تمسخرها به زمین خوردن جو بایدن از روی دوچرخه در مقابل جمعیت خبرنگاران + ویدیو

تمسخرها به زمین خوردن جو بایدن از روی دوچرخه در مقابل جمعیت خبرنگاران + ویدیو

جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده، از زمان شروع به کارش در این پست، حواشی زیادی به وجود آورده. از ماجرای خارج شدن باد شکم در حضور همسر ولیعهد انگلستان تا خوابیدن در نشست خبری با نفتالی بنت. این بار افتادن بایدن از دوچرخه واکنش های زیادی را به همراه داشت. روز شنبه پس از اینکه فیلم جو بایدن، در حال افتادن از دوچرخه خود در مقابل جمعیت خبرنگاران پخش شد، اینترنت دچار مشکل شد. بایدن، حوالی ساعت ۹:۳۰ صبح، در حین دوچرخه سواری صبحگاهی در حالی که سعی می کرد توقف کند و به جمعیتی که در مسیر دوچرخه سواری پارک استیت گوردون پاند (Gordons Pond State Park) جمع شده بودند و فریاد می زدند «روز پدر مبارک»، بپیوندد، زمین خورد. فیلم ها نشان می‌دهد که بایدن در حالی که برای پیاده‌ شدن از دوچرخه بلند می شود، از پهلوی به زمین می‌افتد. این لحظه، الهام بخش انبوهی از میم ها و جوک ها با استفاده از رئیس جمهور ۷۹ ساله ایالات متحده بود که رسانه‌های اجتماعی را منفجر کرد. بایدن جدا از غرورش، در این سقوط آسیبی ندید.

ماجرا افتادن جو بایدن از دوچرخه چیست؟ + ویدیودونالد ترامپ جونیور، این سقوط را استعاره ای عالی از وضعیت فعلی کشور نامید. بنی جانسون، روزنامه‌نگار آمریکایی، توییتی منتشر کرد که نشان می‌ دهد، بایدن با یک جفت چرخ کمکی صورتی در حال دوچرخه‌سواری است. جانسون نوشت: «بایدن پس از سقوط، امروز صبح با دوچرخه‌اش بیرون آمد.»

ماجرا افتادن جو بایدن از دوچرخه چیست؟ + ویدیویکی از کاربران توییتر در حالی که به بایدن در حال افتادن برچسب «اقتصاد» را زده بود گفت: «ضربه ای به یکی از مشکلات مالی، که کشور تحت رهبری بایدن تجربه کرد.»

ماجرا افتادن جو بایدن از دوچرخه چیست؟ + ویدیویکی از توییت‌ها، افتادن بایدن را با فرد مسنی مقایسه می‌کند که در آگهی تبلیغاتی قدیمی Life-Alert که عبارت معروف «کمک کن، افتادم و نمی‌توانم بلند شوم» اشاره دارد.

ماجرا افتادن جو بایدن از دوچرخه چیست؟ + ویدیوکاربر دیگری میم محبوب دیگری را به اشتراک گذاشت که از رابطه بین ولادیمیر پوتین روسی و رئیس جمهور سابق روسیه دمیتری مدودف استفاده کرده است. این عکس، تصویری است از زمانی که آنها با هم در سراسر روسیه دوچرخه‌سواری کردند و روی نیمکت پارک نشسته‌ و دوچرخه‌هایشان در کنارشان است. بالای عکس که آن دو را در حال خندیدن نشان می دهد، نوشته شده است: «نه! بایدن از دوچرخه نیفتاد. او در حالی زمین خورد که دوچرخه را نگه داشته بود»

ماجرا افتادن جو بایدن از دوچرخه چیست؟ + ویدیوبایدن به اهالی مطبوعات که برای کمک به او به سمتش هجوم بردند گفت: «من خوبم». او به محض اینکه سعی کرد از دوچرخه پیاده شود، کفش هایش گیر کرد و به زمین افتاد. همین امر باعث شد اهالی رسانه و مطبوعات به او کمک کنند تا بلند شود. علیرغم افتادن، باید که برای این سواری، شلوارک و تی شرت به تن داشت، به نظر نمی رسید که هیچ خراشیدگی یا بریدگی ایجاد شده باشد. جیل بایدن، بانوی اول، پس از عبور از حلقه اولیه خبرنگاران به همسرش پیوست. کاخ سفید گفت که بایدن پس از این حادثه نیازی به مراجعه به پزشک نداشت. همانطور که او گفت، پایش هنگام پیاده شدن روی پدال گیر کرده است و حالش خوب است. هیچ مراقبت پزشکی لازم نیست و رئیس جمهور مشتاقانه منتظر است که بقیه روز را با خانواده خود بگذراند.

بیشتر بخوانید:

تمسخر و توهین به جو بایدن روی آنتن زنده + ویدیو

ماجرای خارج شدن باد شکم جو بایدن در حضور همسر ولیعهد انگلیس

منبع: daily mail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود