مردی که برای اولین بار در زندگی نوشیدنی جز آب را امتحان می کند + ویدئو

مردی که برای اولین بار در زندگی نوشیدنی جز آب را امتحان می کند + ویدئو

در تیک تاک معمولاً ویدئوهای رقص، دستور آشپزی یا ترفندهای مفید وایرال می شود، اما دیوید یارل توانسته با امتحان کردن نوشیدنی های مختلف جلوی دوربین میلیون ها بازدید در این شبکه اجتماعی دریافت کند.

یارل ۲۷ ساله که ساکن لس آنجلس و طراح استوری بُرد شبکه تلویزیونی معروف نیکلودئون است و جز آب و شیر هیچ نوشیدنی دیگری نمی خورد، می گوید یکی از دوستانش او را راضی کرد تا عادت دیرینه ی خود را زیر پا بگذارد و نوشیدنی های دیگر را هم امتحان کند و پیشنهاد کرد از او در حین این کار فیلم بگیرند.

یارل که یک کمدین نیمه وقت هم هست، با اکراه این پیشنهاد را پذیرفت و صفحه ای برای خود در تیک تاک به راه انداخت که تاکنون بیش از ۹۷ هزار دنبال کننده پیدا کرده است.

اولین ویدئوی او که شانزدهم ژوئن (۲۶ خرداد) منتشر شد، تاکنون بیشتر از ۲۱/۵ میلیون بازدید داشته و یارل را در حال امتحان کردن نوشیدنی های مختلفی از جمله چند نوع نوشابه ی مختلف، یک نوشینی ورزشی و یک لیموناد نشان می دهد.

یارل که در این ویدئو به نوشیدنی ها از ۱۰ امتیاز می دهد، بالاترین امتیاز خود را که ۵ بود به نوشیدنی ورزشی می دهد.

او بعد از آن، ویدئوهای مشابه دیگری هم منتشر کرد. در یکی از آن ها که مربوط به ۲۴ ژوئن (۳ تیر) است و تاکنون بیش از ۲/۳ میلیون بازدید داشته، یارل سعی می کند که حدس بزند در هر لیوان، آب کدام یک از برندهای آب معدنی ریخته شده و می گوید که دیگران فکر می کنند به خاطر آنکه همیشه آب می نوشد در تشخیص برندهای آب معدنی خوب است، اما اینگونه نیست.

یارل اما خبر ندارد که درون یکی از لیوان ها ودکا است و ندانسته برای اولین بار در زندگی خود این نوشیدنی را می خورد. بعد از نوشیدن مقداری از ودکا، فوراً آن را به بیرون تف می کند. به گفته ی یارل او تا قبل از این تجربه، هرگز الکل مصرف نکرده بود.

در یک ویدئوی دیگر مربوط به ۴ ژوئیه (۱۳ تیر)، یارل نوشابه اسپرایت مک دونالد را برای اولین بار امتحان می کند. این ویدئو که تاکنون بیشتر از ۶۹۹ هزار بازدید داشته، چهره ی مچاله شده ی یارل بعد از خوردن این نوشیدنی را نشان می دهد. او اما در ادامه می گوید که واقعاً مزه ی بدی نداشت، با این حال، دیگر دلش نمی خواهد آن را امتحان کند.

یارل می گوید نسبت به نوشیدنی های رنگی فوبیا دارد

یارل می گوید ترس از نوشیدنی های رنگی و طعم دار به طور رسمی به عنوان یک فوبیا شناخته نشده اما وقتی راهنمایی بود، خودش اسمی برای آن اختراع کرد: کروموهیدروفوبیا (Chromohydrophobia).

او می گوید: «خیلی ها در این چند هفته به من پیام دادند و گفتند که دقیقاً همینطورند. واضح است که این مشکل واقعاً وجود دارد.»

یارل می گوید این فوبیا در کودکی در او پدیدار شد. او در مدرسه در مورد غذا سخت پسند بود و این مسأله به نوشیدنی ها نیز بسط پیدا کرد ، به طوری که او تنها آب، شیر کم چرب و آب سیبی که درون پاکت بود می نوشید. وقتی هم که آب سیب را خارج از پاکت دید و به رنگ واقعی اش پی برد، دیگر آن را هم ننوشید.

او می گوید: «اولین باری که رنگش را دیدم و فهمیدم چطوری است، می خواستم بالا بیاورم. از آن زمان یک حس بیزاری نسبت به هر نوشیدنی ای به جز آب داشته ام.»

یارل می گوید همیشه یک گارد ذهنی در برابر نوشیدنی ها فارغ از خوب یا بد بودن احتمالی طعم شان داشته و به جای آن، در خوراکی ها به دنبال طعم است. او همچنین می گوید که شرایط او مصرف نوشابه و نوشیدنی های قندی را در خانه ی آن ها محدود نکرد و او با بقیه ی اعضای خانواده ی خود بسیار متفاوت است.

یارل می گوید واکنش ها به ویدئوهایش مختلف بوده

او می گوید هر نوع نظری که فکرش را کنید، هم خوب و هم بد، از سوی کاربرها گرفته است، از کسانی که او را به خاطر امتحان کردن نوشیدنی های جدید شجاع توصیف کرده و فوبیای او را طبیعی دانسته اند، تا آن هایی که کارش را بچگانه دانسته یا او را متهم به دروغگویی برای گرفتن بازدید کرده اند.

یارل می گوید تا زمانی که مخاطب داشته باشد، به امتحان کردن نوشیدنی های جدید ادامه می دهد و به زودی ویدئوهایی هم از امتحان کردن نوشیدنی های گرم خواهد گذاشت. او چای را امتحان کرده و به نظرش خیلی بد نبوده. یارل می گوید این کار را تنها برای سرگرم کردن دنبال کننده های جدیدش می کند و خارج از آن، کماکان تنها آب و مقداری شیر می نوشد.

منبع: insider
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود