جزئیات سرقت مسلحانه و خشن از خانه پیر امریک اوبامیانگ ستاره بارسلونا

جزئیات سرقت مسلحانه و خشن از خانه پیر امریک اوبامیانگ ستاره بارسلونا

سارقان نقابدار در ساعات اولیه بامداد امروز، دوشنبه، برای سرقت به خانه پیر امریک اوبامیانگ (Pierre-Emerick Aubameyang) مهاجم تیم بارسلونا وارد شده و به او و برخی از اعضای خانواده‌اش حمله کردند.

این سرقت حوالی ساعت یک بامداد از خانه این فوتبالیست در شهر کاستیدفلس و زمانی اتفاق افتاد که این فوتبالیست و خانواده اش در منزل بودند.

به گزارش روزنامه اسپانیایی زبان El Pais مهاجمان که حداقل چهار نفر بودند از طریق باغ وارد خانه شده و پس از ورود به خانه او را با سلاح گرم و میله آهنی تهدید کرده و مورد ضرب و شتم قرار دادند. آنها همسر این بازیکن را نیز تهدید کردند. به گفته شاهدان آنها تا زمانی که خانواده اوبامیانگ گاوصندوق موجود در خانه را باز کنند به این کار ادامه دادند و بعد با یک آئودی ای۳ سفیدرنگ از محل متواری شدند.

گفته می‌شود آلیشا بیهاگ، همسر این فوتبالیست که بیش از ۱۰ سال است با او ازدواج کرده پلیس کاتالان را خبر کرده و مقامات همچنان در تلاش برای شناسایی مهاجمین و یافتن آنها هستند. همچنین گفته می‌شود حال جسمی این بازیکن فوتبال خوب است. این زوج دو فرزند ۱۱ و ۶ ساله دارند که هنوز مشخص نیست در زمان این حمله در خانه بوده‌اند یا خیر.

اوبامیانگ به رانندگی خودروهای اسپرت پر زرق و برق و نشان دادن جواهرات و وسایل برند خود مشهور است.

در روزهای اخیر، اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی اوبامیانگ از بارسلونا و انتقال او به لیگ برتر و تیم‌هایی چون مچستریونایتد و چلسی مطرح شده و ممکن است این حادثه تلخ، ستاره گابنی را به رفتن از این باشگاه بعد از تنها چند ماه مصمم کند.

سایر فوتبالیست هایی که از خانه آنها سرقت شده

اوبامیانگ تنها بازیکنی نیست که در چند وقت اخیر خانه اش مورد سرقت قرار گرفته است. این اتفاق در اوایل این فصل برای سامو کاستیخو (Samu Castillejo)، بازیکن اسپانیایی که برای باشگاه والنسیا بازی می‌کند نیز رخ داد. تنها تفاوت ماجرا اینجا بود که در زمان این دزدی، کاستیخو و خانواده‌اش در خانه نبودند و برای اولین بازی این بازیکن برای والنسیا به ورزشگاه مستایا رفته بودند.

سارقان اکثرا عادت دارند زمانی که فوتبالیست ها در خانه هایشان نیستند یا برای بازی در مسابقه رفته‌اند به خانه آنها دستبرد بزنند؛ همان‌طور که در مورد کاستیخو اتفاق افتاد. به همین دلیل است که والنسیا به بازیکنان خود توصیه می‌کند که امنیت خود و منزلشان را تقویت کنند و در هنگام حضور در مسابقات اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهند.

در سال ۲۰۱۸ نیز سه ستاره بارسلونا، فیلیپه کوتینیو، پیکه و جوردی آلبا نیز هدف سارقان قرار گرفتند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود