تزریق کرد و ثابت کرد که میلر هنوز در اوج کار خود به عنوان یک فیلمساز اکشن است. در حالی که مشخص نیست فیلم Mad Max 5: The Wasteland چگونه خواهد بود و آیا شاهد بازگشت هاردی در نقش مکس یا چارلیز ترون در نقش فیوریوسا خواهیم بود، طرفداران این فیلم، مطمئناً نباید انتظار دیدن این فیلم را در چند سال آینده داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

۱۰ بازیگر مشهوری که بهترین و مهم ترین نقش های دوران حرفه ایشان را از دست دادند

۸ دقیقه اول فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد + ویدیو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود