ریزش جایگاه تماشاچیان در یک میدان گاوبازی در کلمبیا؛ ۴ کشته و ۷۰ مجروح + ویدیو

ریزش جایگاه تماشاچیان در یک میدان گاوبازی در کلمبیا؛ ۴ کشته و ۷۰ مجروح + ویدیو

به گفته مقامات، در روز یکشنبه بر اثر ریزش جایگاه میدان گاوبازی در کلمبیا، حداقل چهار نفر از جمله یک کودک کشته و بیش از ۷۰ نفر به شدت مجروح شدند. بر اساس تصاویر پخش شده در شبکه های اجتماعی، یک بخش کامل سه طبقه از جایگاه های چوبی پر از تماشاگران در شهر مرکزی ال اسپینال فرو ریخت و ده ها نفر را به زمین انداخت.

ریزش جایگاه تماشاچیان در رقابت های گاوبازی در کلمبیا! + ویدیوویدیوی دیگری که توسط شخصی در صحنه گرفته شده است، افرادی را نشان می دهد که سعی می کنند از جایگاه ها فرار کنند در حالی که یک گاو نر همچنان در میدان پرسه می زند.

ریزش جایگاه تماشاچیان در رقابت های گاوبازی در کلمبیا! + ویدیوخوزه ریکاردو اوروزکو، فرماندار بخش تولیما، پس از حادثه ریزش جایگاه گاوبازی به رادیو محلی گفت: در حال حاضر چهار نفر کشته شده‌اند؛ دو زن، یک مرد و یک کودک. اوروزکو با اشاره به اینکه پرسنل اورژانس همچنان در حال انتقال مجروحان به بیمارستان های منطقه برای مداوا هستند، گفت: «حدود ۳۰ نفر به شدت مجروح شده اند. البته این یک گزارش اولیه است.» مسئولین نمی‌دانند هنوز چند نفر در میان آوار مدفون هستند، اما خاطرنشان کردند که تمام قسمت ها در هنگام فروریختن، پر بود.

ریزش جایگاه تماشاچیان در رقابت های گاوبازی در کلمبیا! + ویدیواین رویداد، که در آن افراد با گاوهای نر کوچک روبرو می شوند، بخشی از جشن های حواشی جشنواره سن پدرو، محبوب ترین رویداد در منطقه بود. ایوان دوکه، رئیس جمهور مستعفی کلمبیا در توییتر خود با ابراز همبستگی با خانواده های کشته شدگان و زخمی شدگان، گفت: «ما درخواست بررسی حقایق درباره آنچه اتفاق افتاده است را داریم».

ریزش جایگاه تماشاچیان در رقابت های گاوبازی در کلمبیا! + ویدیودولت اقدام به ممنوعیت مراسم هایی از این دست می کند که در آن ساکنان محلی شانس خود را در میدان نبرد با گاوها امتحان می کنند. دولت معتقد است این تفریح خطرناک است و سوء استفاده از حیوانات را ترویج می کند. گوستاوو پترو، رئیس‌جمهور منتخب، که در ۷ آگوست کار خود را آغاز خواهد کرد، خواستار ممنوعیت گاوبازی‌های آماتور شد. در حالی که حیوان آزاری در کلمبیا جرم محسوب می شود، گاوبازی ها و جنگ خروس ها به دلیل تاریخچه فرهنگی که پشت آنهاست حفظ شده است.

بیشتر بخوانید:

کابوی ۴۰ ساله در حرکتی شجاعانه جان پسر گاوباز ۱۸ ساله‌اش را نجات داد + ویدیو

با افراطی ترین حوادث و ماجراهای روی زمین آشنا شوید

منبع: daily mail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود