زنی هندی که می خواهد با خودش ازدواج کند و به ماه عسل برود

زنی هندی که می خواهد با خودش ازدواج کند و به ماه عسل برود

زنی در هند اعلام کرد که در اولین مورد سولوگامی در این کشور با خود ازدواج خواهد کرد. کشاما بیندو، ۲۴ ساله، قصد دارد آخر هفته آینده در یک عروسی سنتی هندو که با حضور خانواده و دوستانش در شهر وادودارا برگزار می شود، به صورت انفرادی ازدواج کند. این وبلاگ نویس و فارغ التحصیل رشته جامعه شناسی از گجرات، گفت که ملکه خودش است و حتی قصد دارد از یک ماه عسل دو هفته ای به گوا لذت ببرد.

زنی در هند اعلام کرد که با خودش ازدواج خواهد کرد!

اما کارشناسان ازدواج می گویند ازدواج او قانونی نخواهد بود. برخی این اقدام او را یک ترفند تبلیغاتی برای جلب توجه می دانند. کشما، عهد کرده است که خود را وقف یک زندگی عاشقانه کند و ازدواج خود را به‌عنوان پذیرش عمیق خود توصیف کرده است. او همچنین امیدوار است که الهام بخش دیگرانی باشد که از یافتن عشق واقعی خسته شده اند و می خواهند کلیشه ها را بشکنند.

زنی در هند اعلام کرد که با خودش ازدواج خواهد کرد!

او می گوید که در مقطعی از زندگی اش، متوجه شد که نیازی به یک شاهزاده جذاب ندارم زیرا خودش ملکه خودش است. او گفت که لباس عروس می پوشد، در تشریفات شرکت می کند، دوستانش در عروسی او شرکت می کنند و بعد به جای اینکه با داماد برود، به خانه خودش برمی گردد.

زنی در هند اعلام کرد که با خودش ازدواج خواهد کرد!

کشما گفت که این مراسم با حمام سنتی هالدی آغاز می شود که در آن بدن را با زردچوبه، آب و روغن می پوشانند تا ازدواج را برکت دهند.
او گفت که موسیقی و رقص نیز در مراسم سنتی دیگری به نام Sangeet برگزار می‌شود. عروس با پوشیدن لباس قرمز، دستانش را با حنا رنگ می کند. سپس او طبق سنتی که معمولاً توسط عروس و داماد انجام می‌شود، در اطراف آتش هفت قدم برمی‌دارد. کاشما گفت که خانواده او برای این عروسی انفرادی دعای خیر کرده اند و در کنار دوستانش در این مراسم خواهند بود. مادر او که یک مهندس از احمدآباد است و پدرش نیز مهندسی اهل آفریقای جنوبی است، از جمله کسانی هستند که این حرکت او را تایید کرده اند.

بیشتر بخوانید:

با رفتن برق در جشن عروسی، دو خواهر هندی با داماد اشتباهی ازدواج کردند

مرد ژاپنی که ۱۵,۰۰۰ دلار خرج کرده تا بتواند مثل سگ زندگی کند! + ویدیو

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۶ نظر

ورود

 • امیر خرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  ما رو باش یه عمر به اعراب پیش از اسلام گفتیم اعراب جاهلیت!
  ولی با فمینیسم و me too و لگبت و.. فکر کنم ما قوم جهالتیم!
  #جاهلیت مدرنیته

  • محمدامین خرداد ۱۹, ۱۴۰۱

   تاسف میخورم برای شما که me too و ضد تجاوز رو جاهلیت میدونید، بعد همون اعراب جاهلی که میگین ولی همین الان اونا رو نمیپرستین؟!

 • ناشناس خرداد ۲۲, ۱۴۰۱

  دربدر شوهر گیرش نیومده برا اینکه ضایع نشه اینکار ا کرده بدبخت .

 • Mm خرداد ۲۲, ۱۴۰۱

  سلام اگر می شود عکس و مطالبی که در سایت می گذارید از لحاظ إنسانی و اسلامی رعایت شده باشد مثلا حجاب و … ارزش انتشار ندارد

 • Mm خرداد ۲۲, ۱۴۰۱

  سلام اگر می شود عکس و مطالبی که در سایت می گذارید از لحاظ إنسانی و اسلامی رعایت شده باشد مثلا حجاب و … این مطلب ارزش انتشار ندارد.

 • سید حسن خرداد ۲۵, ۱۴۰۱

  با این کار در واقع او به شهرت میرسد و بعد کسانی از رفتار او انتقاد میکنند و شاید افرادی بخاطر شهرت پیدا کردن این خانم با او ازدواج کنند ،، برای نجات کسی اگر از جان خود بگذری ایثار کرده ای .