افزایش نگرانی ها از سلامتی کارا دلوین؛ نشئگی واضح و رفتن به فرودگاه با جوراب + ویدیو

افزایش نگرانی ها از سلامتی کارا دلوین؛ نشئگی واضح و رفتن به فرودگاه با جوراب + ویدیو

عکس‌های جدیدی از کارا دلوین ۳۰ ساله هنگام ورود به فرودگاه ون نویس در لس آنجلس شد منتشر شد که نگرانی هایی را درمورد سلامتی خود ایجاد کره است. در این تصاویر به نظر می رسد که او قادر به کنترل حرکات بدن خود نیست؛ گوشی خود را به زمین می اندازد و سرگردان راه می رود و گویی قادر به توقف نیست. این تصاویر یک هفته پس از عکسی که او را با چشم‌های گود رفته و حلقه‌های تیره دور چشم‌هایش در حالی که تنها در ماشین نشسته بود و نوعی پیپ را می کشید، منتشر شد.علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ او قبل از رسیدن به فرودگاه، پاهای خود را از وسیله نقلیه بیرون آورده بود. او برای پرواز دو ساعت تاخیر داشت. دستیار او سگ دلوین و کلاه حصیریش را در حالی که آن دو به سمت جت شخصی جی زی پوما می رفتند، در دست داشت.علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟

علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ وسایل کارا دلوین در حالی که او با سگش آلفی سوار می شد در هواپیما بارگیری شد. دلوین حدود ۴۵ دقیقه قبل از پیاده شدن در هواپیما بود و مشخص نیست که آیا از او خواسته شده که هواپیما را ترک کند یا خیر. دلوین در حالی که در حال سیگار کشیدن بود، روی آسفالت رفت و آمد می کرد و تمام مدت عصبانی به نظر می رسید.علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟

علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ یکی از اعضای گارد او با کارکنان فرودگاه صحبت کرد. سرانجام، چمدان های دلوین از هواپیما خارج شد و دوباره در خودروی شاسی بلند او قرار داده شد. او سپس فرودگاه را به روشی مشابه نحوه ورودش ترک کرد.علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ اخیراً، دلوین مدتی را در جشنواره Burning Man گذراند. او در این مراسم که در صحرا برگزار می شود، غذا نمی خورد یا دوش نمی گرفت. دوستانش از برخی رفتارهای پریشان او نگران هستند، اما او افراد خوبی را در کنار خود دارد. خواهرش در جشنواره با او بود.علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ تنها چند هفته قبل از انتشار این عکس‌ها، این مدل تولد ۳۰ سالگی خود را در یک قایق بادبانی با دوستانش جشن گرفت. اندام برنزه او پر از کبودی و پسوریازیس بود که در مواقع استرس از آن رنج می برد. دوستی که در این تولد با او بود می‌گوید: «او در آنجا خیلی به هم ریخته بود، اما خودش می‌گوید که خوب است، از ۳۰ سالگی و داشتن اوقات خوش خوب است. او فکر می‌کند که عکس‌هایش خنده‌دار هستند و فکر نمی‌کند در زندگی‌اش مشکلی وجود داشته باشد.»علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ کارا دارای اختلال کم توجهی بیش فعالی (ADHD) است که ممکن است دلیل این رفتار ظاهراً عصبی باشد، اما این ترس وجود دارد که اوضاع او بدتر شود.علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟

علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟

علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳، کارا دلوین به دختر جدید مد تبدیل شد. او در سن ۲۰ سالگی، با ابروهای پرپشت متمایز و شخصیت عجیب و غریبش، یک ستاره برجسته بود. در مجموع، او ۱۵ بار روی جلد مجله Vogue بوده است. او کارهای تجاری پردرآمدتری را برای برندهای معروف انجام داده است. کارا در حال حاضر سفیر دیور و پوما است و ظاهراً بیش از ۵۷.۴۲ میلیون دلار از مدلینگ درآمد داشته است.علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ اما او گفت: «چند سال بعد، متوجه شدم که مدلینگ از نظر جسمی یا عاطفی برای من خوب نیست و باید چیزهای مختلفی را امتحان کنم. پول همه چیز نیست. به نقطه‌ای می‌رسی که می‌گویی: من پول درآوردم، اما عمیقاً ناراضی و تنها هستم.»علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ او در مصاحبه دیگری گفت: «مدلینگ راضی کننده نیست. مخصوصاً وقتی که در بسیاری از مواقع صدایتان به گوش نمی رسد. همیشه دوست داشتم بازیگر شوم. این چیزی بود که همیشه از کودکی می دانستم.»علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟

علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟

علت رفتار عجیب و غریب کارا دلوین چیست؟ وقتی کارا در تصویر مشهوری در حال انداختن چیزی شبیه به یک بسته کوکائین دیده شده بود، ترتیبی داده شد که او یک ماه استراحت کند تا بهبود یابد. ممکن است او دوباره به چنین استراحتی نیاز داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

زیباترین زنان جهان از نظر علمی چه کسانی هستند؟

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • Fg شهریور ۱۶, ۱۴۰۱

  داره جلب توجه می‌کنه تا تو یه فیلم نقش بگیره. حالش از همه ما بهتره خیالتون راحت .

 • Fg شهریور ۱۶, ۱۴۰۱

  داره جلب توجه می‌کنه تا تو یه فیلم نقش بگیره. ف حالش از همه ما بهتره خیالتون راحت .

  • N. شهریور ۲۴, ۱۴۰۱

   یارو ۴۲ میلیون فالور داره… پردرآمد ترین سوپرمدل سال بوده. تو همون ایام قرنطینه کرونا روزی چند میلیارد به جیب زده…جدیدا هم فیلم بازی کرده. الان به نظرت نیاز به جلب توجه داره؟!

  • Fiona شهریور ۳۱, ۱۴۰۱

   شیطونکا احاطش کردن….روابط جنسی ازادپول شهرت…. و درنهایت این

 • راسگو شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

  شما که با مشکلاتت در گیری یه مدلی هسیت اونی که پولدار یه سری مشکل دار ه وقتی همچی تست کنی دیگه هیچی نداری تست کنی همچی تکراری میشه اونم یه جوور فشارر دارهههه