انتقام باورنکردنی زن استرالیایی از شوهر خیانتکارش با چاپ آگهی تمام صفحه در روزنامه

انتقام باورنکردنی زن استرالیایی از شوهر خیانتکارش با چاپ آگهی تمام صفحه در روزنامه

زنی که از شوهرش خیانت دیده بود با انتشار یک آگهی تمام صفحه در روزنامه و خجالت‌زده کردن همسر بی‌وفایش از او انتقام گرفت و گفت پول چاپ آگهی را هم از کارت بانکی خود او پرداخت کرده است؛ در حالی که آن نشریه آگهی را رایگان برایش چاپ کرده بود.

این زن که تنها می‌دانیم نامش جنی است، در روزنامه استرالیایی Mackay and Whitsunday Life، استیو، همسر خیانتکارش را به شیوه‌ای عجیب و باورنکردنی شرم‌زده کرد. جنی در یک متن ساده اما با حروف بسیار بزرگ که کل صفحه روزنامه را به خود اختصاص داده بود نوشت: «استیو عزیزم، امیدوارم با او خوشحال باشی. حالا تمام شهر می‌دانند که تو چه خیانتکار پلیدی هستی. از طرف جنی.»

اما قسمت جالب جایی بود که جنی در پی نوشت اضافه کرد: «هزینه این آگهی را از کارت اعتباری خودت پرداخت کردم.»

بدبختانه استیو تنها کسی نبود که در روز ۱۲ آگوست چشمش به صفحه چهار این روزنامه افتاد. ۵۰ هزار خواننده دیگر هم در منطقه بهشتی ویتساندی در نزدیکی سد بزرگ مرجانی استرالیا نیز شاهد این تحقیر عمومی بودند.

انتقام از شوهر خیانتکار با چاپ آگهی در روزنامه

علی رغم آنکه جنی در پیام عمومی‌اش به استیو در روزنامه گفته بود برای پرداخت هزینه این آگهی از کارت اعتباری خود او استفاده کرده، اما سردبیران نشریه گفتند نمی‌توانند بدون رضایت استیو این کار را انجام دهند. درنتیجه کل این صفحه رایگان انجام شد. آنها گفتند: «ما نمی‌دانیم استیو کیست. اما ظاهرا خیلی آدم بدی بوده است.»

این تبلیغ به سرعت در شبکه اجتماعی فیس بوک دست به دست شد و کاربران نظرات خود را درباره این تحقیر عمومی به اشتراک گذاشتند.

یکی از کاربران نوشت: «این آگهی ضرب المثل airing your dirty laundry in public (حقایق ناخوشایند زندگی شخصی را در جمع مطرح کردن) را یک سطح بالاتر برد.»

دومی اضافه کرد: «آه خدای من، استیو! بدجوری به دردسر افتادی.»

اما یک نفر هم معتقد بود این کار اصلا جنبه خنده‌دار ندارد و به شدت انتقاد کرد: «اینکه حتی به فکر انتشار همچین چیزی افتادید هم منزجرکننده است بچه‌ها. نشان می‌دهد که به سهم خودتان هیچگونه بزرگ‌منشی و وقاری ندارید.»

بیشتر بخوانید:

درصد احتمال خیانت مردان با توجه به حیوان خانگی مورد علاقه شان

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • من مرداد ۲۷, ۱۴۰۱

  حالا اگر برعکسش بود. اون سردبیران روزنامه بازهم رایگان چاپ می کردند؟ رسانه ها اینقدر خرکیف میشدند؟ روزیاتو از بین این همه خبر اون رو برای ترجمه و انتشار انتخاب می کرد؟ یا اینکه همه میرفتند توی فاز قضاوت نکنیم و ما که همه واقعیت رو نمی دونیم؟
  چند وقت پیش توی اینستا یک پستی بود از یک داماد چینی که شب مراسم عروسیش فیلم خیانت عروس خانم رو برای همه پخش کرده و مراسم رو بهم زده. باید می دیدین دختران سرزمینم چه فاز قضاوت نکنیم و حفظ حریم خصوصی و … برداشته بودند.
  ولی ظاهرا یک زن اگر چنین حرکاتی بکنه از نظر همه خیلی بامزه است.
  من که میگم هر کسی خیانت کرد باید ولش کرد. این مثلا انتقام گرفتنها چه مرد باشه و چه زن نشون دهنده ضعف شخصیتی خود طرفه. بعید هم می دونم با این کارها ناراحتیهاش کمتر بشه.

  • امیر مرداد ۲۷, ۱۴۰۱

   به شدت حق👌👏

  • جواد مرداد ۲۷, ۱۴۰۱

   انصافا این کار بهتر از اون خانمی که بچه هاشون رو خفه می‌کرد و اونی که …همسرش رو قطع کرد نیست؟
   انقدر منفی باف نباش

   • ... مرداد ۲۸, ۱۴۰۱

    یک اوسکل مثبت اندیش 👆🏻