نام تایگر وودز در کنار مایکل جردن و لبران جیمز به عنوان تنها ورزشکاران میلیاردر قرار گرفت

نام تایگر وودز در کنار مایکل جردن و لبران جیمز به عنوان تنها ورزشکاران میلیاردر قرار گرفت

دارایی خالص تایگر وودز به حداقل یک میلیارد دلار رسید و او را به یکی از تنها سه میلیاردر ورزشکار در جهان تبدیل کرد. لبران جیمز در ۱۲ ماه گذشته در حالی که هنوز یک بازیکن فعال NBA بود، ۱۲۱.۱ میلیون دلار درآمد داشته است و جردن تا سال ۲۰۱۴، سال ها پس از بازنشستگی، در این لیست قرار نگرفته بود.

تایگر وودز جزو سه میلیارد ورزشکار جهان شد!در حقیقت کمتر از ۱۰ درصد از دارایی خالص تایگر وودز از درآمدهای زمین گلف است. قراردادهای اسپانسری او با نایکی (Nike)، تیلور مید (Taylor Made)، گاتورید (Gatorade) و مانستر انرژی (Monster Energy)، همگی تا حد زیادی کمک کرده اند.

تایگر وودز جزو سه میلیارد ورزشکار جهان شد!وودز، مثل لبران جیمز، خود را فقط یک ورزشکار نمی‌داند و مالکیت و همچنین طراحی مجموعه هایی را به خود اختصاص داده است. TGR Design شرکت طراحی زمین گلف،  TGR Live، یک شرکت برگزاری رویدادها TGR Ventures همگی بخشی از مجموعه وودز هستند.

تایگر وودز جزو سه میلیارد ورزشکار جهان شد!او اخیراً در دسته جدیدی از گلف با سهامی در PopStroke، یک سازمان مینی گلف مجلل که چندین مکان در فلوریدا دارد، سرمایه گذاری کرده است. وودز با وجود مجموعه ای از حوادث در سال ۲۰۰۹ ، از جمله تصادف اتومبیل در روز شکرگزاری، که منجر به کنار گذاشتن چندین حامی مالی از جمله بیوک (Buick) شد، شاهد افزایش دارایی خالص خود بود. حتی در حالی که در ۱۲ ماه گذشته در حال بهبود از آسیب های یک تصادف اتومبیل دیگر بود، ۶۸ میلیون دلار درآمد خارج از رقابت ها کسب کرده است.

تایگر وودز جزو سه میلیارد ورزشکار جهان شد!تایگر الدریک وودز، متولد ۳۰ دسامبر ۱۹۷۵ است. از شروع بازی حرفه ای گلف در سال ۱۹۹۶ تا به امروز، ۱۰۶ پیروزی در سراسر جهان در ۱۵ رشته اصلی داشته است. او ۸۲ برد PGA TOUR دارد که با سام اسنید (Sam Snead) مساوی است و رکورد بیشترین برد در تاریخ را در اختیار دارد. پیروزی‌های اصلی او شامل پنج قهرمانی Masters، چهار قهرمانی PGA، سه قهرمانی آزاد آمریکا و سه قهرمانی آزاد بریتانیا است. تایگر با دومین پیروزی خود در مسابقات Masters در سال ۲۰۰۱، اولین گلف باز تاریخ شد که هر چهار مسابقات قهرمانی حرفه ای را همزمان پیروز می شود.

بیشتر بخوانید:

حذف کانر مک گرگور، قهرمان UFC از فهرست ثروتمندترین ورزشکاران جهان

ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۲۲؛ ایلان ماسک جای جف بزوس را در صدر گرفت

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود