همه چیز در مورد بارون ترامپ؛ کوچکترین و بلندقدترین فرزند دونالد ترامپ

همه چیز در مورد بارون ترامپ؛ کوچکترین و بلندقدترین فرزند دونالد ترامپ

بارون ترامپ به عنوان کوچک ترین فرزند دونالد ترامپ و تنها فرزند او از ملانیا ترامپ، همیشه به خاطر قد بلندش مورد توجه بوده است. این نوجوان به شکلی بسیار واضح بلندتر از پدر و مادرش است و اخیراً بعد از مدت ها دوری از چشم رسانه ها، در مراسم تدفین ایوانا ترامپ، اولین همسر دونالد ترامپ دیده شد.

بارون ترامپ چقدر قد دارد و کجا درس می خواند؟

بارون ترامپ کیست؟

بارون جوان ترین فرزند پسر دونالد ترامپ و تنها فرزند او از همسر کنونی اش و بانوی اول سابق ملانیا است. او در سال ۲۰۰۶ و یک سال پس از ازدواج والدینش در سال قبل به دنیا آمد و از لحاظ سنی به خواهر و برادرزاده هایش نزدیک تر است تا خواهران و برادران ناتنی اش. در واقع بین بارون و دونالد جونیور ۲۸ سال اختلاف سنی وجود دارد. ملانیا در مورد بارون گفته است: «او ذهن بسیار قوی دارد، بسیار خاص و پسری باهوش است. او مستقل است و عقاید خاص خود را دارد و دقیقاً می داند چه می خواهد. گاهی اوقات او را دونالد کوچولو صدا می زنم. از لحاظ ظاهری او ترکیبی از ماست اما شخصیت او چیزی که به خاطر آن دونالد کوچولو صدایش می زنم». بارون همراه پدرش در برنامه تلویزیونی The Apprentice و برنامه اپرا وینفری حضور یافته است.

بارون ترامپ چقدر قد دارد و کجا درس می خواند؟

در دوران رقابت های انتخاباتی پدرش، بارون مدتی در انظار عمومی در کنار والدین و خواهر و برادرانش حاضر شد اما والدین او گفته اند که همیشه سعی داشته اند فرزندشان را از چشم رسانه ها دور نگه دارند. اما ویدیو حضور بارون در مراسم ادای سوگند ریاست جمهوری پدرش بعد از پیروزی در رقابت های سال ۲۰۱۶ وایرال شد، جایی که او به سختی می توانست در هنگام سخنرانی پدرش چشم هایش را باز نگه دارد. در اکتبر ۲۰۱۹ نیز ملانیا فاش کرد که بارون به کرونا مبتلا شده، بعد از این که ملانیا و ترامپ نیز به این بیماری مبتلا شده بودند. بارون ترامپ به زبان اسلوونیایی نیز مسلط است و با مادر و والدین مادریش به این زبان صحبت می کند. ملانیا از علاقه بارون به ساخت سازه های بزرگ و ماندگار مانند آسمانخراش های پسرش در منهتن گفته است.

بارون ترامپ چقدر قد دارد و کجا درس می خواند؟

قد بارون ترامپ چقدر است؟

قد بارون ترامپ در شرایطی که والدینش سعی دارند او را دور از چشم رسانه ها نگه دارند عمومی نشده و البته این نوجوان ۱۶ ساله همچنان در حال رشد است. برخی گمانه زنی می کنند که در حال حاضر قد او نزدیک به ۲ متر است و بسیاری از کاربران شبکه های مجازی بر این باورند که او یک بازیکن ایده آل برای ورزش بسکتبال خواهد بود. اولین بحث ها در مورد قد بارون ترامپ زمانی آغاز شد که وی در حال پیاده شدن از هواپیمای مخصوص رییس جمهور در کنار پدر و مادرش در عمارت مار ئه لاگو در فلوریدا و در عید شکرگزاری در سال ۲۰۱۹ دیده شد.

بارون ترامپ چقدر قد دارد و کجا درس می خواند؟

بارون ترامپ چقدر قد دارد و کجا درس می خواند؟

بارون ترامپ چقدر قد دارد و کجا درس می خواند؟

این یکی از اولین بارهایی بود که بارون که آن زمان ۱۳ سال داشت قدی به اندازه پدر ۷۴ ساله اش داشت که نسبتاً قد بلند بوده و قد او بیش از ۱۹۰ سانتیمتر است. قد ملانیا نیز حدود ۱۷۸ سانتیمتر است که برای یک زن نسبتاً بلند به شمار می آید. بارون در جریان نشست ملی جمهوری خواهان در سال ۲۰۲۰ در کنار مایک پنس با قد حدود ۱۷۶ سانتیمتر ایستاده بود و تفاوت قد او با معاون سابق رییس جمهور آمریکا بسیار قابل توجه بود، جایی که سر مایک پنس حتی پایین تر از شانه این نوجوان ۱۴ ساله (سن آن زمان وی) قرار گرفته بود. در سال ۲۰۲۲، قد بارون ترامپ بسیار بیشتر از مادر وپدرش بود در حالی که در کنار پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده ترامپ در مراسم تدفین ایوانا ترامپ حاضر شده بود.

بارون ترامپ چقدر قد دارد و کجا درس می خواند؟

بارون ترامپ کجا تحصیل می کند؟

بعد از به ریاست جمهوری رسیدن پدرش، بارون ترامپ در برج ترامپ در منهتن باقی ماند و به مدرسه گرامر و آمادگی کلمبیا در نیویورک رفت. از استادان برجسته این مدرسه می توان به الی شیدی بازیگر معروف Breakfast Club ، گری وینیک کارگردان Charlotte’s Web و سارا مایکل گلار اشاره کرد. هرمان ملویل نویسنده کتاب مشهور موبی دیک نیز در کلاس ششم در همین مدرسه درس خوانده است. هزینه سالانه ثبت نام در این مدرسه حدود ۳۱,۰۰۰ پوند است. بارون در ادامه در ژوئن ۲۰۱۷ همراه مادرش به کاخ سفید نقل مکان کرد و به مدرسه مذهبی سنت اندروز در حاشیه شهر مریلند رفت که هزینه سالانه تحصیل در آن ۳۸,۰۰۰ پوند اعلام شده است.

بارون ترامپ چقدر قد دارد و کجا درس می خواند؟

چرا بعد از مراسم ادای سوگند ریاست جمهوری دونالد ترامپ، بارون وایرال شد؟

در جریان سخنرانی دونالد ترامپ پس از ادای سوگند ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶، به نظر می رسد که بارون ترامپ بعد از ۲۴ ساعت نخوابیدن، برای باز نگه داشتن چشم هایش مشکل دارد. او که نمی توانست موفقیت پدرش در رسیدن به مقام ریاست جمهوری را جشن بگیرد، بارون آن زمان ۱۰ ساله در حالی که تلاش می کرد بیدار بماند، روی پاهایش عقب و جلو می رفت. این اولین باری نبود که بارون به خاطر بی تفاوتی نسبی به تحرکات سیاسی پدرش مورد توجه قرار می گرفت. او در سال ۲۰۱۸ در جریان نشست ملی جمهوری خواهان نیز نتوانست جلو خمیازه خود را بگیرد، در حالی که ملانیا تلاش داشت با نشان دادن علاقه اش به پسر خود، کمی او را هوشیار کند.

بیشتر بخوانید:

با خواهر و برادرهای دونالد ترامپ آشنا شوید؛ از خواهر قاضی تا برادر الکلی

سلسله ترامپ ها؛ نگاهی به ابعاد زندگی کلی خانواده «دونالد ترامپ»، رییس جمهور ایالات متحده

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود