سلبریتی های هالیوودی که عروسی خود را ساده برگزار کردند

سلبریتی های هالیوودی که عروسی خود را ساده برگزار کردند

سلبریتی ها به عروسی های مجلل و پرخرج شان شهره اند. اتفاق عجیبی هم نیست چون استطاعتش را دارند و همان چیزی است که معمولاً از چهره های مشهور انتظار می رود. با این حال، زوج های مشهوری هم بوده اند که راه متفاوتی را در پیش گرفتند و ازدواج خود را با یک مراسم ساده و خصوصی جشن گرفتند.

در ادامه با این زوج ها آشنا خواهیم شد.

دنیل کریگ و ریچل وایس

این زوج مراسم عروسی خود را در سال ۲۰۱۱ در نیویورک، با حضور تنها ۴ مهمان برگزار کردند: ۲ نفر از مهمانان فرزندان خود آن ها بودند و ۲ نفر دیگر دوستان صمیمی شان. از این مراسم تا به حال تصویری منتشر نشده است.

اد شیرن و چری سیبورن

اد شیرن در سال ۲۰۱۸ خبر نامزدی خود با چری آزبورن را در اینستاگرامش اعلام کرد اما تاریخ عروسی آن ها مخفی باقی ماند. شیرن در مصاحبه ای گفته او و آزبورن عروسی خود را یک روز در اواسط ماه ژانویه بدون برنامه ی قبلی برگزار کردند؛ هیچ کس از جای آن خبر نداشت و کسی هم در آنجا حضور نداشت. تنها کاری که انجام دادند این بود که با یکدیگر ازدواج کردند و بعد از آن باهم کاری خوردند. تازه چند ماه بعد بود که آن ها جشنی با حضور تعدادی از اعضای خانواده و دوستان شان برگزار کردند که آن هم خصوصی بود و هیچ تصویری از آن منتشر نشده است.

کریستن بل و دکس شپارد

کریستن بل و دکس شپارد با جمعاً ۱۴۷ دلار در سال ۲۰۱۴ رسماً به عقد یکدیگر درآمدند. روز عروسی این زوج عاری از اضطراب و هر گونه تشریفاتی بود و آن ها در راه محضر آهنگ های مورد علاقه ی بل در دوران دبیرستان را در ماشین گوش کرده بودند. شپارد گفته آن ها دلشان نمی خواست هزینه ی زیادی را صرف عروسی شان کنند چون ترجیح می دادند به جای آن، خانه ای برای یکی از اعضای خانواده ی خود بخرند.

آریانا گرانده و دالتون گومز

آریانا گرانده و دالتون گومز، مشاور املاک، ۱۵ ماه مه سال ۲۰۲۱ در خانه ی خانم خواننده در کالیفرنیا با یکدیگر ازدواج کردند. عروسی آن ها یک مراسم خصوصی با کمتر از ۲۰ مهمان شامل اعضای خانواده و دوستان نزدیک این زوج بود. این مراسم گرچه بی سر و صدا برگزار شد اما لباس عروس گرانده که کار طراحی به نام ورا ونگ بود نقل محافل شد. اینطور که گفته می شود از چند سال قبل از آن، حتی پیش از آنکه گرانده با همسر خود آشنا شود، ونگ به این خواننده ی مشهور قول داده بود که هر وقت زمانش رسید، خودش لباس عروس او را طراحی کند.

اسکارلت جوهانسون و کالین جاست

اسکارلت جوهانسون و کالین جاست به یک دلیل نیکوکارانه تصمیم گرفتند عروسی خود را خصوصی برگزار کنند. خبر برگزاری عروسی آن ها توسط یک مؤسسه خیریه به نام Meals on Wheels America منتشر شد. هدف آن ها از همکاری با این خیریه، جمع آوری پول برای سالخوردگان آسیب پذیر بود. این زوج در خانه ی خود در نیویورک و تنها با حضور اعضای خانواده و دوستان نزدیک شان ازدواج کردند.

هیلاری داف و متیو کوما

هیلاری داف و متیو کوما ۴ روز پیش از کریسمس، در برابر دختر خود بنکس، اعضای خانواده و دوستان شان رسماً با یکدیگر ازدواج کردند. عروسی آن ها یک مراسم خصوصی بود که در حیاط خانه شان در لس آنجلس برگزار شد.

سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک

مراسم عروسی این زوج آنچنان بی سر و صدا برگزار شد که حتی مهمانان شان هم نمی دانستند که دارند به عروسی آن ها می روند! سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک ۱۹ ماه مه ۱۹۹۷، صد مهمان را به سالن انجل اورنسانز ِ نیویورک دعوت کردند و به آن ها گفتند قرار است صرفاً در یک مهمانی ساده به صرف نوشیدنی و خوراکی شرکت کنند.

کیرا نایتلی و جیمز رایتون

کیرا نایتلی پیش از ازدواج هم گفته بود که دوست ندارد عروسی اش از آن مراسم های بزرگی باشد که زوج های هالیوودی به آن شهره اند. همینگونه هم شد و نایتلی و جیمز رایتون که یک موزیسین است با حضور تنها ۱۱ مهمان در تالار شهری در جنوب فرانسه به عقد یکدیگر درآمدند. بعد از آن، ازدواج شان را با حضور ۵۰ تن از اعضای خانواده و دوستان نزدیک شان جشن گرفتند.

امیلی راتایکوفسکی و سباستین بیر- مک کلارد

امیلی راتایکوفسکی، مدل و بازیگر، در سال ۲۰۱۸ در اقدامی غافلگیرانه اعلام کرد با سباستین بیر- مک کلارد، تهیه کننده ی سینما ازدواج کرده است. به دنبال اعلام این خبر، تصاویر مراسم عروسی آن ها منتشر شد که نشان می داد راتایکوفسکی در روز ازدواجش یک کت و شلوار ۲۰۰ دلاری از برند زارا به تن کرده و یک کلاه لبه پهن مشکی هم به همراه یک تور بر سر گذاشته بود. این زوج در تالار شهر نیویورک در حضور تعدادی از دوستان خود به عقد یکدیگر درآمدند.

بیانسه و جی زی

بله حتی اگر یکی از زوج های قدرتمند صنعت موسیقی باشید هم ممکن است مراسم عروسی تان بی سر و صدا برگزار شود. بیانسه و جی زی در سال ۲۰۰۸ در مراسمی خصوصی با حضور ۴۰ مهمان به عقد یکدیگر درآمدند و پس از آن هم جشنی به مناسبت ازدواج شان در آپارتمان جی زی در نیویورک برگزار کردند. مادر بیانسه که طراح بسیاری از لباس های این خواننده ی مشهور بوده، در طراحی لباس عروس او هم همکاری داشت.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود