ازدواج عاشقانه زن روسی با «بدترین قاتل زنجیره ای جهان» علیرغم ۴۰ سال اختلاف سنی

ازدواج عاشقانه زن روسی با «بدترین قاتل زنجیره ای جهان» علیرغم ۴۰ سال اختلاف سنی

زنی روسی در ۲۳ سالگی با مردی اوکراینی در سن ۶۰ سالگی ازدواج کرد. اما این همه ماجرا نبود، آن مرد «بدترین قاتل زنجیره ای جهان» نام داشت. النا بولکین گفته است که به جنایات شوهرش، سرگئی تکاچ، اهمیتی نمی دهد.بدترین قاتل زنجیره ای جهان کیست؟اعتقاد بر این است که سرگئی تکاچ بیش از ۱۰۰ زن را بین سالهای ۱۹۸۴ و ۲۰۰۵ به قتل رسانده باشد که یکی از آنها تنها ۸ سال داشته است. او از قدرت خود به عنوان افسر پلیس برای پوشش جنایات هولناکش استفاده می کرد. سرگئی تکاچ پس از تجاوز به زنان آنها را خفه می کرد و حتی اجساد مرده آنها را مورد آزار جنسی قرار داد. تکاچ بیش از دو دهه در خیابان های اوکراین وحشت آفرید تا اینکه سرانجام در سال ۲۰۰۵، پس از شرکت در مراسم تشییع جنازه قربانی خود به دام افتاد.بدترین قاتل زنجیره ای جهان کیست؟همسر او، النا بولکینا، فاش کرد که به جنایات شوهرش اهمیتی نمی دهد و پشت میله های زندان عاشق «بدترین قاتل زنجیره ای جهان» شده و اعتراف کرد که در زمانی که او در زندانی در شمال غربی اوکراین بود، به اخلاق خوب او وابسته شد. اخلاق خوب تکاچ به سه مرد بی گناهی که به اشتباه به خاطر جنایات او محکوم شده بودند، تسری پیدا نکرد. یکی از آنها پس از متهم شدن به قتل دخترش خود را در زندان کشت.بدترین قاتل زنجیره ای جهان کیست؟آنها در سال ۲۰۱۵ زمانی که النا تنها ۲۳ سال داشت و همسرش ۴۰ سال بزرگتر بودند، ازدواج کردند. به این زوج اجازه داده شد که هر دو ماه یکبار یک ملاقات سه روزه زناشویی داشته باشند که به آنها اجازه می‌داد پشت میله‌های زندان بچه دار شوند. الیزاوتا در اواخر سال ۲۰۱۶ به دنیا آمد.بدترین قاتل زنجیره ای جهان کیست؟النا توضیح داد: «من این بچه را می‌خواستم و او هم این بچه را می‌خواست، اما او (بچه) در روسیه به دنیا آمد و پدر و مادرم و مسئولان اجازه نمی‌دهند او را به این کشور بیاورم.» گفته می شود که والدین وحشت زده النا از دادگاه درخواست کرده اند تا او را از حقوق والدینی الیزاوتا سلب کنند.بدترین قاتل زنجیره ای جهان کیست؟النا گفت: «اگر مجبور بودم با همسران قبلی او سر و کار داشته باشم، آنها دیگر روی زمین راه نمی‌رفتند. به کسی اجازه نمی‌دادم تا یک مایلی او پیدایش شود. من زن بسیار حسودی هستم.»بدترین قاتل زنجیره ای جهان کیست؟اما داستان عشق عجیب و غریب این زوج در سال ۲۰۱۸ پیچیدگی چشمگیری داشت، زیرا این قاتل سریالی بدنام از قلب شکسته درگذشت. مقامات زندان اظهار داشتند که این مرد ۶۶ ساله از این واقعیت که همسر جوانش به طور ناگهانی ملاقات با او را متوقف کرده بود، سکته کرد.بدترین قاتل زنجیره ای جهان کیست؟تکاچ، که اعتیاد به الکل را عامل جنایات خود می‌دانست، گفته بود که تنها انگیزه او برای ادامه زندگی، عشق به دختر و همسرش بوده است. او در یک قبر بی نام و نشان در گورستانی در ژیتومیر که به بی خانمان ها و افرادی که قابل شناسایی نیستند در آنجا دفن می شوند، به خاک سپرده شد.بدترین قاتل زنجیره ای جهان کیست؟ناپدید شدن عجیب النا زمانی رخ داد که او در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی VK که اکنون حذف شده است نوشت: «دولت مخفی جهانی، ایلومیناتی و صهیونیست ها به دنبال اطلاعات شخصی من هستند. من پنهان می شوم.»

او اکنون با دختر شش ساله خود در مسکو زندگی می کند و نام خانوادگی خود را تغییر داده است. گزارش شده است که او پس از مرگ شوهرش به دیدار او نرفته، اما از آن زمان رابطه خود را با والدینش بازسازی کرده است.

بیشتر بخوانید:

کشته شدن قاتل سریالی کودکان معروف به «خون آشام» در کنیا توسط مردم محلی

چارلز سوبراج ؛ قاتل سریالی و رزمی‌کار ملقب به «ابلیس» که از پشت میله‌ها نیز زنان را افسون می‌کند

منبع: The Sun
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۶ نظر

ورود

 • امیر شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

  تیتر و مقاله به کل اشتباهند!
  بدترین قاتل زنجیره دنیا اونیه که رکورد بیشترین کشتار جهان در یک ثانیه رو داره…
  بدترین قاتل زنجیره ای جهان اونیه که توی ۷۰ سال توی ۳۳ تا کشور قتل عام راه انداخته…
  بدترین قاتل زنجیره ای مولتی ورس اونیه که حتی به بچه های خودش هم رحم نکرده و توی نیم قرن ۶۰ میلیون کودک خودش رو کشته…
  بدترین قاتل زنجیره ای جهان کسیه که تفریحی دو تا بمب اتم پرت کرد روی سر مردم یک کشور.
  بدترین قاتل زنجیره ای جهان، مستکبر ترین مستکبران، وحشی ترین دده ها، بی شرف ترین بی شعور ها، کسی نیست جز…

  • حامد شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

   حال بهم زن مضحک
   یه مشت بچه سال شستشوی مغزی شده بخاطر دوتا ساندیس شرف و انسانیتتون رو به باد دادین

   • امیر شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

    خبر داری که فمینیسم نازیسم کمونیسم فاشیسم و… همه از مدرنیته ی روشن فکرانه ی غربی ایجاد شده اند یا اینقدر بی سوادی که نمی دونی؟
    داداش ساندیس دوست نداری اکی؛
    چرا کمپوت آلبانی می زنی تو رگ؟
    چرا فشاری میشی اصلا؟
    بعد اگه یه کلمه حرف هام اشتباهه اشتباهم رو بگو ضایع شم دیگه؟
    شاید چون هیچ حرفی نداری هیت می کنی؟

  • رامتین شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

   خاک بر سر ماله کشت! کاش گیر این مردک میفتادی تا حالت جا بیاد بیشرف! برو سلام فرمانده بخون جوجه سایبری! بدجوری سوختی که طرف روس بوده و خواستی وفاداریت به عالیجناب پوتین ابراز کنی!

   • بماند... شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

    برادر من .. این‌ها بیشتر از این‌‌که، از این‌طور خبرها و فکت‌ها به‌سوزش بیوفتن؛ از مقاومت و استقامت مدافعان اوکراینی به‌سرحد سوزش و دیوانگی رسیدن.

   • امیر شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

    اتفاقا من ماله کش اوکراینی ام! چون طرف اصالتا اوکراینی بوده! مگه اینکه اوکراینی ها رو روس بدونیم؟😐
    شما بیشتر علاقه داره اوکراین مال روس باشه!
    در ضمن فشار بیش از حد پیری زودرس میاره!
    کمپوت آلبانی بخور پاداکسیدان هاش زیادی جوون می کنه!