واکنش گروه متالیکا به اجرای آهنگی از آن ها در سریال Stranger Things + ویدئو

واکنش گروه متالیکا به اجرای آهنگی از آن ها در سریال Stranger Things + ویدئو

گروه موسیقی متالیکا به اجرای قطعه ای از آن در قسمت پایانی فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب تر» (Stranger Things) واکنش نشان داده است.

این سریال پرطرفدار نتفلیکس پخش خود را از ژوئیه ۲۰۱۶ آغاز کرده و از آن زمان به پربیننده ترین سریال انگلیسی زبان نتفلیکس بدل شده است. اولین بخش از فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب تر» روز ۲۷ ماه مه ۲۰۲۲ منتشر شد و دومین بخش آن اول ماه ژوئیه. به گفته ی برادران دافر، خالقان این سریال، فصل بعدی آن، آخرین فصل خواهد بود و احتمالاً در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

شخصیت ادی مانسن (با بازی جوزف کویین) که در فصل اخیر سریال معرفی شد و متال باز و گیتاریستی شیفته ی اژدهایان بود، خیلی زود به یکی از شخصیت های مورد علاقه ی طرفداران این سریال بدل شد. در قسمت مهیج پایانی فصل چهارم سریال، ادی برای نجات جان دوستانش شروع به نواختن قطعه ی Master of Puppets گروه متالیکا می کند تا حواس دموبت ها را به خود پرت کند. با آنکه کمتر از یک هفته از انتشار این اپیزود می گذرد، اما این سکانس از حالا در تاریخ سریال «چیزهای عجیب تر» ماندگار شده و بسیاری از طرفداران این سکانس را یکی از تحسین برانگیزترین سکانس ها در کل این سریال می دانند.

گروه موسیقی متالیکا در پستی اینستاگرامی به اجرای آهنگ خود در این سکانس واکنش نشان داده و چیزی جز تحسین به زبان نیاورده است. متالیکا در این پست ابتدا از برادران دافر به خاطر نحوه ی گنجاندن موسیقی در سریال خود تمجید و اذعان کرده از اجرای یکی از آهنگ های خود در این سریال بسیار هیجان زده شدند. متالیکا در ادامه گفته از کلیت این سکانس شگفت زده شدند و از اینکه بسیاری از طرفداران شان توانسته بودند در تریلر پخش شده از سریال، نام آهنگ آن ها را تنها از روی حرکات دست کویین بر روی گیتار تشخیص دهند، شوکه شده بودند.

قطعه ی Master of Puppets گروه متالیکا، تنها آهنگ پخش شده در فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب تر» نیست که بعد از پخش در این سریال، بار دیگر و به شکلی گسترده مورد توجه قرار می گیرد. قطعه ی Running Up That Hill کیت بوش هم پس از پخش شدنش در این سریال، در صدر چارت های موسیقی قرار گرفت، جایگاهی که این قطعه در زمان انتشار اولیه اش در سال ۱۹۸۵ به آن حتی نزدیک هم نشده بود. به عقیده ی گروه متالیکا، سریال «چیزهای عجیب تر» همیشه توانسته راهی ویژه برای گنجاندن موسیقی دهه ی ۸۰ میلادی در این سریال بیابد و اجرای قطعه ی گروه متالیکا توسط شخصیت ادی در «متال ترین کنسرت تاریخ دنیا» ممکن است همان کاری را برای متالیکا کند که این سریال پیش تر برای کیت بوش کرده بود.

با اینکه قطعات زیادی توسط شخصیت ادی در فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب تر» اجرا شده، اما قطعه ی Master of Puppets گروه متالیکا بهترین انتخاب برای این سریال بود و از قرار معلوم متالیکا هم از صمیم قلب با این موضوع موافق است. طرفداران سرسخت – هم سریال «چیزهای عجیب تر» و هم راک کلاسیک – توانسته بودند در تریلر پخش شده از سریال، قطعه ی گروه متالیکا را تنها از روی حرکات دست کویین بر روی گیتار تشخیص دهند و این امر بیانگر علاقه ی شدیدی است که نسبت به این سریال نتفلیکس وجود دارد. با توجه به اینکه هنوز یک فصل دیگر تا پایان سریال «چیزهای عجیب تر» باقی مانده، طرفداران آن می توانند انتظار پخش قطعات دیگری از موسیقی کلاسیک دهه ی ۸۰ میلادی در این سریال را داشته باشند.

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • خسته تیر ۲۰, ۱۴۰۱

    خود جیمز و رفقا زدن دهن گیت کیپر ها

  • Ali تیر ۲۰, ۱۴۰۱

    وقتی اون سکانس رو داشتم میدیم مو های تنم سیخ بود🔥💪