مردی که ۴۰۰ پوند خرج کاشتن شاخ در جمجمه اش کرد تا تبدیل به یک «دیو زیبا»‌ شود

مردی که ۴۰۰ پوند خرج کاشتن شاخ در جمجمه اش کرد تا تبدیل به یک «دیو زیبا»‌ شود

یک مرد ۵۲ ساله که ۹۵ درصد از بدنش پوشیده از تتو است، ۴۰۰ پوند برای کاشت شاخ در جمجمه اش خرج کرده تا ظاهری شبیه دیو داشته باشد.

ویکتور هوگو پرالتا اهل اروگوئه ادعا می‌کند که ۹۵ درصد از بدنش ازجمله زبان و آلت تناسلی‌ اش پوشیده از خالکوبی است. او همچنین سه ایمپلنت زیرپوستی به سرش اضافه کرده تا شبیه شاخ به نظر برسد.

مردی که ۴۰۰ پوند خرج کرد تا با کاشتن شاخ شبیه یک «دیو زیبا» شود

او پیش از این به خاطر افشای وسواسی که در تغییر ظاهر بدنش دارد خبرساز شده بود. این مرد ۵۲ ساله می‌گوید از سنین بسیار پایین عاشق خالکوبی بوده و اولین تتویش را در ۱۳ سالگی انجام داده و از آن زمان به این روند ادامه داده تا جایی که اکنون ۹۵ درصد از بدنش پوشیده از خالکوبی است.

او که می‌خواهد به یک «هیولای زیبا» تبدیل شود زبانش را شکافته، گوش هایش را تغییر شکل داده و دندان‌ های طبیعی اش را با دندان های فلزی جایگزین کرده است. و حالا در تلاش برای دستیابی به ظاهر مورد نظرش سه ایمپلنت زیرپوستی به سرش اضافه کرده تا شبیه شاخ به نظر برسد.

مردی که ۴۰۰ پوند خرج کرد تا با کاشتن شاخ شبیه یک «دیو زیبا» شود

ویکتور می‌گوید: «در حال حاضر ایمپلنت های سرم کوچک هستند اما تا یک ماه دیگر می‌توانم آنها را با چند شاخ سیاه سنگی عوض کنم. این‌ها به من ظاهر یک دیو را می‌دهند.»

او درباره این روند توضیح می‌دهد: «در ابتدا یک برش برای وارد کردن کاردک و جدا کردن پوست سر از جمجمه ایجاد می‌شود. با موچین جدا می‌شود و سپس با پانچِ پوستی برش دیگری ایجاد می‌شود و شاخ در محل خود قرار گرفته و محکم می‌شود. بعد از آن بخیه می‌شود و بعد از ۱۰ روز بخیه‌ها برداشته می‌شود.»

مردی که ۴۰۰ پوند خرج کرد تا با کاشتن شاخ شبیه یک «دیو زیبا» شود

ویکتور ادعا می‌کند که درد فقط در ذهن ماست و وجود ندارد و معتقد است که مردم باید بر درد مسلط شوند تا بتوانند از آن لذت ببرد. او به میزان درد این روند از یک تا ۱۰ نمره سه داد و گفت جالب و سرگرم کننده بود.

او در تلاش برای مستندسازی تغییرشکلش ویدیویی از روند کار در اینستاگرام آپلود کرد که ۲۳ هزار بار دیده شد و بیش از ۱۰۰۰ لایک گرفت.

مردی که ۴۰۰ پوند خرج کرد تا با کاشتن شاخ شبیه یک «دیو زیبا» شود

در مجموع این تغییر شکل ۴۳۴ پوند برای ویکتور هزینه داشت و او این شاخ ها را به مجموعه هفت میخ فلزی و چهار ایمپلنت ستاره شکل خود اضافه کرد.

او و همسرش گابریلا در مجموع ۵۰ پیرسنیگ با هم دارند و برای ظاهر منحصر به فردشان از بیش از ۸۰ هنرمند در سرتاسر جهان بهره برده‌اند. حالا ۱۴ سال بعد از ازدواج، این دو به عنوان تغییریافته‌ترین زوج متاهل جهان، رکورد جهانی گینس را به نام خود ثبت کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

خالکوبی عجیب یک مرد برای صرفه جویی در خرید برند کفش مورد علاقه اش!

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • مهدی مهر ۱, ۱۴۰۱

  خاک بر سرش

 • Bahar مهر ۲, ۱۴۰۱

  مشنگی توهمه جای دنیاهست

 • میلاد مهر ۲, ۱۴۰۱

  خدا شفاش بده! این چه کاریه آخه…ظاهر طبیعی حتی اگه زشتم باشه ازین بهتره

 • میلاد مهر ۲, ۱۴۰۱

  مثل امیر تتلو زشت شده

  • EXO _L مهر ۲, ۱۴۰۱

   تتلو باز سلبریتی معروفیه، صدای خوبی داره

 • ناشناس مهر ۲, ۱۴۰۱

  خدا یه عقلی به اینا بده یه پولی به ما…رسم زمونس اخه..نمیدونن با پول چیکار کنن همچین بلایی سر خودشون میارن..