ماجرای تکان دهنده آزار جنسی چند کودک توسط مرد ۷۰ ساله در قم

ماجرای تکان دهنده آزار جنسی چند کودک توسط مرد ۷۰ ساله در قم

همین یک ماه پیش بود که خبر آزار جنسی ۷ دختربچه توسط یک معلم مرد ۵۵ ساله در شهر فردوس در استان خراسان جنوبی منتشر شد و حالا خبر رسیده در حادثه ای مشابه، مردی ۶۵ ساله در یکی از روستاهای قم چند دختربچه و پسربچه را مورد آزار جنسی قرار داده است.

این مرد حدوداً ۶۵ ساله که ساکن یکی از روستاهای توابع قم بوده و حالا در زندان به سر می برد، ۶ پسربچه و یک دختربچه را با فریب به خانه ی خود کشانده و در آنجا اقدام به تهیه عکس و فیلم از این کودکان و آزار جنسی آن ها کرده بود.

مادر یکی از این کودکان به روزنامه «هم میهن» گفته به‌ محض آگاه شدن از وضعیت پسرش با ۱۱۰ تماس گرفت و توانستند مرد مذکور را که از خانه فرار کرده و به غسالخانه ی روستا پناه برده بود، پیدا و دستگیر کنند. او گفته پسرش عصبی شده و باید او را نزد روانکاو ببرد: «نباید راحت از این آدم‌ ها بگذرند. تا ابد این موضوع در ذهن بچه من می‌ ماند. من الان باید بچه‌ ام را پیش روانکاو ببرم تا بتواند این موضوع را پشت‌ سر بگذارد. خانواده ی من این موضوع را نمی‌ دانند. من خیالم راحت بود که بین مردم غریبم و مردم چنین بلایی سر بچه ی من نمی‌ آورند. درخواست اشد‌ مجازات برای او دارم. دیگر حیف زمین است که چنین آدمی رویش راه برود. اگر با او برخورد درست نشود، باز هم این بلاها را سر بچه‌ های دیگر می‌ آورد.»

در ادامه گفتگوی روزنامه «هم میهن» با این مادر را می خوانید:

‌شما چطور متوجه شدید که فرزندتان آزار جنسی دیده است؟

من پسرم را به حمام بردم و دیدم قسمتی از بدنش کبوده شده. از او پرسیدم چرا بدنت اینطوری شده؟ پسرم گفت فلانی من را به خانه‌ اش برد. به او گفتم من مادر و رفیقت هستم، اگر نخواهی به من بگویی، پس به چه کسی بگویی؟ پسرم گفت او من را به خانه‌ اش برد و آزارم داد.او پسرم را لخت کرده، از او عکس گرفته بود و برای اینکه پسرم را بترساند به او گفته بود که اگر به کسی چیزی بگویی عکست را به دوستانت نشان می‌ دهم.

‌چندبار او را به خانه‌ اش برده بود؟

۵ یا ۶ بار.

‌پسرتان چند ساله است؟

۱۰ ساله.

‌این اتفاق در کدام منطقه اتفاق افتاده است؟

یکی از روستاهای توابع قم.

‌آن مرد چند ساله است؟

۶۰ یا ۷۰ ساله.

‌شما بعد از اینکه این موضوع را متوجه شدید چه اقدامی انجام دادید؟

من به در خانه او رفتم و دادو بیداد کردم. او از خانه بیرون نیامد. بعد به ۱۱۰ زنگ زدم، وقتی آمدند از پسرم سوالاتی پرسیدند. پسرم همه ی توضیحاتی را که به من هم نگفته بود به مامور ۱۱۰ گفت. شب به کلانتری رفتیم و پرونده تشکیل دادیم، همان موقع کلانتری از قاضی حکم تفتیش خانه‌ اش را گرفت و به داخل خانه رفتند. وقتی داخل شدند، او از خانه فرار کرده بود، حتی گاز هم در آشپزخانه روشن بود، اما گوشی‌ اش را نبرده بود. گوشی را ضبط کردند و چون پسرم با نوه ی آن مرد دوست بود و به خانه‌ اش رفته بود، رمز گوشی او را بلد بود. فردا همراه پلیس به دادگاه رفتیم و پسرم رمز گوشی را زد و گوشی باز شد.

‌داخل گوشی چه چیزی پیدا کردند؟

در قسمت گالری، عکس و فیلم‌ هایی از چند کودک وجود داشت.

‌یعنی غیر از فرزند شما، کودکان دیگر هم بودند که مورد آزار و اذیت این مرد قرار گرفته بودند؟

بله. ۵ یا ۶ پسر و یک دختر بودند. آن ها را با آبمیوه و خوراکی گول می‌ زد و به خانه‌ اش می‌ برد. من پسرم را به پزشکی‌ قانونی بردم و تجاوز تأیید نشد، ولی آزار جنسی تأیید شد.

‌این اتفاق دقیقاً در چه روزی بود؟

شنبه ی هفته ی پیش. من همان روزی که پسرم را به خانه‌ اش برده بود، متوجه شدم.

‌الان این مرد دستگیر شده؟

بله. در غسالخانه پنهان شده بود، او را پیدا کردند و الان در زندان قم بازداشت است.

‌بقیه ی خانواده‌ ها شکایت نکردند؟

آن ها انگار اطلاعی از این موضوع ندارند. مأمورها گفتند عکس و فیلم‌ ها را به او نشان می‌ دهند تا اسم و فامیل این کودکان را بگوید و بعد نزد خانواده‌ هایشان می‌ روند تا اگر آن ها هم می‌ خواهند از این مرد شکایت کنند.

‌شما با خانواده‌ هایشان صحبت نکردید؟

حرف من را قبول نمی‌ کنند. من با ۲ خانواده صحبت کردم، به آن ها گفتم بچه‌ هایتان را چک کنید. مادربزرگ یکی از بچه‌ ها گفت نه چنین چیزی اتفاق نیفتاده است.

‌مسئولان روستایی از شما این موضوع را پیگیری نکردند؟

دیروز در پزشکی‌ قانونی قم بودم، از شورای روستا به من زنگ زدند و گفتند می‌ خواهی چه‌ کار کنی؟ من گفتم از طریق قانون، موضوع را پیگیری می‌ کنم. به من گفتند در مسجد جمع می‌ شویم و موضوع را حل و فصل می‌ کنیم. گفتند مگر می‌ خواهی بچه‌ ات را بفروشی؟ من هم گفتم من دنبال پول نیستم و اگر میلیاردها پول به من بدهند، مگر روحیه ی فرزندم درست می‌ شود؟

‌الان وضعیت روحی فرزندتان چطور است؟

او عصبی شده و از حالت عادی بچگانه‌ اش خارج شده است. او چیزی را که نباید ببیند، دیده است. آن مرد به پسرم فیلم‌ های پورن نشان می‌ داده است.

‌شما چه انتظاری از مسئولان قضایی دارید؟

نباید راحت از این آدم‌ ها بگذرند. تا ابد این موضوع در ذهن بچه ی من می‌ ماند. من الان باید بچه‌ ام را پیش روانکاو ببرم تا بتواند این موضوع را پشت‌ سر بگذارد. خانواده ی من این موضوع را نمی‌ دانند. من خیالم راحت بود که بین مردم غریبم و مردم چنین بلایی سر بچه ی من نمی‌ آورند. من درخواست اشد مجازات برای او دارم. دیگر حیف زمین است که چنین آدمی رویش راه برود. اگر با او برخورد درست نشود، باز هم این بلاها را سر بچه‌ های دیگر می‌ آورد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲۱ نظر

ورود

 • امیرحسین مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

  خود تحقیر هایی که الان می خوان بیان به کشورمون بد و بیراه بگن توجه کنند:
  طبق اخبار همون بی بی سی بی پدر و مادر، توی بریتانیا از هر ۱۰ جوان و نوجوان مونث
  ۸ ۹ تا چندین بار مورو تجاوز جنسی قرار گرفتن
  با استناد به رویترز متوجه میشیم آمریکا بعد از کشور های جنگ زده ای مثل عراق سوریه افغانستان دهمین کشور خطرناک جهان برای زن هاست و ایران هیچ رده ای توی این لیست ده کشوره نداره.
  با رجوع به اخبار یورونیوز
  جهان شاهد خشونت گسترده علیه زنان در همه کشورهاست. روزانه بطور متوسط ۱۳۷ زن در سراسر جهان توسط شریک زندگی یا یکی از اعضای خانواده کشته می‌شوند. در ایالات متحده آمریکا هر ۱۵ ثانیه یک زن توسط شریک زندگی خود مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد. در آفریقای جنوبی هر ۲۳ ثانیه به یک زن تجاوز می‌شود و در بنگلادش تقریبا نیمی از زنان قربانی خشونتهای فیزیکی همسرانشان هستند.
  اینها رو نگفتم که از این یارو دفاع کرده باشم؛
  گفتم که بدونید خشونت، بالا زدن آمپر جنسی، زن ستیزی، تجاوز و… توی همه جای جهان است.
  و میدونید بدتر از همه اینها چیه؟
  توی غرب متاسفانه یه کارزاری راه افتاده با این مضمون:
  《همانطور که روابط جنسی با همجنس، حیوانات، وسایل و… در حال پذیرفته شدن است، رابطه جنسی با کودکان را هم بپذیرید. ما هم انسانیم ما هم عشق داریم. P (نماد پدوفیل) را LGBTQIA+ اضافه کنید》
  متاسفم برای این جهان.

