مارک زاکربرگ ویدئویی از مبارزه خود با مبارز حرفه ای UFC منتشر کرد + ویدیو

مارک زاکربرگ ویدئویی از مبارزه خود با مبارز حرفه ای UFC منتشر کرد + ویدیو

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا (Meta)، ویدیویی از خود با هنرمند رزمی ترکیبی خای وو (Khai Wu) قبل از اولین بازی این مبارز در UFC در روز شنبه در مقابل جاشوا دیلون به اشتراک گذاشت. مارک زاکربرگ این ویدئو را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. این ویدیو در حالی که زاکربرگ محافظ های آموزشی مبارزه را به تن داشت، با نشان دادن دو مشت و یک لگد از جانب او در یک استودیو شروع شد.فیلم مبارزه مارک زاکربرگ با قهرمان UFC سپس آن دو در حال دست و پنجه نرم کردن با هم روی زمین دیده می شوند. وقتی زاکربرگ از روی وو غلت می زند و بالای سر او می رود، وو فریاد می زند: «خوبه!»فیلم مبارزه مارک زاکربرگ با قهرمان UFC ویدیو مبارزه مارک زاکربرگ تا شنبه شب بیش از ۲۰۰,۰۰۰ لایک به دست آورد، به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و از سوی علاقه مندان مبارزات رزمی مورد حمایت قرار گرفت. جو روگان زیر این پس نوشت: «این عالی است! من خیلی خوشحالم که این را می بینم. آموزش خیلی جدی ای به نظر می رسد!»فیلم مبارزه مارک زاکربرگ با قهرمان UFC زاکربرگ اخیراً در پادکست «تجربیات جو روگان» (The Joe Rogan Experience) حضور یافت و عشق خود را به هنرهای رزمی ترکیبی برای روگان آشکار کرد. زاکربرگ در این پادکست گفت: «به عنوان مثال، من واقعاً دوست دارم UFC را تماشا کنم، اما انجام این ورزش را نیز دوست دارم.» او توضیح داد که مبارزه برای او واقعا مهم است و به حفظ سطح انرژی و تمرکز او کمک می کند.فیلم مبارزه مارک زاکربرگ با قهرمان UFC کانر مک گرگور قهرمان سابق UFC نیز در مورد این پست نظر داد و نوشت: «عالیه مارک!»

برناردو فاریا، مبارز جیو جیتسو برزیلی اظهار داشت: «شگفت‌انگیز است!!! نیم گارد، میله بازو، مثلث! خیلی باحاله!»فیلم مبارزه مارک زاکربرگ با قهرمان UFC اما برخی از کاربران نسبت به بنیانگذار فیس بوک در مورد مبارزه مارک زاکربرگ کمتر مهربان بودند و گفتند که وو به او آسان می گیرد. یکی از کامنت‌گذاران به شوخی گفت: «وو نمی‌خواهد زاک را بزند و حساب کاربریش را از دست بدهد». دیگری از او خواست تا با رئیس آمازون جف بزوس وارد رینگ شود. کاربر دیگری به شوخی تهدید کرد که او را به مبارزه ای برای لغو ممنوعیت حساب تجاری خود دعوت می کند.فیلم مبارزه مارک زاکربرگ با قهرمان UFC دیگران متعجب بودند که آیا اشتیاق تازه فاش شده زاک به محصولات شرکت او نیز تبدیل می شود و پرسیدند که آیا این بدان معناست که کاربران می توانند در متاورس مبارزه کنند.

مدیر عامل متا اخیراً با انتقادهایی در مورد کیفیت سرمایه گذاری های جدید واقعیت مجازی متا مواجه شده است و برخی اشاره می کنند که کیفیت آن ضعیف به نظر می رسد.فیلم مبارزه مارک زاکربرگ با قهرمان UFC او آواتار اولیه خود را در مقابل یک برج ایفل متحرک به اشتراک گذاشت و به طور کلی مورد تمسخر اینترنت قرار گرفت و بسیاری آن را با گرافیک بازی های چند دهه ای نینتندو مقایسه کردند. زاکربرگ از آن زمان نسخه به روز شده ای را به اشتراک گذاشته و اذعان کرده است که گرافیک متاورس نشان داده شده ابتدایی است.

بیشتر بخوانید:

موج سواری مارک زاکربرگ در تولد ۳۷ سالگی‌اش

تیزر تبلیغاتی متاورس با حضور خابی لیم و مارک زاکربرگ + ویدیو

منبع: daily mail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود