شاهزاده هری چقدر ثروت دارد؟

شاهزاده هری چقدر ثروت دارد؟

شاهزاده هری در ۱۵ سپتامبر ۱۹۸۸ با نام هنری چارلز آلبرت دیوید، در لندن متولد شد و پدر و مادرش شاهزاده چارلز و پرنسس فقید دایانا هستند. او نوه ملکه الیزابت دوم است. برادر بزرگترش ویلیام پس از مرگ مادربزرگ و پدرش تاج و تخت را به ارث خواهد برد.ثروت شاهزاده هری چقدر است؟شاهزاده هری تا ۲۵ سالگی خود ثروتی معادل ۳۰ میلیون دلار به دست آورد. صندوق امانی که مادرش قبل از مرگش ایجاد کرده بود موظف بود به محض رسیدن ویلیام و هری به این سن، این مبلغ را به عنوان ارث در اختیار فرزندانش قرار دهد. این پول از توافق طلاق پرنسس دایانا با پرنس چارلز به دست آمد که ۲۴ میلیون دلار به او پرداخت کرد.ثروت شاهزاده هری چقدر است؟در سال ۲۰۱۸، شاهزاده هری با مگان مارکل ازدواج کرد و تصمیم گرفت خانواده سلطنتی را در سال ۲۰۲۰ ترک کند، این زوج از آن زمان صاحب فرزندانی شدند و همچنین قراردادهای پرسودی امضا کردند.

قراردادهای تولید شاهزاده هری و مگان مارکل

ثروت شاهزاده هری چقدر است؟از زمان ترک خانواده سلطنتی چند سال پیش، شاهزاده هری قراردادهای تولیدی را با چندین شرکت مانند اسپاتیفای و نتفلیکس امضا کرد و همچنین موافقت کرد که یک سریال سلامت روان در کنار اپرا وینفری تولید کند که در +Apple TV در دسترس است.ثروت شاهزاده هری چقدر است؟این زوج پس از کناره گیری از خانواده سلطنتی خواستند که به دنبال استقلال مالی خود باشند. از آن زمان با نتفلیکس قرارداد تولیدی پنج ساله به ارزش حداقل ۱۰۰ میلیون دلار به علاوه یک قرارداد سه ساله پادکست با اسپاتیفای به ارزش ۱۸ میلیون دلار امضا کردند. ارزش معاملاتی که شاهزاده هری و مگان مارکل انجام داده اند ۱۲۰ میلیون دلار است. این زوج در آگوست ۲۰۲۰ خانه ای ۱۴.۷ میلیون دلاری در مونتسیتو، کالیفرنیا خریدند.
ثروت شاهزاده هری چقدر است؟

ثروت شاهزاده هری چقدر است؟شاهزاده هری حدود ۶۰ میلیون دلار دارایی خالص همراه با ثروت همسرش دارد و پسرش آرچی در حال حاضر هفتمین نفر در صف تاج و تخت بریتانیا است. ثروت مارکل قبل از ازدواج، حدود ۵ میلیون دلار در مقایسه با ۲۰ میلیون دلار همسرش بود.

بیشتر بخوانید:

ادریس البا دی جی عروسی پرنس هری و مگان مارکل بود!

مگان مارکل و پرنس هری ۱۱ شرکت در یک بهشت مالیاتی تأسیس کرده اند

منبع: marca
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود