بازیگران هالیوودی که به دلایلی عجیب نقش های مهمی را از دست دادند

بازیگران هالیوودی که به دلایلی عجیب نقش های مهمی را از دست دادند

بازیگران مشهور هالیوود نقش های موفق زیادی در کارنامه ی کاری خود دارند که آن ها را به سوپراستاری که امروز هستند بدل ساخته است. اما آن ها هم ناکامی هایی در مسیر کاری خود داشته و گاهی نقش های مهمی را از دست داده اند.

در ادامه از بازیگران مشهوری خواهیم گفت که به دلایلی عجیب نقش های مهمی را از دست دادند.

هری استایلز

هری استایلز دلش می خواست نقش اصلی فیلم «الویس» (Elvis) را بازی کند. اما کارگردان فیلم گفته: «هری واقعاً بازیگر بااستعدادی است. حتماً یک روز فیلمی با او کار می کنم. اما مشکل این است که او هری استایلز است و همین حالا هم یک چهره ی شناخته شده است.» به همین دلیل این نقش به آستین باتلر رسید.

تام هالند

در فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» (Star Wars: The Force Awakens) تام هالند دلش می خواست نقش «فین» را بازی کند. او تست هم داد اما کار خوب پیش نرفت.

او در اینباره گفته: «نمی توانستم جلوی خنده ام را بگیرم. به نظرم خیلی خنده دار بود. احساس واقعاً بدی داشتم شخص مقابلم داشت همه ی تلاشش را می کرد که یک ربات یا هر چیز دیگری که آن ها بهش می گویند باشد. بله ولی من چنین حسی نداشتم.»

اندرو گارفیلد

اندرو گارفیلد می خواست نقش «شاهزاده کاسپین» در فیلم «ماجراهای نارنیا» (The Chronicles of Narnia) را بازی کند.

با این حال، او گفته: «یادم است که خیلی ناامید بودم. برای نقش شاهزاده کاسپین در ماجراهای نارنیا تست دادم و با خودم فکر می کردم که این بار دیگر می شود. اما در نهایت یک بازیگر خوش قیافه و درخشان، بن بارنز، این نقش را گرفت.»

گارفیلد در ادامه فاش کرد که به نظر سازندگان فیلم او به اندازه ای که برای این نقش نیاز بود، خوش قیافه نبود به همین دلیل پذیرفته نشد.

او گفت: «به من گفتند به اندازه ی کافی خوش قیافه نیستم. بن بارنز مرد بسیار خوش قیافه و با استعدادی است. به همین دلیل الان دیگر از این تصمیم ناراحت نیستم و فکر می کنم او این نقش را به خوبی بازی کرد.»

ادی ردمین

ادی ردمین برای نقش «کایلو رن» در فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» تست داد اما این نقش در نهایت به آدام درایور رسید.

ردمین در اینباره گفته: «خیلی خنده دار بود. بارها و بارها با فرم های مختلفی از صدایم امتحان کردم. بعد از ۱۰ بار از من پرسیدند حرف دیگری ندارم؟ من هم گفتم نه.»

رابین ویلیامز

گفته می شود رابین ویلیامز دلش می خواست نقش «هاگرید» در فیلم های «هری پاتر» (Harry Potter) را بازی کند. این نقش اما برای یک بازیگر انگلیسی ساخته شده بود. مسئول انتخاب بازیگر فیلم های «هری پاتر» در اینباره گفته: «رابین واقعاً دلش می خواست در این فیلم باشد اما قرار بر این بود که همه ی بازیگران فیلم انگلیسی باشند و به این دلیل به رابین نه نگفتیم که قرار بود به بازیگر غیر انگلیسی دیگری بله بگوییم.»

رابرت ردفورد

رابرت ردفورد برای نقش اصلی فیلم «فارغ التحصیل» (The Graduate) تست داد اما این نقش را به او ندادند چون به عقیده ی کارگردان این فیلم، ردفورد نمی توانست نقش یک بازنده را ایفا کند.

کارگردان این فیلم گفته: «ما با صدها، شاید هم هزاران مرد مصاحبه کردیم. من به ردفورد گفتم که هیچ وقت نمی تواند نقش یک بازنده را بازی کند. او گفت که منظورمم را نمی فهمد اما قطعاً می تواند نقش یک بازنده را بازی کند. از او پرسیدم که تا به حال دختری بوده که او را نپذیرد. او گفت که منظورم را نمی فهمد و بدون شوخی هم این را گفت.»

کریستین بیل

کریستین بیل برای نقش «جک» در فیلم «تایتانیک» (Titanic) تست داد. با این حال، کارگردان تصمیم گرفته بود بازیگران هر دو نقش آمریکایی اصلی فیلم، انگلیسی نباشند. این نقش در نهایت به لئوناردو دیکاپریو رسید.

منبع: brightside
بدون نظر

ورود