ابری در آسمان که انگلیسی ها را به یاد تصویر ملکه جوان سوار بر اسب محبوبش انداخت

ابری در آسمان که انگلیسی ها را به یاد تصویر ملکه جوان سوار بر اسب محبوبش انداخت

از زمان مرگ ملکه الیزابت دوم، ساکنان سلطنت دوست بریتانیا نشانه هایی در آسمان می‌بینند که به طرز عجیبی‌ آنها را به ملکه تازه درگذشته خود نسبت می‌دهند.

در آخرین مورد یک مرد عکسی از آسمان ومبلی گرفته که در آن فرم ابرها او و خیلی های دیگر را به یاد عکسی از جوانی ملکه بریتانیا می اندازد که سوار بر اسب است.

از رنگین کمان دوقلویی که روز تشییع جنازه و زمان اعلام مرگ ملکه بر فراز کاخ باکینگهام شکل گرفت تا تابیدن نور بر تابوت ملکه که خیلی ها آن را نشانه ای از باز شدن درهای بهشت برای بردن او توصیف کردند، همگی نشان‌دهنده حال و هوای عجیب و غریب بعضی از ساکنان این کشور است.

ابرهای آسمان لندن یادآور تصویر ملکه جوان سوار بر اسب

و حالا یک سلطنت‌دوست ابری را در آسمان با دوربینش شکار کرده که آنها را به یاد عکسی از جوانی ملکه می‌اندازد که سوار بر یکی از اسب‌های محبوبش است.

این تصویر که روز یکشنبه در ومبلی در شمال غرب لندن ثبت شده،‌ برای انگلیسی ها نمایانگر عکس های الیزاب جوان در لباس نظامی و در حال سوارکاری است. چندین عکس هم از ابرهایی منتشر شده که آنها را به یاد ملکه در کلاه خاص خودش می‌اندازد.

ابرهای آسمان لندن یادآور تصویر ملکه جوان سوار بر اسب

ایکی اگوایی ۳۷ ساله هنگامی که از مغازه‌ای در نزدیکی خانه‌اش در حال برگشتن بود این ابر را دید. او تصویر این ابر را به همکارانش نشان داد و گفت نمی‌توانست به چیزی جز این فکر کند که ملکه در حال نگاه کردن به لندن است.

ابرهای آسمان لندن یادآور تصویر ملکه جوان سوار بر اسب

ایکی ذوق زده می‌گوید: «اول به ملکه فکر نکرده بودم. اما بعدا به این فکر کردم که او خیلی به مسابقه اسب سواری علاقه‌مند بود و وقتی با همکارانم صحبت می‌کردیم، همگی هم‌نظر بودیم که حس می‌کنیم او پشت این داستان است.» او می‌گوید: «واقعا عجیب بود. این ابر کاملا شبیه یک اسب با کسی بود که بر آن سوار شده است.

این مرد ۳۷ ساله می‌گوید «از دیدنش شگفت زده شدم. همیشه به نگاه کردن به ابرها و شکلی که بعضی از آنها دارند علاقه داشته‌ام اما این یکی واقعا متمایز بود.»

بیشتر بخوانید:

نامه دست نویس ملکه در جعبه شیشه‌ ای که تا سال ۲۰۸۵ نمی‌‌ توان آن را خواند

دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • . شهریور ۲۵, ۱۴۰۱

    خیلی شبیه نیست.

  • فارو شهریور ۲۵, ۱۴۰۱

    اینهم از عکس توی ماه. ابله همه جای دنیا پیدا میشه.

  • سعید شهریور ۲۶, ۱۴۰۱

    این روزا اگه گربه پر بزنه و الاغ عر بزنه از بس این یارو ملکه جک و جونور داشته که بلخره شببه یکی از این جونورای ملکه میشه.