برنده مسابقه سالانه زشت ترین سگ جهان مشخص شد + تصاویر

برنده مسابقه سالانه زشت ترین سگ جهان مشخص شد + تصاویر

مسابقه سالانه زشت ترین سگ جهان برگزار و برنده آن مشخص شد. چهره ای که تنها یک مادر می‌ تواند دوست داشته باشد و با تمام زشتی، از نگاه مادرش زیباترین باشد. حالا زنی که سرپرستی این سگ را بر عهده دارد از عنوانی که به او داده شده بسیار هیجان زده است.

جندا بنالی پس از آنکه سگش، آقای Happy Face به عنوان برنده مراسم امسال در پتالومای کالیفرنیا انتخاب شد، جایزه هزار و ۵۰۰ دلاری را به خانه برد. آقای Happy Face که زبانش بیرون افتاده و موهای تنش ناهمگون و پراکنده است برنده شایسته مسابقه امسال زشت ترین سگ جهان شد. عنوانی که خودش هیجان چندانی برایش ندارد، اما سرپرستش را حسابی خوشحال کرده است.

برنده مسابقه زشت ترین سگ جهان در سال 2020

در حالی که این سگ ۱۷ ساله چاینیز کرستد (Chinese Crested) که یک نژاد بی مو است، مقام اول را به خود اختصاص داد، چند دوست پشمالوی دیگر هم نایب قهرمان شدند. Wild Thing توله پشمالوی آن لوئیس با زبان آویزان و موهای وز با شایستگی در جایگاه دوم قرار گرفت و Monkey به سرپرستی اسکاچ هیلی سوم شد.

Wild Thing مقام دوم مسابقه زشت ترین سگ های جهان
Monkey در جایگاه سوم مسابقه زشت ترین سگ های جهان

این مسابقه که با هدف ترویج پذیرش حیوانات به جای خرید آنها پایه‌ ریزی شده است، دیروز پس از دو سال وقف به دلیل همه‌ گیری ویروس کرونا، در شهر پتالومای شهرستان سونوما در ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار شد.

آقای Happy Face، برنده این دوره از مسابقات زشت‌ ترین سگ های جهان، توسط سرپرست کنونی‌ اش از خانه یک آشغال جمع کن نجات داده شد. جندا پیش از انتخاب سگش به عنوان برنده این مسابقه، با افتخار او را روی صحنه برد و مقابل داوران امسال که گریس هلبیگ کمدین و ممری هارت بودند به نمایش گذاشت. داوران برای انتخاب زشت ترین سگ تصمیم دشواری پیش رو داشتند اما به وضوح از ملاقات با تمام این دوستان پشمالو هیجان زده بودند.

برنده مسابقه زشت ترین سگ جهان در سال 2020

برنده مسابقه زشت ترین سگ جهان در سال 2020

بسیاری از شرکت کنندگان که با دوست کوچک خود در این مسابقه شرکت کرده بودند، ناامید به خانه برگشتند، اما امیدوارند که برنده سال آینده باشند.

بیشتر بخوانید:

نامزدهای نهایی بهترین عکس حیات وحش به انتخاب مردم

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود