خواستگاری مرد سعودی از امبر هرد بعد از شکست سخت از جانی دپ در دادگاه

خواستگاری مرد سعودی از امبر هرد بعد از شکست سخت از جانی دپ در دادگاه

بر اساس پیامی صوتی منتشر شده، یک مرد سعودی از امبر هرد، خواستگاری کرده است. امبر هرد در جریان نتیجه دادگاه اخیرش باید ۱۵ میلیون دلار به همسر سابقش، جانی دپ، پرداخت کند. مردی سعودی در پیامی به این بازیگر زن راه حلی برای مشکلاتش ارائه کرد. یک پیام صوتی در شبکه های اجتماعی در حال پخش شدن است. در این پیام صوتی منتشر شده در حساب رسمی اینستاگرام هرد، این مرد سعودی وعده می دهد که زندگی این بازیگر زن را پر از شادی کند. این صدای ۴۱ ثانیه ای، توسط چندین اکانت، در اینستاگرام منتشر شده است.

خواستگاری مردی سعودی از امبر هرد

در این پیام صوتی خواستگاری مرد سعودی از امبر هرد، صدای مردی شنیده می‌شود که به عربی می‌گوید: «امبر، از آنجایی که همه درها به روی تو بسته می‌شوند، دیگر کسی را به غیر از من نخواهی داشت. من از تو مراقبت خواهم کرد. دیده ام که عده ای از تو متنفرند و به تو بی احترامی می کنند، بنابراین تصمیم گرفتم با تو ازدواج کنم. باشد که خداوند هر دوی ما را شاد کند. تو نعمت هستی، اما مردم برایت ارزشی قائل نیستند، من برای تو از این پیرمرد بهترم.»

خواستگاری مردی سعودی از امبر هرد

جانی دپ از همسر سابقش امبر هرد به دلیل مقاله ای که برای واشنگتن پست نوشت و در آن، دپ را به خشونت خانگی متهم کرد، شکایت کرده بود. جانی دپ چندین پروژه بزرگ از جمله «دزدان دریایی کارائیب» را به دلیل این مقاله نوشته شده توسط هرد از دست داد. هیئت منصفه ایالت ویرجینیا بعد از یک محاکمه ۶ هفته ای، در ۱ ژوئن ۲۰۲۲ حکم داد که امبر هرد، جانی دپ را بدنام کرده است. هرد باید غرامتی ۱۵ میلیون دلاری به جانی دپ پرداخت کند.

خواستگاری مردی سعودی از امبر هرد

الین بردهافت، یکی از وکلای اصلی هرد در طول محاکمه، گفت که او معتقد است هیئت منصفه تحت تأثیر رگبار بی امان پست های رسانه های اجتماعی در محکومیت هرد و حمایت از دپ قرار گرفته اند. او گفت که هرد قصد دارد درخواست تجدید نظر کند.

بیشتر بخوانید:

رأی دادگاه جانی دپ و امبر هرد اعلام شد؛ بازیگر «دزدان دریایی کاراییب» پیروز شد!

استراحتگاه ۱ میلیون دلاری امبر هرد در کالیفرنیا برای استراحت بعد از دادگاه جانی دپ

منبع: gulftoday
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • نیما خرداد ۱۷, ۱۴۰۱

    اعتماد به سقف اینو کاج داشت الان در حال صادر کردن انبه به مناطق استوایی بود