شوک به دنیای موسیقی جهان؛ گروه BTS منحل می شود

شوک به دنیای موسیقی جهان؛ گروه BTS منحل می شود

BTS یک گروه پسرانه کره ای است که در سال ۲۰۱۰ تشکیل شد و در سال ۲۰۱۳ شروع به کار کرد. آنها به عنوان Bangtan boys هم شناخته می شوند که متشکل از هفت عضو به نام های وی ، آر اِم ، جین ، جیمین ، جی هوپ ، شوگا و جونگ کوک است. آنها به تازگی با انتشار آلبوم گلچین جدیدشان به نام proof توانستند در اسپاتیفای تاریخ ساز شدند و رکورد بیشترین پخش در اولین روز انتشار را به نام خود ثبت کردند. این آلبوم جدید مجموعه ای از آهنگ های قدیمی و چند آهنگ جدید این گروه است.

جدایی اعضای گروه BTS در سال 2022!چند روز پس از اخبار موفقیت آلبوم آخرشان آنها اعلام کردند که قرار است به صورت انفرادی به فعالیت خود ادامه دهند. اعضای گروه وقتی اعلام کردند که به دنبال یک وقفه موقت هستند، اشک می ریختند و قول دادند روزی برگردند و دوباره گروه را دور هم جمع کنند. آنها در طول شام سالانه فستا (FESTA) خود که ۹ سال فعالیت گروه BTS را جشن می گیرد، جدایی اعضای گروه را اعلام کردند.

جدایی اعضای گروه BTS در سال 2022!آر اِم در این رویداد گفت: «من همیشه فکر می‌کردم که BTS با گروه‌های دیگر فرق دارد، اما مشکل کی‌ پاپ و کل سیستم، این است که به شما زمان نمی‌دهند تا بالغ شوید.»

جیمین اضافه کرد: «ما نمی‌توانیم به هواداران خود فکر نکنیم، ما می‌خواهیم هنرمندانی باشیم که در خاطر طرفدارانمان می مانیم. حالا داریم به این فکر می‌کنیم که هر کدام از ما می‌خواهیم طرفدارانمان چه نوع هنرمندی را به یاد بیاورند.»

جدایی اعضای گروه BTS در سال 2022!جی هوپ گفت: «من فکر می‌کنم باید مدتی را جدا از هم بگذرانیم تا یاد بگیریم چگونه دوباره یکی شویم. امیدوارم این را به عنوان یک اقدام منفی نبینید و به آن به عنوان یک برنامه سالم نگاه کنید. من فکر می کنم BTS به این ترتیب قوی تر خواهد شد.»

شوگا ادامه داد: «ما گروه را منحل نکرده ایم!»

پس از انتشار ویدیو جدایی اعضای گروه BTS، وی، یادداشتی را منتشر کرد که در آن نوشته بود: «در ده سال گذشته، ما هرگز از نگاه کردن به آنچه در انتظار ما بود دست نکشیدیم. این تازه آغاز راه است؛ اولین قدم هایی که ما برای اطمینان از اینکه برای مدت طولانی در کنار هم می مانیم، برمی داریم.»

جدایی اعضای گروه BTS در سال 2022!این اولین بار نیست که آنها برای استراحت وقفه ایجاد می کنند. در دسامبر ۲۰۲۱، آنها گفتند که برای تجدید قوا به مدتی استراحت نیاز دارند. همچنین در سال ۲۰۱۹ هم یک استراحت کوتاه داشتند. برای طرفداران گروه های پسران، این اطلاعیه ممکن است آشنا به نظر برسد. در سال ۲۰۱۵ وان دایرکشن (One Direction) اعلام کرد که کار گروهی را متوقف می کنند تا بتوانند پروژه های انفرادی را دنبال کنند.

بیشتر بخوانید:

نگاهی به تغییرات استایل اعضای گروه موسیقی BTS در طی سالیان

جو بایدن با اعضای گروه BTS در کاخ سفید دیدار کرد + ویدیو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • شهید پیام رسان خرداد ۲۵, ۱۴۰۱

  دوستان شایعه نسازید فقط به مدت ۲ سال قراره ب صورت سولو کار کنن همین

  • آرمی تیر ۲, ۱۴۰۱

   این خبر صحت نداره
   این گروه منحل نشده
   فقط به مدت دوسال بیشتر به صورت انفرادی یاهمون سولو کار میکنن
   حتی کمپانی این گروه اصلاحیه داد وگفت این گروه فعالیت گروهیش منحل نمیشه بلکه پابرجاست
   من نمیدونم چرا این روزا هنش توی سایتا این خبر رو پخش میکنن
   صرفادهمش شایعست

 • . تیر ۱, ۱۴۰۱

  دارن رو سولو هاشون کار میکنن این هزارمین بار انقدر س‌اد ندارید که یه کلمه رو درس ترجمه کنید ادعای سوادم دارید جم کنن حلا یه جوری میکننین انگار خعلی منتظر بودید فک نمیکنید بعضیا چه بلایی سرشون مییاد خبر فیک لطفا بخش نکنید

 • 호다 تیر ۲, ۱۴۰۱

  پسرا فقط دو سال نیاز ب استراحت دارن همین

 • 호다 تیر ۲, ۱۴۰۱

  از هم جدا نمیششششششن فقط وقفه هم نمیکنن کلمه وقفه رو اشتباه ترجمه کردن

 • ارمی تیر ۲, ۱۴۰۱

  بابا اینا چرته اونا فقط تو این سه سال تمرکز شونو بیشتر رپ سولو میزارن وگرنه هنوز به صورت گروهی فعالیت دارن تازه این چند وقته دو تا اهنگ دادن بیرونا چون خونه هاشون از هم جدا شده انقدر ناراحت بودن ینی دیگه تو خوابگاه نیستن و هر کدوم یه خونه ی جدا داره