۱۲ حقیقت جالب و باورنکردنی که ثابت می کند زنان قدرت های خاصی دارند

۱۲ حقیقت جالب و باورنکردنی که ثابت می کند زنان قدرت های خاصی دارند

اگر شما به اندازه کافی در مورد بدن زنان بدانید شگفتی های آنها را بیشتر در می یابید. آنها توانایی هایی دارند که حتی دانشمندان را متحیر می کند؛ حقایقی که نشان می دهد هر زن به یک معنا می تواند یک ابرقهرمان باشد.

۱. زنان چشایی بهتری نسبت به مردان دارند

قدرت های زنان که در بدنشان نهفته است چیست؟زنان حس چشایی بهتری دارند. این برتری به این دلیل است که آنها به طور متوسط ​​مناطق چشایی (پاپیلاهای قارچی شکل) و جوانه های چشایی بیشتری در زبان خود نسبت به مردان دارند.

۲. زنان سلامت قلبی عروقی بهتری دارند
زنان کمتر از مردان بیماری قلبی را تجربه می کنند و هورمون های زنان یائسه عملکرد محافظتی بر روی قلب دارند.

۳. زنان به طور متوسط ​​جوانتر از مردان به نظر می رسند

قدرت های زنان که در بدنشان نهفته است چیست؟به طور متوسط ​​زنان جوان تر از مردان به نظر می رسند. پوست مردان ۲۵ درصد ضخیم تر است و مستعد نشان دادن خطوط صورت و لکه های پیری است.
۴. به طور متوسط ​​زنان بیشتر از مردان عمر می کنند
زنان مدت طولانی تری روی زمین زندگی می کنند؛ زنان حدود پنج سال بیشتر از مردان عمر می کنند، چراکه زنان در طول زندگی خود رفتارهای سالم تری نسبت به مردان دارند.

۵. ماهیچه های زنان استقامت بیشتری دارند
مردان ممکن است قوی‌تر از زنان باشند، اما ماهیچه‌های زنان نیز قدرت‌های فوق‌العاده‌ای دارند. ماهیچه‌های زنان، زمان بیشتری قدرت خود را حفظ می کنند و سریع‌تر بهبود می‌یابند و به زنان اجازه می‌دهند استقامت بسیار بالاتری داشته باشند.

۶. اتصالات مغز زنان متفاوت است و به همین دلیل است که آنها در انجام همزمان چند کار تبحر دارند

قدرت های زنان که در بدنشان نهفته است چیست؟اتصالات مغز مردان از جلو به عقب است و اتصالات کمی بین دو نیمکره وجود دارد. با این حال، در زنان، مسیرهای عصبی بین چپ و راست تلاقی می کنند. دانشمندان بر این باورند که این توضیحی است برای اینکه چرا زنان توانایی انجام چند کار همزمان با هم را دارند.
۷. ترس آنها از عنکبوت ارثی است
زنان ۴ برابر بیشتر از مردان از عنکبوت می ترسند. فرضیه این است که این یک مکانیسم تکاملی برای محافظت از فرزندان آنها در برابر موجودات سمی است.

۸. زنان روزانه بیش از ۲ برابر مردان صحبت می کنند

تبحر دارندزنان به طور متوسط ​​۲۰,۰۰۰ کلمه در روز صحبت می کنند در حالی که مردان به طور متوسط ​​فقط ۷,۰۰۰ کلمه صحبت می کنند.

۹. زنان شنوایی بهتری دارند
زنان می توانند صداهای با فرکانس بالا را بهتر از مردان بشنوند و به طور کلی شنوایی بهتری دارند.

۱۰. زنان در درک تعاملات اجتماعی تواناترند
زنان در خواندن نشانه‌های غیرکلامی مانند لحن صدا، تغییر حالات چهره، وضعیت بدن و غیره بهتر از مردان هستند.

۱۱. با افزایش سن کمی جسورتر می شوند
با افزایش سن، زنان تمایل بیشتری به ماجراجویی دارند و احتمال دارد خطرات بیشتری را در زندگی خود بپذیرند.

۱۲. مردمک چشم آنها بزرگتر است

تبحر دارندزنان نسبت به مردان مردمک چشم بزرگتری دارند. شاید همین دلیل قدرت هیپنوتیزم کننده نگاه زنان باشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش مردان و زنان به استرس و اضطراب چه تفاوتی با هم دارد؟

۸ تفاوت میان زنان و مردان که کمتر کسی آن ها را می داند

منبع: brightside
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • II مرداد ۱۸, ۱۴۰۱

  چرا تیتر چرند میزنید؟ ?? زنان قدرتهای فرا انسانی دارند؟! یعنی زنان انسان نیستند؟ ? یا شاید مثلا می خواستین بگین برتر از مردان هستند؟ پس معنای برابری زن و مرد از نظر شما اینه! ? حالا اینکه زنان ۳ برابر مردان صحبت می کنند و ۴ برابر بیشتر ترس از عنکبوت دارند جزو قدرتهای فرا انسانی شون محسوب میشه؟ ?
  در کل حتی اگر موارد گفته شده پایه و اساس علمی هم داشته باشه بازهم چیز عجیب و خارق العاده ای نیست. هر جنسیت و نژادی بطور متوسط در برخی ویژگیها کمی تفاوت نسبت به بقیه داره (در برخی موارد بهتر و در برخی موارد بدتره) این چیزها نه نشون دهنده برتر بودن و به قول شما «ابر قهرمان» ? بودن یک جنسیت یا نژاده و نه نشونه ضعف جنسیت یا نژادهای دیگه است.
  اگر در یک مقاله با همین لحن و تیتر در مورد برتری هایی که مردان نسبت به زنان دارند صحبت بشه، همین فمینیستها نویسنده اون مقاله رو به چهار میخ می کشند که ای داد و ای بیداد به ساحت زنان توهین شد! تا کی زن ستیزی؟! این نویسنده جنسیت زده رو باید اخراج کرد!

 • جواد مرداد ۱۸, ۱۴۰۱

  قدرت های فرا انسانی؟ وات؟ ساقی نویسنده کی بوده؟
  یعنی تیتر از این احمقانه تر به فکرت نرسید؟
  نکنه مقاله هاتون رو از سایت های مقاله فروشی میخرید؟