۱۵ مرد و زن هالیوودی که سلبریتی مورد علاقه شان را لو داده اند

۱۵ مرد و زن هالیوودی که سلبریتی مورد علاقه شان را لو داده اند

احتمالاً خیلی هایمان این حس علاقه ی پنهانی را تجربه کرده ایم؛ از کسی خوش مان می آید اما به دلایلی از به زبان آوردن احساس مان خجالت می کشیم. این موضوع بعدها برایمان تبدیل به خاطره ی بامزه ای می شود که از یادآوری اش لبخند به لب مان می آید.

اهالی هالیوود هم از این قاعده مستثنی نیستند و بعضی هایشان به علاقه ی خود به همکاران سلبریتی شان اعتراف کرده اند.

متیو مک کانهی: سوزان ساراندون

متیو مک کانهی در مصاحبه ای فاش کرد که به نظر او سوزان ساراندون هنوز هم یکی از زیباترین زن ها است: «زنانگی از او می بارد. خیلی جذاب است.»

دایان کیتن: چنینگ تیتوم

دایان کیتن در سال ۲۰۱۵ در تاک شوی الن دیجنرس گفت با اینکه هرگز ازدواج نکرده، اما به ازدواج با چنینگ تیتوم فکر می کند. وقتی دیجنرس به او گفت که دیگر دیر شده و تیتوم ازدواج کرده است، کیتن در جواب با تعجب گفت: «واقعاً چنینگ تیتوم با کس دیگری جز من ازدواج کرده؟» کیتن وقتی با پاسخ مثبت دیجنرس مواجه شد، به شوخی گفت که در هر صورت قصد ازدواج با تیتوم را دارد.

لوسی هیل: استیو کرل

لوسی هیل در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه ای گفت: «به نظرم استیو کرل خیلی جذاب است.» او حتی مدتی بعد در همان سال در توییتی نوشت: «استیو کرل مرد رؤیاهای من است.»

آریانا گرانده: جیم کری

آریانا گرانده در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه ای گفت: «کراش بچگی ام، کراش همیشگی ام، یک جورهایی هر دویش باهم، جیم کری است.»

به گفته ی گرانده اولین بار در سال ۲۰۱۴ که کری را از نزدیک دید، او بسیار بااحساس بود.

گرانده گفت در آن دیدار نگران بود که کری به آن خوبی که انتظار دارد نباشد اما کری از چیزی که انتظار داشت هم بهتر بود و همانگونه بود که او امیدوار بود باشد.

دریک: ریانا

دریک در سال ۲۰۱۶ در مراسم اهدای جوایز ویدئو موسیقی ام‌تی‌وی، ریانا را یکی از بهترین دوستان خود خواند و گفت از ۲۲ سالگی به او علاقه داشته. او همچنین گفت ریانا همیشه برایش جذاب بوده.

این ابراز علاقه ی بی پرده ی دریک بسیاری از حضار مراسم، از جمله ریانا را معذب کرد اما این تنها باری نبود که دریک احساسش نسبت به ریانا را ابراز کرده بود. او پیش از آن هم ریانا را بهترین زنی که تاکنون در زندگی اش دیده و نهایت فانتزی توصیف کرده بود.

دریک: نیکی میناژ

دریک با وجود ابراز علاقه ی بی پرده اش به ریانا، در سال ۲۰۱۱ در مصاحبه ای نیکی میناژ را «زن ایده آل خود» خواند.

او گفت: «اگر زنی در زندگی ام باشد که برای من ایده آل باشد، قطعاً نیکی است. من زنان بزرگی را می شناسم، اما جدا از شوخی، نیکی آن کسی است که می توانم زندگی ام را با او سپری کنم چون فکر می کنم همدیگر را درک می کنیم.»

هلن میرن: وین دیزل

هلن میرن از علاقه ی خود به وین دیزل گفته است: «خیلی باهوش و بامزه و باحال است و من یک جورهایی یک کم عاشقش شدم.»

