هیچ کس نمی‌داند رهبر کره شمالی امشب کجا می‌خوابد؛ راهکار کیم جونگ اون برای فرار از ترور

هیچ کس نمی‌داند رهبر کره شمالی امشب کجا می‌خوابد؛ راهکار کیم جونگ اون برای فرار از ترور

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، قصد دارد هشت عمارت بسازد تا از ترور احتمالی فرار کند. او در تلاش است کاری کند تروریست ها ندانند به کجا حمله کنند تا او و خانواده اش را پیدا کنند.

بر اساس یک تحقیق جدید، ترس کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، از ترور شدن باعث شده است که او هشت عمارت مجلل جدید در شهر ممنوعه خود بسازد تا تروریست ها متوجه نشوند امشب کجا می خوابد.

کره شمالی در سال جاری تعداد آزمایش های موشکی خود را بیشتر کرد. او در بحبوحه تحریم‌های سازمان ملل و ادامه تنش با ایالات متحده، رهبر این کشور نشانه هایی از پارانویا از خود نشان داده است. او فکر می کند مورد هدف حمله دشمنان قرار خواهد گرفت. ترس او از سرنگونی شامل اعدام سایر شخصیت‌های سیاسی و اعضای خانواده‌اش نیز بوده است.

عمارت هایی مخفی

به تازگی گزارشی از North Korea Leadership Watch منتشر شده است که تصاویر ماهواره ای خاصی را نشان می دهد. طبق این تصاویر، کار ساخت و ساز در منطقه VIP مرکز پیونگ یانگ که به “شهر ممنوعه” کیم معروف است، در حال اجرا است؛ محلی که او و سران رژیم در آنجا زندگی می کنند.

اعتقاد بر این است که ساختمان‌های جدید عمارت‌هایی برای اقامت مخفی رهبر خواهند بود و حمله تروریستی و سوء قصد به جان کیم جونگ اون را سخت‌تر می‌کنند.

در مورد یکی از سایت‌های ساختمانی باید گفت با توجه به اندازه زمین و زیربنای ساخت و ساز، این احتمال وجود دارد که این پروژه یک اقامتگاه بزرگ یا یک سالن ضیافت/سرگرمی باشد.

احساس می شود این ساختمان های جدید برای گیج کردن کشورهای خارجی استفاده می شود که ممکن است به دنبال کشتن او باشند.

طبق گزارش های منتشر شده، این حمله نه از داخل بلکه از جانب خارج از کشور خواهد بود. بنابراین، انتظار می رود دشمنان بخواهند رهبری کره شمالی را در کنار فرماندهی و کنترل بر دارایی های نظامی آن هدف قرار دهند. مهم‌ترین فعالیت حدود ده سال پیش، زمانی رخ داد که نیروهای کره‌جنوبی چنین حمله‌ای را شبیه‌سازی کردند و همین کار پیونگ‌یانگ را حسابی در سردرگمی فرو برد.

بازی موش و گربه رهبر کره شمالی

ساخت این اقامتگاه ها دور جدیدی از بازی موش و گربه چنددهه است که نشان می دهد رهبر کره شمالی از دید نماهای ماهواره‌ای و محل اختفای خود دوری می‌کند.

این مخفی بازی، گاهی اوقات شامل سفرهای صبح زود، تسهیلات زیرزمینی یا موتورسیکلت های فریبنده می شود. اگر فکر می کنید او در یک خانه است، اشتباه می کنید! بهتر است دوباره حدس بزنید، ممکن است در خانه دیگری باشد.

با این حال، گزینه‌های جایگزین دیگری نیز وجود دارد و عمارت‌های جدید می‌تواند برای سایر اعضای خانواده یا اعضای مورد علاقه در رژیم او باشد.

طبق آنچه در این گزارش نوشته شده است، کیم جونگ اون حدود ۱۳ مجتمع مسکونی در سراسر کره شمالی دارد. این مجتمع ها محل سکونت او و خانواده اش و امکانات تفریحی و غذاخوری است.

یک سری مهمانسرا نیز وجود دارد که افراد دیگر خانواده و نزدیکان در آن زندگی می کنند. وقتی به تصاویری از این دست نگاه می کنیم و خانه های مجلل او را می بینیم، متوجه خواهیم شد که جمعیت بسیار محدودی از افراد هستند که در آنها زندگی می کنند.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

چاقی دوباره کیم جونگ اون بعد از مدتی لاغری؛ رهبر کره شمالی در حال سیگار کشیدن!

رئیس جمهور جدید کره جنوبی می‌خواهد کیم جونگ اون را ادب کند!

چرا تحمل دوری از دیکتاتوری «کیم جونگ اون» برای برخی فراری‌های کره شمالی دشوار است؟

کیم جونگ اون در نمایشگاه تسلیحات نظامی به امریکا هشدار داد

منبع: mirror
بدون نظر

ورود