نسخه مفهومی خودرو لینکلن مدل L100 با طراحی خیره‌کننده و تکنولوژی خودران + ویدیو

نسخه مفهومی خودرو لینکلن مدل L100 با طراحی خیره‌کننده و تکنولوژی خودران + ویدیو

برند لوکس لینکلن از یک خودروی کانسپت بسیار زیبا و مدرن در گردهمایی پبل بیچ امسال در ۱۸ آگوست رونمایی کرد. در میان انبوه خودروهای خاص که امسال در نمایشگاه پبل بیچ به معرض نمایش درآمده، کانسپت برند لینکلن را نمی‌­توان نادیده گرفت. این شرکت گفت که مدل L100، با ظاهری به روز شده، به مدل کلاسیک ۱۹۲۲ خود ادای احترام می کند.کانسپت لینکلن مدل L100 چه ویژگی هایی دارد؟بیل فورد، مدیر اجرایی شرکت خودروسازی فورد، شرکت مادر لینکلن گفت: «لینکلن یکی از ماندگارترین و شیک‌ترین برندهای خودرو در جهان از بسیاری جهات بوده است. این دستگاه با طراحی عالی، آلایندگی صفر و تجربیات مبتنی بر فناوری تعریف شده است. لینکلن همیشه برای من و خانواده ام خاص بوده است، به خصوص پدر و پدربزرگم. اگر یک راز برای ماندگاری لینکلن وجود داشته باشد، آن توانایی این برند برای متعادل کردن ارزش‌های اصیل خود با میل به نوآوری و خلق آینده است.»

طراحی شیک مدل L100 آیرودینامیک است و فضای قابل تغییر آن به کاربران این خودرو اجازه می دهد تا به راحتی استراحت کنند. به گفته سازنده این مدل، این خودروی خودران با تجربه رانندگی هوشمند و نوآوری های مبتنی بر نرم افزار همراه است.کانسپت لینکلن مدل L100 چه ویژگی هایی دارد؟فضای قابل تغییر طراحی آیرودینامیک به مدل L100 اجازه می دهد تا ارتباط انسانی در اتاق آن ایجاد شود. جوی فالوتیکو، رئیس لینکلن، گفت: «ما در یک لحظه خاص از تاریخ خود هستیم. در طول ۱۰۰ سال گذشته، لینکلن پیشگام نوآوری های متعددی بوده است و مرزهای طراحی را که نام تجاری ما را آنطور که امروز می شناسیم و دوستش داریم تعریف می کند، جابجا کرده است. با مدل L100 Concept، ما دوباره تصور می کنیم که لینکلن برای مشتریان آینده ما چگونه خواهد بود و ما را برای تعریف فصل بعدی داستان لینکلن به پیش می راند.»کانسپت لینکلن مدل L100 چه ویژگی هایی دارد؟

کانسپت لینکلن مدل L100 چه ویژگی هایی دارد؟بر خلاف نظرات خوش بینانه دست اندرکاران این طراحی، تعدادی از کاربران توییتر به این مدل واکنش های خوشایندی نشان ندادند. یک نفر در واکنش به توییت رسمی لینکلن در مورد کانسپت مدل L100 نوشت: «هرگز اتفاق نخواهد افتاد».

شخص دیگری نوشت: «چقدر پول برای این مفهومی که هرگز خط تولید را نخواهد دید هزینه کرده اید؟»

یکی دیگر از کاربران گفت: «موافق نیستم… بی‌معنی است».

شخص دیگری اضافه کرد: «رندر طرح یک خودروی مفهومی که آنها هرگز نخواهند ساخت.»

یکی دیگر نوشت: «تا زمانی که ماشین‌ها از روی زمین بلند نشوند، تحت تأثیر قرار نمی‌گیرم».

حتی یکی از کاربران از لینکلن پرسید: «آیا این به این معنی است که قرار است شما دوباره ماشین تولید کنید؟»

صفحه توییتر لینکلن پاسخ داد: «سلام! در حال حاضر برنامه ای برای معرفی مجدد یک خودروی جدید به خط تولید خود نداریم، لینکلن مدل L100 یک مفهوم رویایی است که تفکر طراحی ما را برای آینده به نمایش می گذارد و بستری را برای بازخورد در اختیار ما قرار می دهد.»

بیشتر بخوانید:

امگا ۲۰۴۰؛ یک خودروی مفهومی برقی مخصوص آفرود در دنیای پسا آخرالزمانی

آینده آفرود اینجاست: خودروی آفرود برقی The Huntress با چرخ‌های پیچنده

منبع: The Sun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود