انتشار تصاویر جدید از اورک ها در سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» + تصاویر

انتشار تصاویر جدید از اورک ها در سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» + تصاویر

سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» (The Lord of the Rings: The Rings of Power)بر اساس نوشته های جی. آر. آر. تالکین است. داستان این مجموعه در هزاران سال پیش از رویدادهای هابیت و ارباب حلقه‌ها می‌گذرد که به کارگردانی پیتر جکسون به سه‌گانه‌ های موفق سینمایی تبدیل شدند. پس از انتظارات فراوان، تاریخ انتشار فصل ۱ حلقه های قدرت نزدیک می شود و اولین نمایش آن، ۲ سپتامبر است.

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!در حالی که ماجرا هنوز در دنیای سرزمین میانه اتفاق می افتد، حلقه های قدرت در عصر دوم می گذرد، به این معنی که بینندگان با نسخه های بسیار متفاوتی از مکان ها و مردمانی که قبلا دیده اند برخورد خواهند کرد. تعداد معدودی از شخصیت‌ها، از جمله الف گالادریل با بازی مورفید کلارک جنگجویی بیشتری نسبت کیت بلانشت در فیلم‌های جکسون به تصویر می‌کشد. اما بسیاری از موجودات حتی در شکل‌های عصر سوم خود نیز وجود نخواهند داشت. یکی از نمونه‌های قابل‌توجه موجودات این سرال تا کنون، هارفوت‌ها، که پیش‌سازهای هابیت‌ها بوده‌اند است که به‌ شکل قابل توجهی در این مجموعه حضور خواهند داشت.

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!با این حال، در تصاویر جدیدی که از حلقه‌های قدرت به اشتراک گذاشته شده است، اورک‌ها نژاد دیگری از موجودات را نشان می‌دهند که دقیقاً آن چیزی نیست که طرفداران با آن آشنا هستند. در دنیای تالکین، این موجودات پیچ خورده ای که زمانی الف بودند، در پایان عصر اول تقریباً تا حد انقراض شکار شدند و آنها تازه شروع به بیرون آمدن از مخفیگاهشان در زمان حلقه های قدرت کرده اند. تصاویر جدید اورک ها:

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!در حالی که طرفداران فیلم‌های ارباب حلقه‌ها به دیدن اورک‌ها در ارتش‌های بزرگ عادت کرده‌اند، آن‌هایی که در فصل ۱ حلقه‌های قدرت حضور دارند، هنوز نتوانسته‌اند آنها را به همان شکل به تصویر بکشند. ابتدای این سریال، آنها به عنوان لاشخورهایی پراکنده به تصویر کشیده می شوند. البته آنها به طور مشخص برای همیشه به این شکل باقی نخواهند ماند. در سرتاسر پنج فصل حلقه‌های قدرت، انتظار می‌رود این سریال به آخرین اتحاد افسانه‌ای بین الف‌ها و انسان ها بپردازد، که در آن نیروهای مشترکشان علیه سائورون و اورک‌های موردور او می جنگند.

تصاویر طراحی اورک ها در سریال «حلقه های قدرت» منتشر شد!این تصاویر برای طرفداران ارباب حلقه‌ها، به‌ویژه آنهایی که نسبت به حلقه‌های قدرت محتاط بوده‌اند، بسیار مهم است. طرح‌های چشمگیر اورک‌ها یکی از ستایش‌شده‌ترین عناصر سه‌گانه اصلی جکسون بودند و در حالی که در فیلم‌های هابیت به دلیل تکیه بیشتر به زیبایی‌شناسی CGI طراحی آنها ضعیف بودند، این اورک‌ها به نظر شبیه‌سازی قابل لمس تری به نسبت فیلم‌های دهه ۲۰۰۰ دارند. این عکس‌ها احتمالاً باعث می‌شود که طرفدارانی که منتظر اپیزود ۱ هستند، کمی خوش‌بین‌تر شوند.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از کاراکتر جدید سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت»

«خاندان اژدها» علیه «حلقه های قدرت»؛ بزرگ ترین نبرد تلویزیونی سال ۲۰۲۲ در راه است

منبع: screen rant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • شمس تیر ۲, ۱۴۰۱

    سریالی که پربیننده ترین سریال تاریخ خواهد شد …..