  • خسته مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

   این گوسفندی تو رو نشون میده که به جای تقبیح این کار تمام کاری که میکنی اینه که بگی”جای دیگه هم اینجامش میدن!” پست تر از اون حیوون هایی که این کارو با بچه های معصوم میکنن امثال تویی نه میدونی اون بچه چه زجری تو کل عمرش میکشه و نه میدونی چه زجری خانواده هاشون میکشن و از این بی لیاقت های حیوون صفت دفاع میکنی و سعی میکنی کارشون رو سبک جلوه بدی. تف به شرفت.و این موضوع هیچ ربطی به خشونت علیه زنان نداشت یه حرفی میزنی بفهم حداقل چی میگی البته این ظاهرا درخواست زیادی ه از عقل سلیم شما.

   • نسیم مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

    من با دیدگاه این دوستمون امیر اصلا موافق نیستم چون یه جای دیگه اتفاق افتاده پس اینجا هم میتونه بیفته ولی در جواب تو خسته که پزروشن فکری ورداشتی بگم که بیشتر کامنتات رو خوندم و تنها چیزی که گرفتم اینه که بایه ادم خودکم بین و عقده ای طرفم که غرب زدگی از سر تاپاش میباره

    • خسته مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

     معنی نصف حرفایی که زدی رو نمیدونی و داری مثل ربات یه تعداد برچسب رو به جای گفتگو سازنده میزنی نمیدونم که حالا نتیجه پرورش فکریت اینه یا واقعا حرفی از خودت نداری و تنها هدفت تو زندگی تکرار عقاید دیگران.در ضمن حیوان نبودن “پز” برداشتن نیست.

    • ah مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

     👌👌👌
     امیر داره میزان کنترلش در کشور رو مثال میزنه و گرنه این اعداد برای یه کشور ۸۰ میلیونی در مقایسه با کشورهای دیگه خیلی کمه که باید کمترم بشه با زور🔫😡
     امیر در اصل داره سایت رو مورد عنایت قرار میده به خاطر اخبارش که همشون در مورد تجاوز به زنانه به خاطر تعدای نویسنده فمینیست ش و گوسفند هایی هایی مثل خسته که چند وقت پیش هم خودم هویت واقعیش رو برملا کردم که یکی از نویسنده های همین سایت بود بین خودمون بمونه(م.ز)
     راستی حالت چطوره خسته البته از عکست هم مشخص بود که خسته بودی با اون شکلت 🤢و تلاش های non stop و بدون اجرتت و خشونت ها علیه ات به خاطر جنسیتت🥺🥺🥺

   • جواد مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

    دوست عزیز کنترل لطفا
    این شخص به کسی توهین نکرده که
    تو جملش هم گفته که از اون شخص دفاع نکرده
    فقط داره قبل اینکه یکی بیاد با ده تا اسم مختلف بیاد حاشیه سازی کنه جوابش رو داده.
    شما هم حق نداری بیای به هر کسی تو فضای مجازی بگی گوسفند
    الان من بگم تو جا های دیگه هم توهین می‌کنند از شما دفاع کردم؟
    قطعا خیر

    • خسته مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

     “این شخص به کسی توهین نکرده”
     البته به جز قربانیان این حادثه و افرادی این اتفاقات براشون افتاده.
     “تو جملش هم گفته که از اون شخص دفاع نکرده فقط داره قبل اینکه یکی بیاد با ده تا اسم مختلف بیاد حاشیه سازی کنه جوابش رو داده.”
     نمیدونم چه کسی از بحث پدوفیلیا حاشیه سازی درست میکنه و یا بدتر نمیدونم چه کسی از این حاشیه سازی ها سود میبره.این که شخص بخواد با یک جمله بر خلاف کل نظرش بخواد خودش رو با دیدگاه مخالف همذات پندار نشون بده همونه، فقط یک جمله.
     “شما هم حق نداری بیای به هر کسی تو فضای مجازی بگی گوسفند”
     خیلی ببخشید ولی حق من رو شما تعیین نمیکنم مخصوصا در مقابل کسی که از کودک آزاری دفاع میکنه.
     روز خوش.

     • خسته مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

      *تعیین نمیکنید

  • حسین مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

   نمی‌دونم این سایت چرا اینقدر مزخرف شده
   پر شده از سایبری های بی شرف
   قبلا اصلا اینطوری نبود و بازتاب واقعی جامعه توی نظرات دیده میشد ولی جدیدا یه سری حیوون مثل تو میان از هر اتفاقی برای ماله کشی حکومت و حرف زدن علیه غرب استفاده میکنن
   هیچ جای دنیا از تجاوز به کودکان به راحتی نمی‌گذرند و هیچ کس هم حامی اونها نیست ولی تو که جای تقبیح این کار میای این حرف ها رو میزنی و حامی متجاوز میشه گناهت کمتر از متجاوز نیست
   امیدوارم توی آتش جهنم همون دردی رو بکشی که این متجاوز خواهد کشید

   • ah مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

    هیچ جای دنیا!!🧐🧐🧐؟؟؟
    درضمن این شخص قبح زدایی نکرد به بار دیگه بخون از اول چی گفت بعد بیا زر بزن

   • احمدی مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

    تو فکر کنم ضریب هوشیت زیر ۵۰-۶۰ باشه. کلا دوزاریت کجه و نمی فهمی بقیه چی میگن. شاید هم ادای احمقها رو در میاری تا هرچی از دهنت در میاد به بقیه بگی. در هر صورت با این نظراتت مایه خنده کاربران سایتی.

   • امیر مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

    مردک گستاخ
    من ماله کش نیستم
    ماله کش تویی!
    اگر این یارو این کارا در ایران کرد و حالا می رود توی گونی تا کی؛
    توی خارج قراره برای این کار رژه ی افتخار برن و توی لگبت یه بخش جدید بهش بدن.
    بدتر از جرم میدونی چیه؟
    عادی سازی جرم تا اونجا که س.کس با کودکان رو توی حقوق شهروندی غرب ذکر کنند…

    • حسین مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

     ««س.کس با کودکان جزو حقوق شهروندی هست»»
     توی آمریکا رابطه جنسی با فرد زیر ۱۶ سال به هر روشی تجاوز محسوب میشه
     اما در ایران و چند کشور مسلمان حتی دختر ۹ ساله هم به اسم دین میره ازدواج میکنه و توی ۹ سالگی می‌تونه رابطه جنسی داشته باشه
     حالا کدوم کشور س.کس با کودکان درش عادی هست و حتی بهش افتخار میکنن؟؟
     تیپ آمریکا از رییس جمهور بگیر تا بازیگران مطرح هالیوودی هرکسی تجاوز کرده باشه (نه فقط رابطه جنسی بلکه اگر فقط به اندام های طرف مقابل دست زده باشه) به سرعت توسط اجتماع ترد میشه و برای احکام چند ساله می‌بندند. حتی اگر طرف به همسر خودش هم بدون اجازه دست درازی کنه توی آمریکا طرف متجاوز محسوب میشه
     نمونش کوین اسپیسی که میگن قصد داشته با یه کودک اونم سی سال پیش رابطه برقرار کنه (هم قربانی و هم خودش گفتن رابطه جنسی برقرار نکردن!) یعنی چون سمتش رفته به تجاوز محکوم شد و با وجود استعداد بی نظیری که در بازیگری داره و مطرح بودن در سطح یک هالیوود هفت ساله از هالیوود ترد شده
     پس اول

     • AH مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

      الاغ، کوین اسپیسی کجاش ترد شده آخه!!!

  • محمد رضا مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

   آدم عوضی، رابطه جنسی با کودک یک بیماریه که اکثر آدمایی مثل تو که گرفتار اینگونه بیماری هستن نمیخوان قبول کنن که بیمار هستن و باید تحت درمان قرار بگیرن ، تو خودت هم احتمالا در کودکی مورد تجاوز قرار گرفتی که این ارتباط بیمارگونه رو تایید میکنی

