سحر دولتشاهی استوری همایون شجریان را در اینستاگرام خود منتشر کرد

سحر دولتشاهی استوری همایون شجریان را در اینستاگرام خود منتشر کرد

مدت هاست که شایعه ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان به بهانه های مختلف بر سر زبان ها می افتد. بعد از مراسم خاکسپاری استاد محمدرضا شجریان و حضور سحر دولتشاهی در کنار همایون شجریان این شایعات قدرت گرفت. چندی بعد همایون شجریان با اجرای زنده ترانه ای عاشقانه در اینستاگرام، به این شایعات دامن زد. چیزی که واضح است رابطه نزدیک دو سلبریتی عرصه سینما و موسیقی انکار ناپذیر است. با این حال هیچ کدام خبری مبنی بر ازدواج یا رابطه شان را تایید یا تکذیب نکرده اند. بازنشر استوری همایون شجریان توسط سحر دولتشاهی در روز گذشته دوباره توجه ها را به این زوج جلب کرد.

ماجرای استوری همایون شجریان در اینستاگرام سحر دولتشاهی چیست؟

ماجرای استوری همایون شجریان در اینستاگرام سحر دولتشاهی چیست؟در پی آغاز بلیط فروشی کنسرت همایون شجریان برای تیر ماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش های کشور، در ساعات اولیه به علت حجم مراجعه به سایت تیوال، این سایت دچار اختلال شد. این اتفاق باعث شد که همایون شجریان در استوری اینستاگرام خود وضعیت پیش آمده را توضیح دهد و سحر دولتشاهی استوری، همایون شجریان را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

ماجرای استوری همایون شجریان در اینستاگرام سحر دولتشاهی چیست؟در این استوری همایون شجریان شرایط پیش آمده را برای علاقه مندان به حضور در کنسرتش توضیح داد: «دوستان عزیز با پوزش بسیار در همان دقایق اولیه سایت تیوال با تراکنش بی سابقه ای روبرو شد که با وجود تمهیدات قبلی باعث کندی بسیار زیاد در این سایت شد. اندکی از مراجعین در دقایق اولیه موفق به تهیه بلیط گردیدند و بسیاری دیگر با مشکل روبرو شدند. در این وضعیت از سایت تقاضا کردم که فروش متوقف شود تا به سازوکاری کارآمدتر برسیم و خدمتتان اعلام کنیم. خواهشمندم از خرید بلیت از سایت های دیگر و با قیمت گزاف خودداری فرمایید.» یک ساعت بعد از اولین استوری، همایون شجریان در استوری دیگری خبر از تمدید روزهای اجرای این کنسرت داد.

ماجرای استوری همایون شجریان در اینستاگرام سحر دولتشاهی چیست؟

ماجرای استوری همایون شجریان در اینستاگرام سحر دولتشاهی چیست؟

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد ۱۶ مهر ۱۳۵۸، فارق التحصیل کارشناسی ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره است. علاوه بر آن، او در رشته مترجمی زبان نیز مدرک کارشناسی دارد. آغاز فعالیت او به عنوان بازیگر، از تئاترهای دانشجویی بوده است. اولین ایفای نقش سینمایی دولت شاهی در فیلم «فرزند صبح» به کارگردانی بهروز افخمی بود که تنها اکران محدودی در جشنواره فجر داشت و هیچ گاه به اکران عموم در نیامد. پس از آن او در سریال «کتابفروشی هدهد» ساخته مرضیه برومند برای اولین بار در تلویزیون دیده شد. نقش آفرینی او در سریال «مسافران» به کارگردانی همسر سابقش رامبد جوان، شروع فصلی پر کار در فیلم های سینمایی برای او بود. سحر دولتشاهی و رامبد جوان در سال ۱۳۹۳ از یکدیگر جدا شدند.

ماجرای استوری همایون شجریان در اینستاگرام سحر دولتشاهی چیست؟

بیوگرافی همایون شجریان

همایون شجریان متولد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴، فارق التحصیل کنسرواتوار موسیقی تهران است. همایون نوازندگی را با ساز تنبک آغاز کرد. پس از آن به یادگیری نوازندگی کمانچه روی آورد. در نهایت به عرصه خوانندگی وارد شد و دستاوردهای درخشانی را رقم زد. او از ازدواج اولش با گیتا خوانساری، خواهر همسر دوم پدرش، محمدرضا شجریان، یک دختر به نام یاسمین دارد، که در عکسی با همایون شجریان در کنار سحر دولتشاهی در کردستان عراق دیده شده است.

ماجرای استوری همایون شجریان در اینستاگرام سحر دولتشاهی چیست؟

بیشتر بخوانید:

شایعه ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی؛ تصاویر جدید این زوج در عراق

آقای خواننده در رینگ بوکس؛ همایون شجریان حریفش را ناک اوت کرد! + ویدئو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • A خرداد ۲۴, ۱۴۰۱

    سحر دولتشاهی شیرینی دهن همایون شجریان شده فعلا تا تازگی داره بگذاریم تا همایون شجریان استفاده کنه حالشو ببره وقتی شیرینیش رفت خسته شد ازدهنش عین ادامس پرتش میکنه از خانش بیرون مثل فامیلهایی که ازدلش انداخت بیرون با بچه هاشون اونی که الان کنسرت میده خبر از فامیلش نداره می‌خواهد یک موقع خانه بگیره چون مجرد بخاطر امثال سخر دولتشاهی ها به او هم گاهی خانه نمیدهن میگن به زن مجرد خانه نمی‌دهیم واقعا همایون شجریان اینها رانمیبیند