ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟ درآمد او برای بازی در «راکی» و سایر فیلم ها چقدر بود؟

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟ درآمد او برای بازی در «راکی» و سایر فیلم ها چقدر بود؟

سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) بازیگر، فیلمنامه نویس، تهیه کننده و کارگردان آمریکایی و یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین قهرمانان اکشن تمام ادوار است. در این مقاله می‌خواهیم بدانیم سیلوستر استالونه برای بازی در نقش راکی و دیگر فیلم های معروفش چقدر درآمد داشته است.

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟

استالونه با راکی (Rocky) به شهرت رسید؛ فیلمی که به او کمک کرد به یکی از پردرآمدترین بازیگران اکشن دهه های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ تبدیل شود. راکی، رمبو و بی مصرف ها تنها چند نمونه از فرنچایزهای بسیار موفقی هستند که او ساخته و تولید کرده است.

فیلم های استالونه تا این لحظه بیش از ۴ میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروش داشته است. سیلوستر چندین فیلم فرنچایز عمده خود را نوشته یا تهیه کنندگی و کارگردانی کرده است؛ که برای سلبریتی های هالیوودی امری غیرمعمول محسوب می‌شود.

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟

دارایی خالص سیلوستر استالونه

ثروت خالص سیلوستر استالونه ۴۰۰ میلیون دلار برآورد شده است. استالونه تنها سه روز برای تکمیل فیلمنامه راکی فرصت داشت و استودیوهای زیادی به ایده او علاقه نشان داده بودند. استودیوی فیلمسازی یونایتد آرتیستس (United Artists) از پیشتازان این امر بود اما اصرار داشت از جیمز کان یا رابرت ردفورد به عنوان ستاره این فیلم استفاده کند.

او به‌طور مداوم به تهیه کنندگان فیلم اصرار کرد که نقشی به او بدهند و با دستمزد ناچیز ۲۳ هزار دلار برای بازی در فیلم موافقت کرد. این فیلم با بودجه یک میلیون دلاری در نهایت به ۲۲۵ میلیون دلار فروش دست یافت.

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟

سیلوستر استالونه در سال ۱۹۸۲ برای فیلم نخستین خون (First Blood) ۳.۵میلیون دلار دریافت کرد. سال بعد او ۱۰ میلیون دلار درآمد داشت که برابر با ۲۵ میلیون دلار کنونی است و برای اولین بار در فیلم زنده ماندن (Staying Alive) در نقش کارگردان و تهیه کننده ظاهر شد.

در سال ۱۹۸۴ برای بازی در فیلم الماس شیشه ای (Rhinestone) ۴میلیون دلار و دومین اعتبار تهیه کنندگی اش را کسب کرد. سال بعد ۱۲ میلیون دلار و اعتبار دیگری به عنوان تهیه کننده فیلم راکی ۴ دریافت کرد. بازی در فیلم در اوج (Over the Top) برای سیلوستر استالونه ۱۲ میلیون دلار دیگر به ارمغان آورد. او ۱۶ میلیون دلار هم برای بازی در رمبو ۳ دریافت کرد.

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟

زندان (Lock Up)، تانگو و کش (Tango & Cash)، اسکار (Oscar)، مرد خرابکار (Demolition Man)، قاضی دِرِد (Judge Dredd)، آدم کش ها (Assassins)، متخصص (The Specialist)، بی مصرف ها ۱ و ۲ (The Expendables) هرکدام ۱۵ یا ۱۶ دلار برای استالونه به ارمغان آوردند.

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟

ثروت سیلوستر استالونه چقدر است؟

روشنی روز (Daylight)، پادزهر (D-Tox) و رانده شده (Driven) به ترتیب ۱۷.۵ میلیون دلار، ۲۰ میلیون دلار و ۲۰ میلیون دلار دیگر برای استالونه به همراه داشته اند.

سیلوستر استالونه تنها از فیلم های دهه ۱۹۷۰ تا سال ۲۰۱۲ خود ۳۰۰ میلیون دلار به دست آورده است که با احتساب تورم این دوران نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار امروزی ارزش داشت.

بیشتر بخوانید:

دارایی خالص اَدل چقدر است؟ همسایگان او در عمارت مجلل بورلی هیلز چه کسانی هستند؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • مستر آرت شهریور ۱۱, ۱۴۰۱

  حلالش باشه ، چون فیلماش بی نظیره ، ن مث سریالای ایرانی لز این در میزن تو از اون درمیان و اخرشم یا عروسیه یا عزاداریه و مسخره بازی

 • علی شهریور ۱۱, ۱۴۰۱

  واقعاً حقش بود. این بزرگمرد یکی از بزرگترین آرتیست های سینما و فوق العاده دوست داشتنی است. إن شاء الله که همیشه زنده باشه و سایه اش بالای سر خانواده اش باشه و باز هم کارهای زیبا و پرهیجان از ایشان ببینیم.

 • Mohsen شهریور ۱۱, ۱۴۰۱

  جالبه
  تصویر فیلم کبرا ۱۹۸۶ هست ولی هیچ نامی ازش برده نشد!

 • علی شهریور ۱۱, ۱۴۰۱

  تو آمریکا در عرض هفتاد سال تورم سبصد رو رسوند به پونصد،اما روغن تو ایران درعرض چن دقیقه این اتفاق یا بدترش میفته،روغن نود تمنی یهو میشه پونصدوپنجاه تمن،هییییییی

 • افشین آذر ۱۳, ۱۴۰۲

  یک عمر فعالیت مستمر در سطح اول فیلم های اکشن،،،نوش جونش..