شیر زیبای باغ وحش گوانگژو که به خاطر موهای خاصش مشهور شده است

شیر زیبای باغ وحش گوانگژو که به خاطر موهای خاصش مشهور شده است

شیری به نام هنگ هنگ (Hang Hang) با یال صافش به جاذبه باغ وحش گوانگژو در چین تبدیل شد، زیرا رطوبت زیاد، ظاهراً حلقه های طلایی موهای او را شل و افتاده کرده است. نگهبانان باغ وحش می گویند شیر مانند یک گربه پنجه هایش را لیسید و سپس موهایش را صاف کرد و ظاهری غیرعادی پیدا کرد. شیر باغ وحش گوانژو به عنوان یکی از خشن‌ترین شکارچیان این باغ وحش شناخته می شود. اما پس از اینکه بازدیدکنندگان او را با مدل موی جدیدش دیدن، به سرعت جذب او شدند.

موهای شیر باغ وحش گوانژو بر اثر گرما صاف شده است

یال پهن و کرکی شیر باغ وحش گوانژو با موهای اتو کشیده باعث شده برخی او را با جو اگزوتیک، ستاره سریال پرفروش نتفلیکس تایگر کینگ مقایسه کنند. دیگران گفتند که او شبیه اعضای بیتلز است. بازدیدکنندگان کارکنان را به کوتاه کردن موهای شیر متهم کردند، اما نگهبانان باغ وحش گفتند که این کاملاً جادوی طبیعت بود. سخنگوی باغ وحش گفت: «ما جرات نداریم موهای شیر را کوتاه کنیم.»

موهای شیر باغ وحش گوانژو بر اثر گرما صاف شده است

هنگ هنگ به دلیل رطوبت زیاد در گوانگژو شبیه یک سوپر مدل بلوند به نظر می رسد. نگهبان باغ وحش گفت که مدل موی شیک شیر پس از انتشار عکس های این جانور در شبکه های اجتماعی، انبوهی از بازدیدکنندگان را به باغ وحش جذب کرد. سخنگوی باغ وحش گفت: «او زیباترین پسر اینجاست و افراد زیادی برای دیدن او می آیند.» اما بازدیدکنندگان نسبت به انکار باغ وحش شک داشتند و ادعا کردند که همین شیر را با ظاهری معمولی‌تر تنها چند روز قبل دیده‌اند. کاربری در فضای مجازی نوشت: «دو ماه پیش رفتم اونجا، مدل موهاش اینجوری نیست و الان موهاش خیلی احمقانه ست.»

موهای شیر باغ وحش گوانژو بر اثر گرما صاف شده است

کارشناسان خاطرنشان کردند که آب و هوای آسیا در سال جاری بسیار شدید بوده است. گوانگژو سردترین دمای خود را با ۱۳.۷ درجه سانتیگراد در ۳ مه ثبت کرد و تنها سه هفته بعد به ۳۲ درجه سانتیگراد رسید. کشورهای همسایه مانند هند و پاکستان نیز موج گرمای شدیدی را تجربه کرده اند.

بیشتر بخوانید:

واکنش عجیب حیوانات به گرمایش جهانی

لحظه ترسناک گاز گرفتن انگشت کارگر باغ وحش توسط شیر + ویدیو

منبع: The Sun
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود