کیم کارداشیان می گوید که تنها یک عمل زیبایی کوچک انجام داده است

کیم کارداشیان می گوید که تنها یک عمل زیبایی کوچک انجام داده است

کیم کارداشیان ، سلبریتی مشهور که در همه جای دنیا از او حرف زده می شود، به خاطر فرم زیبای اندام و انحناهای ساعت شنی بی نقص بدنش شهرت دارد. اما این زیبایی در طول سال ها دگرگونی زیادی داشته و اخیراً ظاهر شیک تری به نمایش گذاشته است.

او که همسر سابق کانیه وست، ۴۱ ساله، است، جمعه گذشته، منحنی های بدن و اندام خود را که به دنبال کاهش وزن ۲۱ پوندی (۹.۵ کیلوگرمی) همیشه در حال کوچک شدن است، در تورکس و کایکوس به نمایش گذاشت.

این خودنمایی پس از آن صورت گرفت که او ادعا کرده بود هرگز فیلر نداشته و منتقدانی را که کاهش وزن سریع او را تایید نمی‌کردند، مورد انتقاد قرار داد. او اذعان داشت که بوتاکس ها باعث تشدید پسوریازیس و آرتریت پسوریاتیک شده است.

کاهش وزن شدید

کیم مادر چهار فرزند است. او برای اولین بار قبل از مراسم مت گالا ۲۰۲۲ توانست ۱۶ پوند (حدود ۷.۲ کیلوگرم) از وزن خود را کم کرد تا بتواند لباس معروف مرلین مونرو را برای مراسم مد لباس بپوشاند. اما این سلبریتی زیبا از آن زمان تا کنون به کاهش وزن ادامه داده و از شر ۵ پوند (۲.۲ کیلوگرم) دیگر خلاص شده است.

کیم همیشه کاشت باسن را انکار کرده است. این اتفاق به اندازه گرفتن عکس اشعه ایکس از پشت او در یک قسمت از سریال واقعیت تلویزیونی قدیمی‌اش Keeping Up With The Kardashians پیش رفته است.

این ستاره هالیوود، که ۳۲۳ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد، تلاش کرد تا شایعات را از بین ببرد و یک پزشک به طرفداران اطمینان داد هیچ ایمپلنتی در باسن او وجود ندارد.

اگرچه او همیشه ادعا می کرد که اندام معروفش طبیعی است، اما کیم انتقال چربی از ناحیه دیگری را برای رسیدن به شکل ساعت شنی عالی خود انکار نکرده است.

کیم در گزارش اخیر خود در ماه آگوست برای مجله Allure اعتراف کرد که اقدامات شدیدی برای لاغری انجام داده است و رژیم غذایی تصادفی او قبل از مت گالا ۲۰۲۲ قیمت بالایی داشت.

ابتلا به پسوریازیس

این ستاره که معمولاً از رژیم غذایی گیاهی استفاده می کند فاش کرد که برای لاغر شدن سریع گوشت مصرف می کند. بدنش التهاب پسوریازیس دارد که منجر به آرتریت پسوریازیس شده است.

او گفت: «پسوریازیس در بدنم شیوع پیدا کرد و به آرتریت پسوریاتیک مبتلا شدم. به همین علت، واقعا نمی‌توانستم دست‌هایم را تکان دهم.»

با وجود اینکه کیم از این وضعیت دردناک رنج می برد، اخیراً از رژیم غذایی خود دفاع کرد و گفت که “هیچ کار ناسالمی” انجام نداده است. زیرا کاهش وزن خود را با کاهش وزن شدید کریستین بیل برای بازی در فیلم The Machinist مقایسه کرده است.

در جای دیگری از مصاحبه او فاش کرد که هرگز فیلر نداشته اما اعتراف کرد که بوتاکس در پیشانی خود داشته است.

کیم اصرار داشت که در حال حاضر هیچ فیلری در لب‌ها یا گونه‌هایش ندارد. پیش از این، اضافه کرد:

«هرگز هیچ‌ کدام را فیلر نزدم. هرگز.»

 

او در مورد پذیرش عیوب خود نیز صحبت کرد. به گفته او، اگرچه هنوز برای کامل بودن تلاش می کند، اما با خودش در صلح است.

این ستاره ، سپس، صراحتاً نشان داد که از دست‌هایش متنفر است:

«من با بی‌نقص نبودن راحت هستم و قبلاً اینطور نبودم. از دست‌هایم متنفرم زیرا چروکیده و درشت هستند».

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

واکنش احساسی و شاعرانه کانیه وست به رسمی شدن طلاقش از کیم کارداشیان

کیم اِیر؛ جت شخصی و سفارشیِ ۱۵۰ میلیون دلاری کیم کارداشیان

قبولی کیم کارداشیان در آزمون مقدماتی رشته وکالت پس از سه بار رد شدن!

کولاک کیم کارداشیان در برنامه Saturday Night Live

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • ب تیر ۱۹, ۱۴۰۱

    خیلی مفید و آموزنده و پرمفهوم بود👏

  • . تیر ۲۰, ۱۴۰۱

    😐برای چی باورنمیکنید منم دقیقا همینقدر زیباییم نچراله و زیبایی ای که نچراله مشخصه کیم مشخصه روی ص‌ورتش عملی انجام نداده