سلنا گومز: کریس ایوانز

سلنا گومز در سال ۲۰۱۵ فاش کرد که از کریس ایوانز خوشش می آید: «من یک جورهایی روی کریس ایوانز کراش دارم. بامزه نیست؟ خیلی بامزه است.»

کول اسپراوس: جنیفر آنیستون

کول اسپراوس زمانی که در سریال «دوستان» (Friends) بازی می کرد شیفته ی جنیفر آنیستون شده بود. او گرچه در آن زمان بسیار کم سن بود اما هنوز آن حس را به خاطر دارد: «آنقدر مرعوب علاقه ام به او می شدم که همه چیز کاملاً از ذهنم می پرید و تک تک دیالوگ هایم را فراموش می کردم. او هم به من خیره می شد و منتظر می ماند.»

ساندرا بولاک و کیانو ریوز

اول این ساندرا بولاک بود که در سال ۲۰۱۸ در تاک شوی الن دیجنرس از علاقه اش به کیانو ریوز، همبازی اش در فیلم «سرعت» (Speed) پرده برداشت.

بولاک گفت که ریوز از نظر او بسیار دوست داشتنی و خوش چهره بود و چون بسیار مجذوب ریوز شده بود، زمانی که در آن فیلم بازی می کرد، برایش بسیار سخت بود که کاملاً جدی باشد.

اما بولاک نمی دانست که این علاقه دو طرفه بوده. در حقیقت کیانو ریوز هم در سال ۲۰۱۹ فاش کرد که او هم به همبازی اش در فیلم «سرعت» علاقه پیدا کرده بود. ریوز گفت که آن ها باهم وارد رابطه عاشقانه نشدند چون هر دو درگیر کار بودند. او همچنین بولاک را انسان و بازیگری فوق العاده توصیف کرد.

جنیفر لارنس: تیموتی شالامی

به نظر جنیفر لارنس، تیموتی شالامی نه تنها بااستعداد بلکه جذاب هم هست. او یک بار در مصاحبه ای گفته بود منتظر است تا تیموتی بزرگ تر شود و بعد به سراغش برود.

مریل استریپ: ویل فرل

مریل استریپ در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه ای گفت: «فیلم Anchorman همیشه اشکم را درمی آورد. ویل فرل بزرگ ترین کراش من است. در همه ی فیلم هایش دوستش دارم.»

اما واتسون: تام فلتون

اما واتسون اولین بار در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۱ از علاقه ی خود به همبازی اش پرده برداشت: «سر دو تا فیلم اول “هری پاتر” من کراش شدیدی روی تام فلتون داشتم. اولین کراش زندگی ام بود.»

واتسون در ادامه گفت: «خودش کاملاً خبر دارد. در موردش حرف زده ایم. هنوز هم به این موضوع می خندیم. حالا دوستان واقعاً خوبی برای هم هستیم.»

سوفی ترنر: متیو پری

سوفی ترنر در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۹ گفت که متیو پری را در سوپر مارکت محله شان در حال سیگار کشیدن دیده و سعی کرده بود با خریدن یک فندک به او پیشنهاد روشن کردن سیگارش را دهد اما این نقشه شکست خورد چون سیگار پری روشن بود.

امیلیا کلارک: مت له بلانک

امیلیا کلارک به مت له بلانک علاقه داشته، به همین دلیل وقتی با او در یک برنامه ملاقات می کند، نمی تواند احساسش را پنهان کند. کلارک از له بلانک می خواهد که از او مانند شخصیت «جویی» در سریال «دوستان» حالش را بپرسد و له بلانک هم همین کار را انجام می دهد اما کلارک سرخ می شود و خجالت می کشد.

منبع: insider ، brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • Lune تیر ۷, ۱۴۰۱

    تابلو ترین کراش رو نام نبردید😐
    کراش نوآ اشنپ روی زندایا
    انقدر روش کراشه که توی همه مصاحبه هاش راجع به زندایا صحبت میکنه