واکنش کریستیانو رونالدو به درگذشت ملکه الیزابت دوم؛ «فقدان او غیرقابل جبران است»

واکنش کریستیانو رونالدو به درگذشت ملکه الیزابت دوم؛ «فقدان او غیرقابل جبران است»

کریستیانو رونالدو در پیامی احساسی به ملکه الیزابت ادای احترام کرده و با تسلیت گرفتن مرگ وی، ملکه الیزابت را «غیرقابل جبران» نامیده است. از زمان اعلام مرگ ملکه انگلیس در ساعت ۶:۳۰ عصر روز پنج شنبه به وقت محلی توسط کاخ باکینگهام، بسیاری از سراسر جهان به خاندان سلطنتی بریتانیا تسلیت گفتند و کریستیانو رونالدو ، ستاره تیم فوتبال منچستر یونایتد که دومین دوره حضورش در اولدترافورد را تجربه می کند نیز در پیامی که در حساب شبکه اجتماعی اش منتشر شد، نسبت به مرگ ملکه الیزابت واکنش نشان داد.

واکنش کریستیانو رونالدو به مرگ ملکه الیزابت دوم

رونالدو در واکنش به درگذشت ملکه الیزابت نوشت: «هفت سال از دوران حرفه ای من با بازی در لیگ برتر سپری شده است که باعث می شود این هشتمین فصل زندگی من در انگلیس باشد. در تمام این سال ها، همیشه عشق بی پایانم به بریتانیا به خاطر ملکه اش را حس کرده ام و اینکه علیاحضرت چه اندازه مهم بود و برای همیشه برای مردم بریتانیا مهم خواهد بود. به یاد او ادای احترامی می کنم و در سوگواری این فقدان غیرقابل جبران با مردم این کشور شریک هستم، کشوری که یاد گرفته ام آن را خانه ام بنامم. فکر و دعای من با خاندان سلطنتی است».

واکنش کریستیانو رونالدو به مرگ ملکه الیزابت دوم

رونالدو در مسابقه لیگ اروپای تیم منچستر یونایتد برابر رئال سوسیداد در ترکیب اصلی قرار داشت، مسابقه ای که تنها چند ساعت پس از تایید خبر مرگ ملکه الیزابت دوم برگزار شد. یوفا تصمیم گرفت این مسابقه برگزار شود زیرا از پیش تعداد زیادی از طرفداران دو تیم به اولدترافورد رفته بودند و برخی حتی سر جاهایشان در داخل استادیوم نشسته بودند. پیش از شروع مسابقه یک دقیقه سکوت به نشانه احترام به ملکه انجام شد و بازیکنان نیز بازوبندهای سیاه به نشانه احترام به ملکه به بازوهایشان بسته بود، کسی که بیش از ۷۰ سال رهبری کشورش را بر عهده داشت. با این وجود بازی های لیگ برتر فوتبال انگلیس در هفته جاری و سوپرلیگ فوتبال زنان این کشور یک هفته به تعویق افتاد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود