بهاره رهنما در کربلا متحول می شود: بیایید دل‌هایمان را صاف کنیم + ویدیو

بهاره رهنما در کربلا متحول می شود: بیایید دل‌هایمان را صاف کنیم + ویدیو

بهاره رهنما بازیگر جنجالی سینمای ایران که تازگی سفری به کربلا داشته به زیارت حرم امام علی (ع) رفت و از آنجا ویدیویی برای دنبال کنندگان خود در اینستاگرام ضبط و منتشر کرد. او در این ویدیو مدعی شد همه را بخشیده و طلب بخشش کرد.

بهاره رهنما که این روزها با مادرش و دکتری که می‌گوید از بیماری نجاتش داده به کربلا رفته، در این ویدیو گفت: «من پای ضریح مولا علی بن ابی‌ طالب هستم… اول اینکه جای همه خالی. دوم اینکه من سال گذشته اتفاقات خیلی سختی را از سر گذراندم. خیلی‌ها قضاوتم کردند و هرچه دوست داشتند گفتند.»

او در ادامه با بازگویی روایتی این‌طور گفت: «در صفحه یکی از دوستان روایتی خواندم که نوشته بود یکی از یاران امام رضا نزد او می‌آید و می‌گوید مردم خیلی مذمت شما را می‌کنند و بد شما را می‌گویند. ایشان گفتند به مولا قسم! اگر هرکسی هرچیزی از من گفته، فقط یک یاعلی بگوید و بگوید من زیر سایه امیرالمومنین هستم و این را قبول داشته باشد، من حلالش می‌کنم.»

بهاره رهنما در آخر و پس از این روایت می‌گوید: «اگر شما هم هر حرفی زدید، من همه را بخشیدم و دلم در این زیارت پاک است. یک یاعلی بگوییم و دلمان با هم صاف شود. من هم اگر اشتباهی کردم عذرخواهی می‌کنم.»

این بازیگر پرحاشیه که چندی پیش به‌طور غیرمستقیم اعلام کرد از همسر دومش امیرخسرو عباسی جدا شده، پس از سفر به کشورهای اروپایی ازجمله آلمان و فرانسه که همزمانی آن با حادثه متروپل آبادان واکنش کاربران فضای مجازی را در پی داشت، راهی کشور عراق شد. او پیش از این ویدیو، در پستی نوشته بود:

حرم حضرت عباس همیشه خیلی شلوغ‌تر از حرم امام حسین هست. داشتم به علتش فکر می کردم دیدم همون‌جور که ام‌البنین وقتی که آقا حضرت عباس رو به دنیا میارن میگن پسری زادم که بلاگردان حسین باشد.. حضرت عباس هم وفاش انقدر گیراست که برای زائرهای امام حسین هم جای درد و دل بیشتری گذاشته انگار اون ابهت امام حسین آدم رو می‌گیره. آدم یه دعایی رو آروم می‌کنه و میاد بیرون ولی بعد میاد درد و دل هاش رو، دادهاشو توی حرم حضرت عباس میزنه. میخوام بگم انقدر حضرت عباس مهربونه که حتی بلاگردون زائر های امام حسین هم هست. قربون جفتشون برم.. خلاصه اینکه جایتان خیلی خالی.

بهنوش بختیاری نیز با انتشار عکسی در اینستاگرامش از حضور خود در حرم امام رضا (ع) خبر داده و نوشت:

حرم امام رضا رو دوس دارم چون تنها جاییه که همه میان برای دعا و انرژی مثبت…

کسی نمیاد برای کسی چیز بدی از امام رضا بخواد و خدایی هم فارغ از همه چیز ما در قرنی هستیم که باید به عقاید انسان ها احترام بگذاریم…

هر چقدر از نظر ما درست یا نادرست… به هر عقیده ای، هر مسلکی که آزاری برای انسان های دیگر ندارد…

باید احترام بگذاریم.

بیشتر بخوانید:

سوژه شدن گاف انگلیسی بهاره رهنما در برنامه شباهنگی + ویدئو

حضور بهاره رهنما و امیر خسرو عباسی در برنامه شباهنگی و واکنش او به شایعه طلاق + ویدئو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود