مردگان بار دیگر برمی خیزند؛ ساخت فصل دوم سریال «ما همه مرده ایم» رسماً تایید شد

مردگان بار دیگر برمی خیزند؛ ساخت فصل دوم سریال «ما همه مرده ایم» رسماً تایید شد

سریال محبوب کره‌ای ما همه مرده ایم (All of Us Are Dead) برای فصل دوم در نتفلیکس تمدید شد. این سریال ترسناک زامبی یکی از ده سریال برتر غیرانگلیسی زبان در تمام دوران و دومین سریال موفق کره ای، پس از «بازی مرکب» در سال گذشته است.

ساخت فصل دوم سریال ما همه مرده ایم بالاخره رسماً تایید شداین خبر به عنوان بخشی از هفته «گیکد نتفلیکس» (Geeked Week) اعلام شد. هفته گیکد نتفلیکس رویدادی است که در آن اخبار منحصر به فرد، تریلرها، حضور افراد مشهور را برای طرفداران در برنامه های خود دارد و همه چیز از فیلم گرفته تا سریال و بازی ها را پوشش می دهد. این رویداد قرار است مجموعه‌های جدید و در حال بازگشت را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، نتفلیکس را به عنوان خانه محتوای ژانر ترسناک و علمی تخیلی آسیایی معرفی کند. از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱، مشاهده فیلم های علمی تخیلی و ترسناک در نتفلیکس در منطقه آسیا و اقیانوسیه به ترتیب ۳۰ و ۲۰ درصد رشد داشته است.

ساخت فصل دوم سریال ما همه مرده ایم بالاخره رسماً تایید شددر ویدئوی هفته گیکد، چهار بازیگر اصلی سریال ما همه مرده ایم ، پارک جی هو، یون چان یونگ، چو یی هیون و لومون، از طرفداران برای حمایتشان از سریال تشکر کردند و تایید کردند که فصل دوم در راه است. نتفلیکس گزارش داد که پس از نمایش، ما همه مرده ایم مستقیماً وارد ۱۰ سریال برتر تلویزیونی غیرانگلیسی در ۹۱ کشور شد و دو هفته متوالی در آنجا ماند. همچنین در ۱۰ روز اول ۳۶۱ میلیون ساعت تماشا داشته است. این سریال توسط چون سونگ ایل، لی جائه کیو و کیم نام سو از وبتون اصلی اقتباس شد و چون به عنوان نویسنده اصل، لی جائه کیو و کیم نام سو کارگردانی فصل اول را بر عهده داشتند.

ساخت فصل دوم سریال ما همه مرده ایم بالاخره رسماً تایید شددر ادامه ترکیب ماجراهای مدرسه و درام ترسناک، نتفلیکس فصل اول سریال «قصه‌های مدرسه» (School Tales) را اعلام کرد. این سریال هشت قسمتی محصول تایلند، مجموعه‌ای است که افسانه‌های ترسناک و داستان‌های ارواح را در هم می‌آمیزد. اعضای گروه عمدتاً تازه کار هستند. در حالی که نتفلیکس گفته است مخاطبان این سریال جدید نوجوانان هستند، به آن برچسب ۱۸+ برای خشونت فیزیکی، خشونت جنسی، بد زبانی، سوء مصرف مواد و خودکشی داده. تاریخ انتشار این سریال هنوز اعلام نشده.

ساخت فصل دوم سریال ما همه مرده ایم بالاخره رسماً تایید شدسریال «آلیس در سرزمین مرزی» (Alice in Borderland) محصول ژاپن که در دسامبر ۲۰۲۰ منتشر شد، اکنون در مرحله پس از تولید فصل دوم است. فصل اول به سرعت در ژاپن و خارج از آن به محبوبیت رسید. خبر فصل دوم در عرض دو هفته پس از شروع سریال، اعلام شد. این سریال، داستان آریسو و اوساگی را دنبال می کند که زندگی خود را به امید بازگشت به دنیای اصلی خود به خطر می اندازند.

بیشتر بخوانید:

۱۵ سریال مشابه «مردگان متحرک» برای علاقمندان به تلاش برای بقا و تهدید ماوراءالطبیعه

بازیگر سریال «ما همه مرده ایم» برای تامین هزینه‌های زندگی‌اش هنوز هم رانندگی می کند

منبع: variety
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

  • ماهان آبان ۱۴, ۱۴۰۱

    کی قسمت اول فصل جدید میاد منظورم ما همه مرده ایم مه

  • ماه آبان ۱۴, ۱۴۰۱

    کی قسمت اول فصل جدید میاد منظورم ما همه مرده ایم مه

  • لویارد بهمن ۲۷, ۱۴۰۱

    بچه ها فردا تیزر فصل ۲ میااااادددددد