   • ah مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

    اتفاقا آقا امیر حسین راست میگه متاسفانه خیلی وقته عشق به کودک داره تبدیل میشه به یه تابو (و آمریکا هم تابو شکن)و داره ازش قبح زدایی میشه و از فهرست بیماری های روانی هم داره خارج میشه برو به فهرست بیماری های روانی یه نگاه بنداز غرور،تعصب،عشق،پیشرفت کشور،کمال گرایی،عشق به میهن،خاک،اراضی،دین،مذهب،دفاع ،غیرت (که دیگه نگو🤫)الان تو اون لیست قرار دارند.
    علاقه به هر گونه،جنسیت،سن(عشق به کودک هم جزوشه)،نسبت خانوادگی(مادر،خواهر،کودک و … که در فرانسه خیلی وقته تصویب شده)و …الان تابو محسوب میشه و نباید از دیدن یا شنیدنش ناراحت شد و گرنه بیمار هستیم در اون لیست که بالا فرمودید

   • امیر مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

    اگه با من بودین فقط یه چیز رو بهتون بگم.
    طبق گزارش همون بی بی سی آشغال، از هر ۱۰ نوجوان و جوان بریتانیایی ۸ ۹ تا مورد آزار جنسی قرار گرفتن.
    تا اونجا که طرف اومده میگه من روزی ۱۱ بار ازم درخواست عکس برهنه میشه!
    یکی دیگه اومده میگه هر روز چند تا پسر من رو (خیلی عذر می خوام بابت گفتن) دستم.الی می کنند.
    و…
    و با استناد به همین سایت،
    آینده ای نه چندان دور می رسه که همه ی زن های بریتانیا توی بچگی و نوجوانی مورد تجاوز و تعرض جنسی قرار گرفته اند.
    در ضمن،
    من حامی اینکارا نیستم ولی لگبت های غربی روشن فکر چرا!
    اونا می خوان توی هرزه نگاری، لگبت، حقوق شهروندی، راهپیمایی افتخار و… رابطه جنسی با کودکان را باب کنند.

  • سارا مهر ۲۰, ۱۴۰۱

   ‌خوب‌عزیزم‌با‌هم‌جنس‌گرا‌ها‌چه‌مشکلی‌داری‌اونا‌چی‌کارکردن‌بقیه‌اوکی‌ولی‌اونا‌چرا‌.‌به‌خاطر‌جوری‌که‌به‌دنیا‌امدن‌مردم‌اونارو‌قضاوت‌میکنن‌مگه‌اونا‌چی‌کار‌کردن‌مگه‌دست‌خودشون‌بوده

 • جواد مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

  آفرین به مادرش که داره کار رو به صورت قانونی پیش میبره و اطلاعات کافی در این زمینه داره
  با توجه به تعداد قربانی ها حتما مجازات بالایی براش در نظر گرفته میشه
  هیچ کسی حق نداره با بچه های معصوم همچین کاری رو انجام بده

 • حامد مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

  واقعا کثافت بخش کامنت هارو گرافته
  بخاطر یه ساندیس خودتون و خونوادتون رو میفروشین

  • امیر مرداد ۳۱, ۱۴۰۱

   بخاطر شرف، یه مشت غرب زده رو ضایع می کنیم.
   دوست عزیز، حتی سگ های صهیونیست ها هم روی وطنی که ندارن حس وطن پرستی دارن؛
   بعد تو توی کشوری زندگی می کنی که هزاران سال قدمت داره و وطنت رو به غرب می فروشی؟
   البته شاید هم تو هم یکی از سایبری های آمریکا و اسرائیل و بریتانیا هستی؟
   یه بار در سال۲۰۰۷، پایگاه داده‌ای که اکنون از بین رفته‌است ویکی اسکنر فاش کرد که از رایانه‌های سیا برای ویرایش مقالات در ویکی‌پدیای انگلیسی، از جمله مقاله جنگ عراق در سال۲۰۰۳، و مقاله دربارهٔ مدیر اجرایی سابق سیا، ویلیام کولبی، استفاده شده‌است. سخنگوی ویکی‌پدیا در پاسخ گفت که این تغییرات ممکن است دستورالعمل‌های تضاد منافع دایرهالمعارف را نقض کند. جورج لیتل، سخنگوی سیا گفت که نمی‌تواند تأیید کند که آیا از رایانه‌های سیا برای ایجاد این تغییرات استفاده شده‌است یا خیر، و مدعی شد که «آژانس همیشه انتظار دارد از سیستم‌های رایانه ای خود به‌طور مسئولانه استفاده شود.»
   یعنی ببین چقدر حقیرید که به جای اینکه بیاید به ایران حمله کنید رفتید به ویکی پدیا حمله کردید!!!