۱۰ سلبریتی مشهوری که دلیل علاقه شان به مجرد ماندن را فاش کرده اند

۱۰ سلبریتی مشهوری که دلیل علاقه شان به مجرد ماندن را فاش کرده اند

اگرچه عموماً اعتقاد بر این است که مجرد بودن با تنهایی و زندگی کسل کننده همراه است، اما یک مطالعه اخیر نشان داده است که زنان مجرد بیشتر عمر می کنند و شادتر هستند. بسیاری از سلبریتی ها نیز گواه زنده این موضوع هستند، زیرا احساس می کنند برای داشتن یک زندگی هیجان انگیز و رضایت بخش نیازی به رابطه ندارند.

۱. شارلیز ترون

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟شارلیز در گفتگویی در سال ۲۰۲۰ گفت که بیش از ۵ سال است که با کسی در ارتباط نیست. اما این به این معنی نیست که او در زندگی خود احساس ناتوانی می کند. او بیشتر وقت خود را صرف فرزندان و شغل خود می کند.

۲. درو بریمور

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟بریمور چند وقت پیش گفت: «من نمی دانم چگونه با کسی قرار بگذارم.هنوز به این نقطه نرسیده ام. من ۲ دختر جوان دارم و نمی‌خواهم کس دیگری را به خانه بیاورم…» برای درو نیز، فرزندانش پیش از هر شریک احتمالی اهمیت دارند. در این بین، این بازیگر به طور کامل از زندگی مجردی استفاده می کند و هیچ وقت هم نمی خواهد دوباره ازدواج کند.

۳. شارون استون

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟این بازیگر ۶۴ ساله اعلام کرد که دیگر قصد ندارد با کسی رابطه داشته باشد. او در مصاحبه ای گفت: «من مبحث دوستی را تمام کردم. چون مردم را غیر صادق می دانم و ارزش وقت من را ندارند. از زمان تنهایی و با بچه ها و دوستانم بیشتر لذت می برم.»

۴. تری هچر

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟تری هچر سال هاست که مجرد است. تری در مصاحبه ای درباره تجربیات خود صحبت کرد و گفت: «بسیاری از زنانی که طلاق می گیرند دوباره ازدواج نمی کنند. این تصمیم افسردگی به نظر می رسد، اما لازم اینطور نیست. بسیاری از زنان نه تنها به تنهایی زنده می مانند، بلکه بهتر پیشرفت می کنند.»

۵. ژانویه جونز

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟این بازیگر درباره زندگی خود گفت: «یک زندگی کامل؟ دارم زندگی میکنم. من واقعاً خوش شانس هستم و کاری را انجام می دهم که دوست دارم انجام دهم. من دوست دارم سر کار بروم، چیزی که فکر نمی‌کنم خیلی‌ها بگویند. من خانواده زیبایی دارم، تازه یک همستر جدید گرفتم. کامل تر از این؟»  وقتی از او در مورد مجرد بودن پرسیدند، او گفت: «فقط احساس نمی کنم به شریک زندگی نیاز دارم.»

۶. میندی کالینگ

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟میندی در خصوص تجرد خود در سال ۲۰۱۴ گفت: «در ۲۰ سالگی، من نه تنها دیوانه رابطه بودم، بلکه دیوانه ازدواج هم بودم. اکنون، تقریباً برعکس است. کار من آنقدر با ارزش است و آنقدر خودم محور زندگی هستم که از اینکه مجبور نیستم به خانه بروم و از کسی درباره روزش بپرسم هیجان زده هستم.»

۷. امیلیا کلارک

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» سال هاست که مجرد بوده و از آن لذت می برد. «مردم مدام از من می پرسند که در حال حاضر با چه کسی در رابطه ام و حقیقت این است که… منتظرش باشید… هیچکس. و این اشکالی ندارد. من الان دارم خیلی چیزا رو کشف میکنم. فکر می کنم به عنوان یک زن، در طبیعت ما این است که گاهی اوقات به قیمت خودمان، شخص دیگری را پرورش دهیم.»

۸. جنیفر آنیستون

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟جنیفر از مجرد بودن لذت می برد، اما یک چیز وجود دارد که او در مورد نداشتن شریک زندگی دوست ندارد. این است که دوستانش سعی می کنند او را با کسی آشنا کنند. این بازیگر در سال ۲۰۱۶ گفت:«ما با یا بدون شریک زندگی، با یا بدون فرزند کامل هستیم.»

۹. جولیان هاف

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟جولیان هاف می گوید: «پدرم به من می گفت وقتی با کسی که هستی احساس خوشحالی می کنی، نیازی به کسی دیگری نداری که جای خالی او را پر کند. بنابراین در حال حاضر، من روی کار و روحم تمرکز می کنم. راستش برایم مهم نیست که با کسی ملاقات کنم یا نه. من زندگیم را به تنهایی با دو پایم روی زمین دوست دارم.»

۱۰. سلنا گومز

کدام سلبریتی های مشهور مجرد بودن را انتخاب کرده اند؟سلنا در سال ۲۰۲۱ گفت :«فکر می‌کنم بیشتر تجربیات من در روابط نفرین شده است. من خیلی جوان بودم وقتی اولین رابطه ام را تجربه کردم، در معرض برخی چیزها قرار نگرفتم. نسبت به روابط گذشته احساسی ندارم و هرگز واقعاً در آن روابط، احساس برابری نمی کردم.»

بیشتر بخوانید:

بازیگران زن ایرانی متولد دهه های ۵۰ و ۶۰ که هنوز مجرد هستند

مجرد بودن چه فوایدی نسبت به در رابطه بودن دارد؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • امیر شهریور ۴, ۱۴۰۱

  اتفاقا همین امروز خبر اومد غرب التماس برای فرونپاشیدن و نگهداری نسل و داشتن نیروی کار التماس کل جهان رو می کرد.
  مخصوصا ایتالیا که حاضر شده شهروند بخره!!!!😐😂

  • Arman شهریور ۵, ۱۴۰۱

   ایتالیا که کلا کشور پیری هست.ولی اینا تیترهای زرد هست برای جذب مخاطب

 • Fg شهریور ۵, ۱۴۰۱

  سلنا گومز پارسال تو برنامه آشپزی گفت که آمادگی رابطه رو با مردای فرانسوی داره . شارلیز ترون هم تو فرش قرمز یه فیلم ، از مردان خواسته بود که پا پیش بزارند .

  • تهمینه شهریور ۵, ۱۴۰۱

   زیادخبرهاروجدی نگیرید.معلوم نیست کدومش حقیقته.
   بخصوص این سایتها که واس جذب مخاطب هرجور تیتری مینویسن

 • احسنت شهریور ۵, ۱۴۰۱

  عجب
  چه میکنن اروپایی ها

 • شهریور ۱۷, ۱۴۰۱

  به قول متهل‌ها بهترین کار رو کردن😂😐