بروکلین بکهام سوار بر خودروی ۱.۲ میلیون دلاری بار دیگر خبرساز شد + ویدیو

بروکلین بکهام سوار بر خودروی ۱.۲ میلیون دلاری بار دیگر خبرساز شد + ویدیو

پسر دو سلبریتی معروف دیوید و ویکتوریا بکهام بودن به معنای سوژه انواع نظرات بودن است. مخصوصا پس از ازدواج بروکلین بکهام با دختر یک تاجر و میلیونر آمریکایی نظرها به او بیشتر جلب شد. او به آشپزی علاقه مند است و سعی کرد با ویدیوهایش در یوتیوب کار خود را گسترش دهد، اما چندان موفق نشد.چرا ماشین بروکلین بکهام باعث خشم کاربران تیک تاک شد؟عدم توفیق در همکاری بروکلین بکهام با برند مد خیابانی سوپردرای نیز یکی دیگر از ناکامی های او بود. چندی قبل کاربران رسانه های اجتماعی لهجه او را در مصاحبه ای که ترکیبی از لهجه لندنی و آمریکایی بود، مسخره کرده بوند. در نتیجه بروکلین بکهام با جنجال بیگانه نیست و به معنای واقعی سوژه انواع نظرات است.چرا ماشین بروکلین بکهام باعث خشم کاربران تیک تاک شد؟ماجرای اخیر از زمانی شروع شد که دنیل مک، تیک تاکر معروف در خیابان های بورلی هیلز بود و ناگهان متوجه یک وسیله نقلیه کاملاً جدید شد که در کنار خیابان پارک شده است. ماشین مورد بحث مک لارن P1 به ارزش ۱.۲ میلیون دلار است و پشت فرمان آن کسی نبود جز بروکلین بکهام.چرا ماشین بروکلین بکهام باعث خشم کاربران تیک تاک شد؟این تیک تاکر معروف می پرسد : «هی مرد، چه کار می کنی؟ این ماشین عالیه» و بروکلین بکهام با لبخندی بر لب پاسخ داد: «من یک آشپز هستم.»

دنیل مک اظهار داشت که او باید بهترین سرآشپز جهان باشد تا بتواند چنین وسیله نقلیه ای را بخرد.

بروکلین بکهام با کنایه گفت: «سعی می کنم باشم.»

این جوان ۲۳ ساله همچنان به سوالات مک پاسخ داد و به این تیک تاکر راهنمایی کرد که چگونه می تواند خودرویی مانند مک لارن P1 داشته باشد.

بروکلین گفت: «فقط به دنبال علایقت برو. هر چیزی که شما را خوشحال می کند را دنبال کنید.»

کاربران رسانه های اجتماعی بلافاصله با یادآوری والدین بروکلین واکنش نشان دادند.

یکی از کاربران گفت: «چه کار می کنی؟ فقط به دنیا آمدم.»

دیگری گفت: «او خود را وقف پسر دیوید بکهام بودن می کند.»
کاربر دیگری توضیح داد: «او در یک خانواده مولتی میلیونر به دنیا آمده است و حالا با دختر یک مولتی میلیونر ازدواج کرده است. اما او یک آشپز است!»

چرا ماشین بروکلین بکهام باعث خشم کاربران تیک تاک شد؟با این حال، این مدل بریتانیایی از سوی برخی از هوادارنش نیز حمایت شد. آنها از پاسخ های او به سوالات مک حمایت کردن و تاکید کردند که او به کسی آسیب یا ضرری نرسانده است.

بیشتر بخوانید:

تمسخر لهجه عجیب بروکلین بکهام توسط کاربران شبکه های اجتماعی + ویدیو

برند لباس معروف قرارداد همکاری میلیون دلاری خود با بروکلین بکهام را فسخ کرد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • ارژنگ شهریور ۳, ۱۴۰۱

    چی کار می کنی نه ،
    شغلت چیه ؟ برای پول درآوردن چه کار می کنی ؟
    این تیک تاکر میره در خانه های پولدارها رو میزنه و ازشون می پرسه چه جوری انقدر پول درآورید ؟ شغلتان چیه ؟

  • Fg شهریور ۳, ۱۴۰۱

    احتمالا پدر زنش براش خریده .